News
What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

BFF Pick'em - odaberi pobjedničku momčad (tema za komentare i sugestije)

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A vidimo mi moderatori jel netko edit nešto ili nije (vide i drugi mislim) tako da neće biti potreba za ograničavanjem tih minuta....možeš to isključit.

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Drugi ne mogu vidjeti tuđe pickove dok se post ne odobri tako da ne mogu ni vidjeti vrijeme editovanja posta, a da edituje post ima se 5 minuta to važi i za nas modove. :a015:

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
E jebem te ja zahtjevna sad ne može nikako editovati, jesi li happy sad?:angel:

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A možemo jednostavno pokazat prije eventa sve pickove (kad svi odigraju incognito).
Ne, to ne valja...ako otpadne tko onda nećemo moć edit :D

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Pick se može postaviti do početka evanta, ako neka borba otpadne to se zna dan ranije obično poslije vage i onda postavi taj ko je imao taj par boraca zamjenski, ili može se uvesti joker pick kao zamjena u slučaju otkazivanje neke borbe, nešto kao pick plus.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Znam da sam uvjerljivo najlošiji, ali gdje tablica?

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Nasao sam bio poslije. Uglavnom dobre minuse sam natukao.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jbg, ne moze se kladiti ili pogadjati navijacki, primetio sam da ti imas dosta navijackih pikova.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Navijačke pickove samo i igram jer ne volim igrat na sigurno. Mislim ovo je samo igra, neće se nikad desiti da ja stavim protiv Overeema, alda, silve, miočića, romera. Jer dok je bilo na ufc prvi put sam stavio na govnara Connora a on izgubi od Diaza a tad nije bilo navijački

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ja bas retko igram navijacki, ne volim to nigde uplitati osim kad sam bas ono siguran, u i na kladzi zaobilazim to i protiv klubova za kojih navijam u svim sportivima, za borce koje navijam itd.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Tko igra navijački ne može biti uspješan ni na pickemu, a pogotovo ne na kladi :D
Btw pripremamo povratak pravog Pickema (sa UFC stranice). Sada kada možemo sakrivati postove isplati se ponovno uključiti u pravu igru. Tko je igrao složit će se.

Satoshi

Satoshi

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Moram ovdje staviti ponudu jer na temi BFF Pick'em nije vidljiva

Ponuda za 7. kolo: UFC Fight Night 154: Moicano vs. Korean Zombie

Main Card (ESPN+)

Featherweight Renato Moicano vs. Chan Sung Jung
Bantamweight John Lineker vs. Rob Font
Welterweight Bryan Barberena vs. Randy Brown
Women's Flyweight Andrea Lee vs. Montana De La Rosa
Middleweight Kevin Holland vs. Alessio Di Chirico
Women's Strawweight Ashley Yoder vs. Syuri Kondo
Preliminary Card (ESPN2)
Featherweight Dan Ige vs. Kevin Aguilar
Lightweight Matt Wiman vs. Luis Peña
Heavyweight Allen Crowder vs. Jairzinho Rozenstruik
Women's Flyweight Ariane Lipski vs. Molly McCann
Middleweight Deron Winn vs. Bruno Silva
Bantamweight Andre Ewell vs. Anderson Dos Santos

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Nisam toliki ljubitelj pravog pickema, ovo mi je puno bolje, izgubi se draž kad moraš pogađat svih 12 ili 13 borbi, ja bi ostavio ovako..

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Problem je u tome što je 5 parova premalo i desi se često da se više manje imaju svi iste parove, ovako će mo povećati broj parova na 9, igraju se svi parovi sa main i ubacuju se posljednja npr 2 ili 3 para sa preliminary carda, znači ako main ima 6 parova dodaju se 2 posljednja sa preliminary, ili ako main ima 5 idu 3 sa preliminary plus za kapitena se može uzeti samo neko ko je na preliminary card ili early to zavisi od broja borbi i to to je zato jer su na preliminary ili early više manje sve borbe 50:50% i nema izrazitih favorita. Plus ukidaju se minus bodovi osim za kapitena jer ako on donosi dodatne pone fer je i da se gube na njemu. Dalje, uvest će mo način završetka borbe , to je kao plus opcija koja donosi Extra bodove.