•  Previous
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFC FN 147: Till vs. Masvidal
(03-17-2019, 07:52 PM)Lubenjara321 Wrote: A je ga usafto ovaj majko mila, znaci ne gledam sve borbe na svakom eventu posto sam vise manje casualac al ovo mora da je za sada KO of the year

Sumnjam da itko ovdje gleda sve borbe na svakom eventu Big Grin
(03-17-2019, 07:52 PM)Lubenjara321 Wrote: A je ga usafto ovaj majko mila, znaci ne gledam sve borbe na svakom eventu posto sam vise manje casualac al ovo mora da je za sada KO of the year

Veruj da je mnogo bolje sto ne gledas sve borbe, ima borbi koje nisu kvalitetom za UFC, ja sam juce pogledao ceo event zato sto je bio u dobrom terminu, i ona borbe dve raspad likuse je bila zalosno, bukvalno brzine nigde nema, za eksplozivnost nisu cule, tehnika isto slaba, znaju nesto ali se dosta toga i svede na puko mahanje rukama, ako gledas tipa TOP borbe i likovi koji su potencijali da jednog dana budu sampioni, po meni onda covek nije casualac.

PS. Nemas potrebe vreme trositi na svakog prolaznika kroz UFC, a ni ona prva boba nije bila UFC klasa, vise neka CW.
#AndStill
Nema smisla gledat sve borbe, prerazvodnjeno je to postalo, previše evenata i svega, al opet se nađe puno kvalitetnog materijala za pogledat, svaka kategorija ima barem jedno 6 boraca za pogledat pa ako to pomnožiš s brojem kategorija dobiš 60ak boraca koje možeš pratit, di ćeš više, to je još i jako puno u odnosu na neke druge sportove, recimo tenis, neznam kolko zagrižen netko mora bit da bi pratio karijeru 50 tenisača.. a ovo u vezi casualaca i hardcorova mi nikad nije ni bilo jasno, što bi neko trebao pratit sve borbe, sve one embedede ili kako već, visit na sherdogu i mmafightingu danonoćno, moš mislit..
Kad su vake manje priredbe obično pogledam glavnu borbu i borbe koje traju kratko ili završe na predaju, đe si život potrošio prijatelju moj; pa na žene i kafane a ne na gledanje tristo milijuna dosadnih borbi šta odu na odluku sudaca.
Ovaj event nisam ni gledao, vidio zadnju borbu u backstagu i volkov vs Reyes. Till treba promijenit kategoriju iako mislim da nije on kalibar za top 5 ali tko zna. Masvidal je vrhunski pogodio sli kad se djetim da protiv thompsona nije mrdnuo tesko da očekujem da može toliko napredovati. Ja bi volio vidjeti borbu Thompdon vs Askren.
<t>Si vis pacem para bellum</t>
Pa da pogotovo sto sad ima taj fight night svakog vikenda (valjda zbog ESPN deala), mislim tko ce to sve gledat

Npr ovaj iduci event sad za vikend, tko je lud da ostane cijelu noc budan gledat tamo neke anonimce, tako da svi smo "casualci" Big Grin
(03-17-2019, 10:53 PM)LesnarGetsKOdUFC2015 Wrote: Nema smisla gledat sve borbe, prerazvodnjeno je to postalo, previše evenata i svega, al opet se nađe puno kvalitetnog materijala za pogledat, svaka kategorija ima barem jedno 6 boraca za pogledat pa ako to pomnožiš s brojem kategorija dobiš 60ak boraca koje možeš pratit, di ćeš više, to je još i jako puno u odnosu na neke druge sportove, recimo tenis, neznam kolko zagrižen netko mora bit da bi pratio karijeru 50 tenisača.. a ovo u vezi casualaca i hardcorova mi nikad nije ni bilo jasno, što bi neko trebao pratit sve borbe, sve one embedede ili kako već, visit na sherdogu i mmafightingu danonoćno, moš mislit..

Bingo
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
ja sam prije znao ostati budan čak i za bezvezne evente. Sjecam se kriminalnih streamova di jedva vidiš face boraca haha. Danas su streamovi puno bolje kvalitete, ali interesa i vremena je sve manje. A i reklame ubijaju sport, 6-7 sati je previše za jedan event
(Yesterday, 12:54 PM)hitman_4 Wrote: ja sam prije znao ostati budan čak i za bezvezne evente. Sjecam se kriminalnih streamova di jedva vidiš face boraca haha. Danas su streamovi puno bolje kvalitete, ali interesa i vremena je sve manje. A i reklame ubijaju sport, 6-7 sati je previše za jedan event
Također. Prije se obavezno dizalo na svaki PPV, a sad mi se teško ustat i za neke brutalne borbe.

•  Previous
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)