News
What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Andy Ruiz Jr. novi je svjetski prvak!

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
S obzirom na predviđanja prije meča ovo je veliko iznenađenje, ali kad pogledaš borbu ili HL borbe shvatiš da je Andy bio podcjenjivan. Jako brz za ovako građenog čovjeka. Sad se nadam da će i Johuini fanovi malo prestat srat. Stvarno ih je bilo teško slušat još od Klička.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Hahahahahahhaha
Svaka čast debelom, odlično je boksao.
Svaki put kad bi Joshua uspio zadat jači udarac, ovaj bi se napizdio, kreno bacat kombinacije i uzdrmo ga. IMMIGRANT MENTALITY

Pobijedit će ga Joshua u revanšu milom ili silom jer će borba bit u Britaniji, ali drago mi je da se ovako nešto dogodilo.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pogledao sad,odlican mec
Treca runda pokazala kako se najbolje nosit sa situacijom kad si uzdrman,vracaj jace dok je ti je otvoren.
Svaka mu cast,sokirao je sve i spustio Josu i njegov tim na zemlju malo

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Svaka cast Ruizu, iznenadilo me koliko je lik hrabar i koliko ima mu.a, u trcecoj rundi kada ga je Dzosua uzdrmao i krenuo na finis covek nije krenuo da prezivljava nego se isao potuci, primi par jakih udaraca koji bi mozda neke i oborili i onda uzdrmao Entonija.

PS. Da i mali osvrt na navodno ''sumnjivu'' zavrsnicu meca, bukvalno se videlo da Dzosua to vise ne zeli i mislim da je odluka sudije apsolutno na mestu.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Uf, ovo mi je jedna od dražih borbi ikad, Ruiz je teška zvjerka, mora mu se dat priznanje, ali, mora se reć da se ovako nešto nebi nikad dogodilo u Kličkovoj eri, kakav god bio svaku je borbu bio 100 fizički i mentalno unutra, i nije tu bilo sekunde potcijenjivanja, nisam ni Kličkov fan ali bar mu se to mora priznat, jedva čekam revanš..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Dzosua jos jednom pokazao o kakvoj kvalitetnoj se osobi radi, bas mi je zao sto je izgubio zbog toga kakav je covek, skoro svi drugi bi se cigancili i svaljivali krivicu na sudiju ili prihvatili to kao da su ga potcenili onda doslo do iznadnjenja, bas obozavam kad tako covek nema IZGOVOR.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Sad nema,za par dana ce imat.Kad sagleda sve.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Još najbolje da je nakon ovakve borbe tražio izgovor :D
Inače pravi razlog Joshuinog poraza:

Al se sprdaju sad sa Drakeom hahaha:

• Haha
Reactions: Axl
K

Katarza

White Belt
Friends of Forum
Ruiz protiv Furya ili Wildera bi bili interesantni mečevi.

Satoshi

Satoshi

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Protiv Joshue nemam ništa, pokazao se kao veliki čovjek i prvak u pobjedi i u porazu.
Drago mi je samo iz razloga što se najbolji ne bore međusobno. Pa kad već nisu htjeli dogovoriti Joshua - Wilder ili Joshua - Fury nek ih je meksikanac zeznuo.

Nije mi jasan RTL. daju snimku meča, a onda prije snimke kažu rezultat i naprave analizu meča.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Još najbolje da je nakon ovakve borbe tražio izgovor :D
Nazalost mnogi traze i gluplje razloge za poraz, a ovaj covek to nije uradio zato svako postovanje za coveka.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Nešto za ubit vrijeme