•  Previous
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yoel Romero
Quote:on samo moze da rasproda dvoranu u Australiji
Ne treba ovo podcijenjivati. Znači UFC-u i ovo, imaš puno elitnih boraca koji nisu zvijezde ni u vlastitom selu. Problem kod Whittakera je taj što je morao otkazati zadnje dve borbe gdje je trebao biti main eventer u Australiji. :/ Ne treba se onda čuditi što guraju Adesanyu.
Yup, slažem se u potpunosti, Australija je dosta bitna za UFC, a Robi je dolje faca, jesu slabi PPV bodovi s njim al bar znaš da ga možeš bacit na neki stadion i da će se rasprodat u par minuta, a to nije mala stvar, e sad tako je to u teoriji, u praksi je sjebo 2 eventa pa je tu došlo do problema..
To je pravi mini Cain a ne Gastelum
Tip je ko fol prvak a dvije godine nije uopce osvojio pravi pojas Big Grin samo u UFC-u
Mada nije ni bitno to toliko vise
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
A kome bi ti dao titulu? Drugi najbolji middleweight je promašio vagu u zadnje dvije borbe.
Whitaker je pošteno osvojio titulu i obranio protiv Romera, jel pobijedio u drugoj ili nije je manje bitno. Meni je puno više da gastelum se bori protiv Adesanya bore za titulu. Adesanya nije zaslužio borbu za titulu ć on nije pobijedio nikog u top 5.
<t>Si vis pacem para bellum</t>
(03-15-2019, 12:57 PM)Axl Wrote: A kome bi ti dao titulu? Drugi najbolji middleweight je promašio vagu u zadnje dvije borbe.

Ne znam
Ali znam da je uvijek najbolje riješenje napravit normalnu borbu za pojas ako nema prvaka a ne pizdarije sa promoviranjem interim prvaka jer tu ništa nije jasno.
Tako sada već 2 godine uopće nije bilo borbe za pojas a moglo je bit odavno.Tome su najviše krivi UFC,pa Robber svojim ozljedama i onda najmanjim djelom Romero zbog pada u zadnjoj borbi.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat

•  Previous
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)