What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Bojan Veličković

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
BOJAN VELIČKOVIĆ: REVANŠ SA DARRENOM TILLOM BI APSOLUTNO PRIHVATIO I PROMENIO TAKTIKU! :eek:

“Da, da apsolutno, mislim to mi je, ta borba protiv Cerronea mi je dala motivacije jer sam shvatio tek posle Cerroneove borbe sam pomislio da jel moguce da je ovaj lik toliko dominantan, kad sam pogledao borbu samnom, sem tog lakta koji me je definitivno poremetio i promenio tok borbe, druga runda mislim da je bila totalno izjednačena pa je i čak mogla da ode u moju korist. Dok je u trećoj rundi me opet uzdrmao ali mislim da mogu da odradim bolji meč.”

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma kakav Bojan. Očekivao sam iskreno više od njega, al em je dosadan em gubi. Vrlo lako bi mogao dobiti otkaz.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kaže da je konačna shvatio da treba da završi borbe ... I da priznaje dio krivice za poraz bez obzira na odluku sudaca.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Kaže da je konačna shvatio da treba da završi borbe ... I da priznaje dio krivice za poraz bez obzira na odluku sudaca.
Nadam se da nije shvatio prekasno.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
ne vjerujem da će dobiti otkaz al treba dati otkaz onome koji mu smišlja gameplan

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
El Guapo - Post ti ima daleko više radnje i poučnosti nego pojedina epizoda novog Star Trek Dicovery-a ( inače STD - S T DIsaster). Ali elem nadati se da nije baš sve tako ... I prije Tilla sam upozoravao da je u lošem fensi kampu gdje se veže gumica za kosu ... i da bi trebao da ode u neki Muau Thai - Wrestling kamp na Tajlandu. Surovo sam iskritikovan od lokalnih fanova Bojana kao neko ko ga hejta. Ni kriv ni dužan ispadoh hejter a sada se vrlo dobro vidi da sam bio u pravu. Bojan ima 28 godina i da se izgubi negdje na dvije godine ludo trenirajući ne bi mu škodilo da se vrati luđi pa u tridesetoj pomete konkurenciju. Naravno odradi željeni revanš sa Tillom ... ;)

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Po meni je izgubio i prvi UFC mec.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jeste momak sa balkan i navijam za svakog sa balkana u UFC-u, ali nece on jos dugo biti u UFC-u osim ako im ne treba neki kao gattekepper za rank.

J

Jojboli

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Po meni Bojanu treba druga ekipa, s ovim trenerima on je cijelo vrijeme prepasivan u borbi. Otkad ga gledamo prepasivan je, čvrst je, za UFC je sasvim solidan borac. Da promijeni taktiku, to jest ekipu, vjerojatno bi uspio uć u neku pozitivnu seriju.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Po meni Bojanu treba druga ekipa, s ovim trenerima on je cijelo vrijeme prepasivan u borbi. Otkad ga gledamo prepasivan je, čvrst je, za UFC je sasvim solidan borac. Da promijeni taktiku, to jest ekipu, vjerojatno bi uspio uć u neku pozitivnu seriju.
Pre je pricao kako u ATT-u niko nije obracao paznju na njega, da je sva paznja na velike zvezde i da je to jedan od glavnih razloga zasto je odlucio da ode u Elevation.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Dječak sa gumicom za kosu pobjegao iz UFC-a.

Kad ono tamo Shields, Story i neki Nurmagomedov ... :D

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Dječak sa gumicom za kosu pobjegao iz UFC-a.t

Kad ono tamo Shields, Story i neki Nurmagomedov ...  :D
Taj Abubaka Nurmagomedov je potpisao za UFC i treba da debituje uskoro u UFC-u, ali svakako je brutalna konkurecija ja bih pomenuo takodje i Jonata Westina odlicnog borca iz allstarsa, vec duze vreme se pitam zasto nije u UFC-u, a imaju tu i sasvim solidne borce ovaj bivsi one FC.

PS. Realno Velickovic nikad nije bio bas neki potencijal u UFC-u, i nikad nisam mislio da ce nesto vise da napravi.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Imao je potencijal. Ali pogrešan odabir kampa ga je koštao značajnijeg rezultata. Nije ni bio svjestan kakav je u biti UFC interesan a on sportsmen-kompetitor. Još uvijek se može naoštriti ako hoće i vrebati priliku ako se neki UFC event bude bliže održavao.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Milion dolara dobija svaki pobednik po kategoriji. Pa njemu stvarno upala sekira u med s ovim otkazom u UFC-u.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

[hr]

Pravi test za ispit Bojanove Jitse ... :smiley_joint:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Ovaj PFL je stvarno ozbiljna organizacija, barem tako Bojan kaze 'za prve borbe je uzeo isto kao i u UFC-u, a za play-off borbu ce uzeti 50k.'

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Joao Zeferino je prinudjen otkazati zbog povrede, Abubakar kao prvi ispod crte u regularnom delu je uleteo kao zamena.

PS. Bice zanimljivo ako Nurmagomedov i Magomedkerimov prodju u polufinale, sukob dva borca iz istog tima.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Tip ima nik "Dagestani Gangster". Bojan će ga submitovati u 3. rundi sa "Sode guruma jime" zahvatom.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Nije ni cudo sto je prvi put u zivotu izgubio prekidom uz ovakve okolnosti.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!