What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 164: Jan Błachowicz vs Ronaldo Souza!

BFF Pick'em
The event is here!

Bellator Welterweight Grand Prix

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
RE: BELLATOR WELTERWEIGHT GRAND PRIX

Ma kakav MVP, imat će on sreće ako i Daleya prođe, naravno to podrazumjeva da će se ta borba uopće i dogoditi... :S

Probudio sam se za zadnje 4 borbe i nisam požalio.

Pico je zvijer. Lik je ko mali Gaethje. Vrhunski hrvač koji ne koristi hrvanje i samo stand and banga, jedino umjesto low kicka, najdraže oružje su mu udarci u tijelo. Može daleko dogurati ako previše ne istroši bradu i ako ga ne gurnu prebrzo u title picture. Trebao bi imati još 2 do 3 borbe.

Koreshkov-Lima 3 nije bila borba kakvu su mnogi očekivali, ali meni se svidjela zbog napretka koji je Lima ostvario u odnosu na zadnje dvije borbe. Obrana od rušenja mu se znatno popravila, povrijedio je Koreshkova kickovima, a onda iz rukava izvadio rear naked choke. Po meni je u top 5 welterweighta na svijetu.

Wand i Rampage su pružili najbolju moguću borbu s obzirom na formu i godine. Wanderlei je čak na trenutke čak i solidno izgledao, ali Rampage je bio prevelik i prejako udara. Ne vidim poantu pete borbe, samo se nadam da će Rampage u budućim borbama dobiti još stand up fightera jer mislim da ga nitko ne želi gledati protiv hrvača.

Ispalo je da je Roryjev izlet u middleweight bio velika greška. Vjerujem da može dobiti Fitcha bez probleme, a i vjerojatno pobjednika Gracie-Ruth borbe ali ne znam baš koliko će se dobro provesti ako dođe do revanša s Limom. U zadnjih 5 borbi, jedino protiv Daleya nije pretrpio štete, ostalo su sve bile jako teške borbe i bojim se da neće još dugo vremena provesti na elitnom nivou. Mousasi je ovo odradio bez puno problema, načeo ga je u stojci jabovima i onda razvalio ground and poundom. Velika pobieda za njega.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Nije velika pobjeda za Mousasija dečko je za dva broja veći od Macdonalda.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Ne samo da je za 2 broja veći nego je i bolji borac općenito, i to kad se spoji onda je to nemoguća situacija, Rory je vjerojatno već sad u silaznoj putanji, previše štete je previše štete, a za Moua prava tragedija da nije u UFCu, top 3 borac uz Robija i Romera trenutno po meni, a možda i broj 1..

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Lima pokupio milioncic ... :a010-(1):

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum