News
What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Anthony Joshua vs Joseph Parker 31.3.2018.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Da nema Wildera u priči navijao bi za Parkera,ovako više želim pobjedu Joshue da ga vidim sa Wilderom.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Nisam toliko veliki fan boksa, jel imaju oni nekakve doping komisije ili nesto????

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Nisam toliko veliki fan boksa, jel imaju oni nekakve doping komisije ili nesto????
a imaju, ali pre meca nesto i to je to. mozes da ih prevaris kako hoces...

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Sta mislite vredi li uopste probati uplatiti na ovog Parkera???? Ja iskreno ne posto je ovaj dosta veci a velicina je bitna svakako.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Loš meč,oprezni oba dvoje kaj je razumljivo al opet..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ubice Joshua ovog Wilder da to nije normalno, samo se nadam da ce Wilder biti favorit na kladzi da uzmem neke dobre pare na njega.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ubice Joshua ovog Wilder da to nije normalno, samo se nadam da ce Wilder biti favorit na kladzi da uzmem neke dobre pare na njega.
ne  znam po čemu to tako olako zaključuješ,wilderje jako opasan boksač  i sigurno u ovaj meč neće doći ispod 100 kg  kao zadnji put.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
ne  znam po čemu to tako olako zaključuješ,wilderje jako opasan boksač  i sigurno u ovaj meč neće doći ispod 100 kg  kao zadnji put.
Joshua, ima mnogo vise oruzija za pobediti od Wildera. Lik moze da radi i pametno, deluje dosta tehnicki bolje, ima verovatno bolji tim ljudi iza sebe i verovatno je bolji boksac. Wilder mi se nekako mnogo oslanja na taj KO power, matori Luis Ortiz je pokazao da treba jos mnogo da radi, iskreno ja jos uvek mislim da je Ortiz pobedjivao na bodove do prekida, i verovatno je pobedio zbog godina i atleticnosti, e protiv Joshue nece imati te prednosti.

PS. Mislim da je Romero u podcastu kod Rogana pricao kako Ortiz ima preko 40 i da laze za godine, i ja mu verujem kad pogledam onog Ortiza.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Fury će ih sve dobit :)