•  Previous
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26(current)
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Welter kategorija (nove borbe)
Slažem se za Tilla, jako ću se iznenadit ako kroz par borbi ne postane ogroman stvar, usudio bi se i reć da će prodavat preko 500k PPVa za kratko vrijeme, naravno dosta ovisi o rezultatima, ali, ako dobije sljedeće 3 borbe ne vidim mu kraja, jednostavno ima taj "X" faktor, još je k tome iz Engleske, po meni prvi pravi PPV potencijal još od dolaska Conora i Ronde na scenu, neće to nikad dostić al mogao bi vrtit solidne brojke, čak i Wood previše ne plače oko te borbe jer zna da će i on sad dobit malo pažnje, pogotovo ako uspije pobjedit..
UFC zeljno iscekuje da Till postane sampion. Samo ako dobije borbu sa vagom.
Ja se nadam ako Till izgubi da će ga potjerat u srednju...

@MMACro - ne sjećam se da si tako govorio za Iaquintu kad su mu dali title shot sa Khabibom (nakon Tonyeve ozljede), a sad ne želiš da bude zamjene...
Još on to skida na mladost, možda još godinu ili dvije i može ostat ali srednja je realnost za njega, ako ne padne vagu sigurno je da ga neće nigdje potjerat..

Neznam kako za ostale, al meni je Till favorit ovdje, puno puno zajebanija borba od Wonderboya kojeg je Wood 2 put za dlaku prošao, visina i reach pišu da su isti ali kad Till stane unutra čini se ko da je 190, bit će na 90 kila u toj borbi, Wonderboy je možda vratio na 82-83, ne vjerujem da je bio na više, jako dobro razumije distancu i ne vjerujem da će bit tolko preplašen pustit ruku, i na kraju krajeva ako dođe do odluke mislim da bi mu i tamo dao prednost, taj njegov stav ima određen utjecaj na suce, stalno se čini kao da je agresor i sve li-la runde bi mogle na njegovu stranu, težak posao je pred Woodom..

•  Previous
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26(current)

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)