Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFC predstavio novi pojas
[Image: TjvsUFl.jpg]
Meni se sviđa. I drago mi je da ima samo jedan po kategoriji, a ne za svaku obranu novi pojas...
(01-18-2019, 03:48 PM)lukix Wrote: Meni se sviđa. I drago mi je da ima samo jedan po kategoriji, a ne za svaku obranu novi pojas...

Ma glupost zesca to sto ima samo jedan, treba za svaku odbranu da se dobija novi, i da lepo stoje imena boraca koji su se sukobili, da se zna iz koje je borbe pojas, i naravno pobednik nosi kuci.
#AndStill
Pojas jako loš,a da je samo jedan mi je dobro.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Quote:Vjerojatno najvažnija novina je ta da prvaci više neće dobivati pojaseve pri svakoj pobjedi u borbi za titulu. Nakon što ga osvoji, prvak dobiva svoj pojas, na kojeg će biti uneseno njegovo ime i kategorija u kojoj ga je osvojio. Taj pojas automatski postaje njegovo vlasništvo te ga on nakon toga može nadograđivati. Iznad njegovog imena biti će zastava države koju predstavlja, dok se oko toga nalazi oktogon. Svaki od njegovih osam kuteva sadrži  kamenčić, a svakom obranom titule će se jedan sivi kamenčić mijenjati onim crvene boje. Pokraj crvenog kamenčića biti će ugravirani datum i mjesto gdje je pobjeda ostvarena.
Znači prilikom osvajanja dobivaš taj pojas zauvijek i na njemu će biti ugravirano datum osvajanje, obrane itd. Meni je to daleko ljepše nego svaki put dobivati novi na kojem ne piše ništa.
Sad samo ostaje za vidjeti što se dešava kad izgubi status prvaka i jednog ga dana eventualno vrati; jer mu se njegov stari nadograđuje ili dobiva novi kojeg će isto tako nadograđivat? Ostaje nam za vidjeti...
Sve je to dobro ovako i slazem se
Samo je sam pojas ruzan,ovaj dosada je puno bolji
Meni valja i ovaj. Malo je modernijeg dizajna. Naviknut će ljudi. Nije lako prihvatit promjene nakon toliko godina...
Zato moderno i ne valja uglavnom,sve neke fore i pretjerivanja.
Ovako izgleda baš dobro ukrašeno,skroz zlatne boje,neki normalni oblik a ne ko kartonska kutija ovog novog.
[Image: cwpwsgksy60s5ra5zbd5.jpg]

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)