Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFC PPV kutak
(06-13-2018, 09:19 PM)crazykure1911 Wrote:
(06-13-2018, 07:45 PM)lukix Wrote: UFC 225 prema prvim informacijama ispod 150k kupljenih prijenosa.Ni CM Punk im nije pomogao Tongue

to mi je veoma drago jer sam uvjeren da su bili blaydes i reem bilo više .

Neznantna razlika bi bila...
Nije problem u UFC-u već u fanovima koji i dalje prate UFC. U potrošačkom društvu kad neki proizvod radi nekvalitet brzo propadne u većini slučajeva. Ovdje to nije slučaj jer je stvoreno jako ime koje znači primat na tržištu. A takozvani "snobovski efekat" će potrajati i dalje godinama.
"Apparently Dana White was correct when he said that 2017 was the “best year by a long shot” for the UFC and their parent entity, ZUffa, LLC. According to a Moody’s Investors Service announcement from last month, UFC Holdings, LLC (the rated entity following the acquisition of Zuffa by Endeavor, Silver Lake Partners and Kohlberg Kravis Roberts & Co.) generated “well over $700 million” in revenues for the Last Twelve Months ending March 31 of this year."

Bez obzira što im je PPV u lošem stanju, UFC-u izgleda ide i više nego dobro Smile
Quote:
Quote:The expectation going in was that this would be the biggest show so far this year. But the most preliminary of pay-per-view estimates have the show doing a little under 400,000 buys. There are those who believe the loss of Holloway vs. Ortega hurt interest, but Cormier vs. Miocic on its own should have been able to do bigger numbers.
UFC 227 prema prvim informacijama ima oko 300k buyrate. Po meni dobra brojka s obzirom tko je sve bio na main cardu.
Realna brojka, neznam zašto su očekivali više.
Woodley i Till prodali (prema procjenama) 130k PPV prijenosa.
Izgleda da su se nagađanja obistinila. Kaže Meltzer oko 2.4 milijuna PPV. Totalno sam iznenađen da je uspjelo uhvatiti 2M+...svaka čast.
UFC 230 250k PPV. Prosjek. Zapravo odlična brojka s obzirom tko je predvodio.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)