What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Bare Knuckle FC

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Sutra se tuku Artem i Paulie, pa eto da imamo temu. Mac Life radi dobru promociju za event, izbacili su ''Road To'' video i stavili prošli Artemov match protiv Jasona Knighta.

Zaboravio sam koliko je ova borba bila brutalna. Puno ljudi ne voli bare knuckle i u potpunosti razumijem zašto, ali nitko ne može reći da ovo nije bilo zabavno. Momci zaslužuju dobit puno veću paru za ovo. Volio bi vidjeti taj revanš, ali u MMA-u.

Btw, ako se oćete kladit, igrajte na Artema tako što će Paulie slomiti šaku. :laugh-2x:

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Sta taj Artem se sada full prebacio u taj bare knuckle i ne bavi se vise mma? Pametno, svakako je za MMA prelos, ovdje mozda moze nesto i napraviti. Taj Paulie jebote kako je on bio prije boksacki prvak, lik mi uopce ne izgleda kao borac. Artem je kolko tolko aktivan a i borio se vec u bare knuckleu tak da mislim da ce ga probit

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Opasno je ovo za ruke ... Svaki mec je vjerovatno lom.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kako mi je drago kaj je Lobov dobii ovog smecara talijanskog.Koliko su po sherdogu npr srali kako ce ga paulina razbit jer je pravi boksac i gle cuda,nopeee

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Bravo Lobov. Leži mu ovaj sport :D
Paulie je baš odvratna seljačina, fino je vidjeti da popuši.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da,Conor bi ga razbio lakocom,mislim vec je ali kad bi isao 100% to bi bilo komicno.Bravo za Lobova i njegov team

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Prve tri runde za Malignaggia, četvrta i peta za Lobova. Nema šanse da je Artem dobio, najbolje šta bi mu se moglo dat realno je neriješeno.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa opće nebitno dal je sudačka odluka dobra ili nije, osramotio je lik i sebe i cijeli boks jbte..

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Istina. Sramota za bivšeg svjetskog prvaka u boksu da izgubi zadnje dve runde i onako grozno izgleda protiv MMA borca s 13-15 recordom.
Artemu svaka čast. Trebali bi cijelu ovu organizaciju gradit oko njega i davat mu kante koje može nokautirat. Lik je zvijezda.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
E Artem je definicija (over)overachivera
Takav skor a tako popularan i "lice" neke promocije/organizacije

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A dobro, s Artemom se većina sprdala jer vazda liže Conorovo dupe koje mu je omogućilo duži ostanak u UFCu, ali on na svom MMA scoru nije baš imao kante. Hoću reći nije nabijao score pa onda išao na neke bolje borce.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!