What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Aleksandar Rakić

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kada ga Guss nokautira ... pa odradi kaznu od dvije godine za upotrebu turnabola Rakic dobija title shoot preko njega ... :icon_mrgreen:

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Imam neki osjećaj da će Rakića upariti sa ovim Johnny Walker-om. Kao i da Ralić nema šanse sa njim.

Ali baš baš nikakve ... baš :a052: 

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
2 prospecta su tako da ih vjerojatno nece upariti,a kad bi se dogodio mec rekao bi Johnny Walker dobija

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Mnogi misle da bi ih mogli uparit. Dobra i zanimljiva borba, ali slažem se sa Lubenjarom; 2 prospecta u poluteškoj su zlata vrijeda i spojit ih odmah nema smisla. Nek grade put odvojeno.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Mnogi misle da bi ih mogli uparit. Dobra i zanimljiva borba, ali slažem se sa Lubenjarom; 2 prospecta u poluteškoj su zlata vrijeda i spojit ih odmah nema smisla. Nek grade put odvojeno.
Pa da, mozda je rano jos, al ja bi volio vidit njih dvojicu protiv nekog iz top 15 sad. Na tapology pise Rakic #19, a Walker #23 na rankingu

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Jedan od njih na Cutelabu...nije top 15, ali je jednom pobjedom tamo. Trebo se sa Gloverom borit. Drugom mogu dati Krylova.
Imam glup osjećaj da će Shoguna žrtovat Walkeru :D Veliko je ime, ali daleko od primea...pobjeda nad njim bi Walkeru dala brutalni push prema top 10 poretku i popularnosti.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Jedan od njih na Cutelabu...nije top 15, ali je jednom pobjedom tamo. Trebo se sa Gloverom borit. Drugom mogu dati Krylova.
Imam glup osjećaj da će Shoguna žrtovat Walkeru :D Veliko je ime, ali daleko od primea...pobjeda nad njim bi Walkeru dala brutalni push prema top 10 poretku i popularnosti.
Moze i Cutelaba, al mislim da su top 10-15 slobodni tako da mogu ih obojicu uparit sa njima sto da ne,haha jadni Shogun bi izgubio glavu u tome mecu.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Koliko se secam tako su neki ovde pricali i pre Rakica i Ledeta??? Pa je Rakic masakrirao tog Ledeta, tako da ne znam na osnovu cega je po vama Rakic taj mec vec izgubio?? Covek je pokazao da moze bukvalno sve raditi u oktagonu.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Koliko se secam tako su neki ovde pricali i pre Rakica i Ledeta??? Pa je Rakic masakrirao tog Ledeta, tako da ne znam na osnovu cega je po vama Rakic taj mec vec izgubio?? Covek je pokazao da moze bukvalno sve raditi u oktagonu.
Ja sam samo reko da mislim da bi ga Walker dobio, ne kuzim te

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ja sam samo reko da mislim da bi ga Walker dobio, ne kuzim te
Ma mislim na Fijestu, on je i pre Ledeta baksuzirao, i pise kako nema sanse.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Sjajan je Rakic i moze uci top 10 sigurno. Ali ovaj decko je na višem nivou od njega. Ako mu ga daju pomešće ga unutar minute. Možda je veći talent i od Israela.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Walker izgleda sjajno, ali tek se on treba pokazati. Ima 3 poraza u karijeri i svi su finish.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ako se desi uparivanje Rakić treba isfejkat neku povredu. Ako baš bude morao za title shoot onda promijeniti organizaciju. Za par meceva neko bi mogao gadno nastradati u meču sa ovim likom.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Meni je debilno dizat ovog Walkera u nebesa kad smo sve skupa vidjeli šta, 2 minute u 2 borbe? Treba prvo vidjet kaki je kad dobije pravi test, kad neko preživi njegov prvi napad, kad uđe u drugu, treću rundu protiv nekog dobrog protivnika. Nismo ni vidjeli kakav je protiv nekog ko može imalo hrvat. Na recordu prije UFC-a ima same kante. Izgledo je i Ngannou nepobjediv neko vrijeme.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Meni je debilno dizat ovog Walkera u nebesa kad smo sve skupa vidjeli šta, 2 minute u 2 borbe? Treba prvo vidjet kaki je kad dobije pravi test, kad neko preživi njegov prvi napad, kad uđe u drugu, treću rundu protiv nekog dobrog protivnika. Nismo ni vidjeli kakav je protiv nekog ko može imalo hrvat. Na recordu prije UFC-a ima same kante. Izgledo je i Ngannou nepobjediv neko vrijeme.
Hahaha ma fijesta se malo nabrijao, ali ja se isto ne mogu otet dojmu da bi Walker uradio Rakicu istu stvar kao onoj dvojici

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Walker je već ranije bivao nokautiran. Tek se on treba dokazati.
Btw prozvao je Manuwu za UFC London.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Pa dobro, ali i Rakic je bio ugusen ako cemo onda to tako gledati, zadnji fajt je 2 puta bio dropped.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
pametna prozivka, Manuwa ima staklenu bradu što je idealno za divljeg Walkera. Također smatram da se tek treba dokazati, Ledet i  Khahil su dno lhw kategorije