Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Bellator 200

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pogledaj zadnju rundu...nisam provjeravao, ali ako me pamet dobro služi napravio je to. I to baš mu je fino sjeo.
A vrijedi pogledat borbu,bila je jebena i najviše se sjećam kao i većina kako ga je Barnett izbio,posebno u klinču.Jako visok tempo borbe je Josh postavio,vrhunski nastup.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mirko Filipović doživio jednu od najtežih sportskih ozljeda. Puknuli su mu križni ligamenti lijevog koljena prilikom zadavanja udarca.

[font=Nunito,sans-serif]:icon_neutral: [/font]

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Velika šteta...
Drži se Mirko i glavu gore.
Ko sad Nelsonu,mislim da će ti zamjene.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Šteta, ali mislim da tijelo govori: "Mirko, dosta je bilo" Vidim već je najavio borbu u Japanu za novu godinu, ali nema potrebe za tim. Doduše ne znam hoće se uspit i oporavit za 6 ipo mjeseci, teška je to ozljeda.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mišljenja sam da Mirko mora prestati trenirati jakim intenzitetom već preći na neki rekreativni režim. Što se mečeva tiče ugovarati samo revijalne za publiku. Ovo ostalo mu se ne isplati jer svaki sledeći ozbiljan trening nosi sa sobom još teških povreda. Mora se postati svjestan godina a nikom više ne mora ništa dokazivai. Da trenira borce i da mu nose doručak u krevet. 

:a052:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Anatoly Tokov vs Vladimir Filipovic, tek sad vidim za taj mec, izgleda da su poceli sve cesce da uzimaju i zovu ove borce iz regiona kao kante za njihove zvezde i nadolazece zvezde.

PS. I bellator polako poceo da se razvija kao organizacija, potpisuju i grade nove perspektivne borce i otvaraju nova trzista.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ovaj Rafael Carvalho baš ima strašan reach od 198 cm. Mus će ići na sub sigurno i ne rizikovati puno. A Filipović je već izgubio u prvom meču. Bio je jako nemoćan, jadan i izdominiran.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ovaj Rafael Carvalho baš ima strašan reach od 198 cm. Mus će ići na sub sigurno i ne rizikovati puno. A Filipović je već izgubio u prvom meču. Bio je jako nemoćan, jadan i izdominiran.
Gledao sam njihov prvi mec na rizinu, zato i kazem da krenuli da dovode nase momke kao ovce za klanje ovim perspektivnim likovima kao Anatoli Tokov.

PS. I opet ce ga Tokov unistiti i nadhvati i toliko, steta samo sto je samo 1.15 kvota.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ovaj put se nije toliko patio Filipović izgubio giljotinom u prvoj minuti.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ovaj put se nije toliko patio Filipović izgubio giljotinom u prvoj minuti.
Apsolutno ocekivano, kakav li stisak ima lik kad ga je onako unistio da ne moze stajati na nogama.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Čim je vidio da je gusto na nogama Mus je pritisnuo i napravio završnicu u parteru. MVP je daleko brži i pokretljiviji od Wonderboya.

[img=700x500]https://pbs.twimg.com/media/DeGBBLxVQAA50tJ.jpg

:a250: :a240: :a230: :a240: :a250:

bod