Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFC FN 136: Hunt vs. Oliynyk
Rothwell je isto suspendiran Big Grin
Hunt ušao u Cub Swanson zonu, skuplja čekove i boli ga ona stvar, nema više eksplozivnosti, brada je čini se otišla, a što je i najgore i volja, rasprodaja ugleda.. Jan me sve više i više iznenađuje, nisam ga nikad mogao zamislit tolko blizu vrha, i možda mu ovo ni nije kraj, nek ide na Volkana u sljedećoj borbi i to može dobit, nisam inače ljubitelj tih "gimmick" cardova gdje se forsiraju borbe domaćina i ostatka svijeta, postane dosadno nakon par borbi..

Baš čitam da bi se Hunt htio borit u prosincu u Adelaideu u zadnjoj borbi ugovora, idealna prilika da se spoji njega i Arlovskog, samo da nebude main event pa da slučajno ode na 5 rundi..
Pa kolko dugo je suspendiran već 2 godine nije borbu imao ne kužim
Dobar komentar na Aleksa:
"This guy defines the concept of a grinder. I dont mean like a wrestler grinds for 15 minutes across a single match. This guy has grinded a fucking career from MW to HW, amassing some wins that just don't make any sense. The king of unorthodox. I fucking love him. Watching him standing clinch with Baby and just fall backwards like a tree being chopped down into an Ezekiel finish is a perfect example. No way that should've worked.
He makes Dan Kelly look athletic and still has a killers row on his resume."

Bilo je impresivno kako je pojeo Huntovu bombu.Da je samo mlađi i nešto bolji u stojci bio bi opasan izazivač
I da,njega je Sonnen od svih pobjedio pa i hrvao sa njime Big Grin kralj
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Kombinacija iskustva, inteligencije i psihe za mene, ima 69 MMA borbi, vjerojatno više od bilo kojeg drugog borca na rosteru, Reem je jedini blizu, zna koje stvari za njega funkioniraju a koje ne, al ima i to plafon, protiv top boraca bilo koje ere nebi imao velike šanse, po meni, kad sam već spomenuo Reema, možda mu on nebi bio loš protivnik..
Ma dobro top,bio bi top 10 da je mlađi itd kaj sam naveo prije.Ovako je iz aviona vidljivo da je spor jer krupan je lik a i u godinama plus kaj nije udarač pa sve to skupa baš loše ovako izgleda ali ima jake ruke pa ako te zahvati nije dobro.Baš me zanima neka usporena snimka tog udarca na Huntu jel to bio lijevi kroše u naletu pa ga je malo uzdrmao jer na prvu se činilo i kao neko klizanje Hunta ali očito je bio udarac.
Možda Reem ili Tybura.Lewis bi bio dobar ovako protivnik samo on je ipak previsoko na ljestvici za njega sad,jebeno drugo mjesto ono Lewis e hahaha

U biti i sad je top 10 ovom pobjedom da se ispravim
Velika je razlika između top 10 i opasnog izazivača, pogotovo u teškoj, i to u bilo kojoj eri, neznam koji je veći overachiever između njega i Lewisa, ako sad Lewis dobije Volkova i dobije title shot onda je sve otišlo k vragu.. hhaaha
A valjda će Volkov odradit svoje mada trebao je i Francis pa šipak
Lewis i title shot...to je upset sam po sebi Big Grin

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)