Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
USADA radi svoj posao
(05-23-2018, 05:49 AM)fijesta Wrote: Borci koji su napunili 40 a još žele da se bore ne bi ni trebalo testirati. Performanse su im već opale a stimulansi to teško mogu da nadoknade. Werdum je protiv Volkova bio očajan.

najbolje da im se dopuste  još steroidi pa da se rokaju
Si vis pacem para bellum
(05-23-2018, 05:49 AM)fijesta Wrote: Borci koji su napunili 40 a još žele da se bore ne bi ni trebalo testirati. Performanse su im već opale a stimulansi to teško mogu da nadoknade. Werdum je protiv Volkova bio očajan.

Ja sam ipak vise za opciju Bellatora ili Rizina, tu protivnici nisu na tom nivou da ti moras biti u savrseno fizicki i mentalno spreman, vec se dosta puta pokazalo tipa u slucaju Copa da je procvetao.

PS. Pa Rampage ima full honorar kao u UFC-u a u smesnom se izdanju pojavljuje.
Zanimljivo, Jones u ovoj godini još nije testiran od strane USADAe, a propalog Evansa već 11x testirali Big Grin
Anderson dobio 1 god suspenzije...može se vratiti krajem ove godine. "Tainted suplement" uzrok pada na testu.
(07-18-2018, 09:25 PM)lukix Wrote: Anderson dobio 1 god suspenzije...može se vratiti krajem ove godine. "Tainted suplement" uzrok pada na testu.

on je to cijelo vrijeme i tvrdio,no rewslno i ima logike pa rokao bih se kad je bio mlađi a ne sad pri kraju iako je  po meni on odavno trebao okačiti rukavice  o klin
Si vis pacem para bellum
Quote:Former UFC heavyweight champion Fabricio Werdum has been suspended two years by USADA after testing positive for steroids.

Verovatno su mu ovime zavrsili karijeru, nazalost tako prodju oni koji vise nisu UFC-u potrebni.
#AndStill
Neće mi ovaj nasilnik nimalo falit
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Jones dobio 15 mjeseci retroaktivne suspenzije...znači može se vratiti na eventu u MSG-u iako White već laže kako će se vratiti tek početkom iduće godine haha.
Navodno je dobio smanjenu suspenziju jer je cinkario...
https://www.bloodyelbow.com/2018/9/19/17...e-ufc-news
Hahahaha. Realno sramota, iako usadu ionako treba ukinut.

Ne volim Jonesa, sad kad sam sazno da je jebeni druker još manje, ali drago mi je da se vraća ovako brzo. Bilo bi šteta da propusti toliko vremena na vrhuncu karijere. Samo nekako mi je teško povjerovat sa neće opet napravit neko sranje koje će ga spriječiti da nastupa lol.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)