What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Bellator 215 i 216

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Idući tjedan 2 bellatorova eventa jedan za drugim, a nas posebno zanima 216 jer Mirko nastupa protiv Nelsona.
Program:
Bellator 215​
15.2.19.​

Bellator 216​
16.2.19.​

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Bellator još jednom umjesto da ima jedan jako dobar card, radi dva ispodprosječna. Al ima dobrih borbi i na jednom i drugom. Napokon pravi test za MVP-a, Mirko ide po osvetu, povratak Minakova, potencijalno brutalna borba Mitrionea i Kharitonova i dost solidni welterweight matchevi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Kongo vs. Minakov je vjerojatno i title eliminator. Pobjednik na Badera.
Sranje što ovaj Minakov nikako u UFC. Umalo su ga dovezli, ali imao je sa Bellatorom ugovor koji nije ispoštovao. Možda sad ispoštuje i pobjegne...

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Jel se još neko nada da će Mirko ostati u Bellatoru ako pobijedi Nelsona? Ima tu puno boraca kojima bi se mogao osvetiti. Fedor, Mir i Kongo. Za prva dva sam siguran da bi ih zdrobio.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Jel se još neko nada da će Mirko ostati u Bellatoru ako pobijedi Nelsona? Ima tu puno boraca kojima bi se mogao osvetiti. Fedor, Mir i Kongo. Za prva dva sam siguran da bi ih zdrobio.
A tko će ga znat. Osobno bih ga volio vidjeti protiv Mira ako pobijedi Nelsona. Meč sa Fedorom nema nikakvog smisla. Kongo je stepenica više ipak.

M

miodrag234

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Ja bi ga želio vidjeti u lovu na titulu, jer sad kolko god je sporiji, ali više nema taj "strah" ko u UFC-u, siguran je i ima napokon masu teškaša.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nezz kolke bi on šanse imao sa Baderom ili Minakovom. Ne bi prošao kao Fedor, ali ne bi bogme ni pobijedio.
Nek se bori sa starom gardom ili manje poznatim borcima do kraja karijere i to je to...nema više šta dokazivat.

M

miodrag234

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Možda da, jaaj kolko mi je žao kaj Mirko nije išao u neki top mma tim, da se prilagodi kavezu i radi više s hrvačima, mogao imat barem malčice bolji UFC run.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Možda da, jaaj kolko mi je žao kaj Mirko nije išao u neki top mma tim, da se prilagodi kavezu i radi više s hrvačima, mogao imat barem malčice bolji UFC run.
Bio je Mirko već dobro izrauban do UFCa, dosta dugo je mogao protiv većih na brzinu i eksplozivnost, ali ne traje ni to vječno, a i već je bila taktika protiv njega dosta poznata, neznam kolko bi bilo kakav kamp bio od veće koristi.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Od Minakova bi vjv izgubio ali sa Baderom može.
Nije Mirko ko Fedor da sada od jednog udarca padne.
Mala prednost Baderu ali ima Mirko tu kaj za reći

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
https://www.mmafighting.com/2019/2/14/18224861/mirko-cro-cop-talks-bellator-future-fedors-gp-effort-and-pet-squirrel
Mirko veli ako prođe sve ok (pobjeda i bez ozljeda) trebao bi nastupiti u 6. mjesecu. Isto Bellator.

M

miodrag234

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Lijepo vidjet Mirkeca na glavnim mma medijima, to je pozitivnost bellatora i ufc-a

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma ne vjerujem hahahahahaha :D

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nelson ga dripa bezveze, mogao je komotno reć da se neće borit protiv lika za kojeg misli da je na steroidima a ne sad plakat par dana pred borbu, kakve su inače prognoze za borbu, nitko ništa ne piše, po meni prednost Nelsonu, Mirko je bolje ostario, ali Nelson je i dalje aktivniji, bori se protiv puno jače konkurencije cijelo vrijeme, a i ovako je jako težak matchup za Mirka, i još se borbe u kavezu, neznam, nisam veliki optimist..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma vjerujem ja da Mirko može na bodove uzet. U odličnoj je formi. Dajem Royu prvu rundu jer sigurno će ić na bacanje. Ako bude išao u noge sve tri runde e onda će biti škakljivo.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
bit će teško

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mirko easy
Hahaha on i Sonnen :D vrh

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Mirko 234.5 lbs
Roy 259.5 lbs

Odlična težina za Mirka...izgledao je kao 240 lbs+ Drago mi je da ima manje...treba protiv Roya pokretljivost.