What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Borilački filmovi

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Bruce Lee - U zmajevom gnijezdu

Kakav bio ovo bio forum bez ove teme. Jedan od kultnih borilačkih filmova je svakako "U zmajevom gnijezdu" (1973.). Mnogi borci su svoju karijeru počeli upravo inspiracijom borilačkih filmova.

Koji su vaši omiljeni filmovi na ovu temu?

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Zadnji film koji sam pogledao na ovu temu, bio je Kickboxer: Vengeance (2016.). Najviše me zanimalo jer sam čuo da je u njemu GSP, te Werdum i Cain. Onako, solidan film, više mi se sviđa original. Vidio sam trailer i za dvojku, u njoj će biti Mike Tyson. Od ostalih boraca Wand, Frankie, Renzo Gracie, Sobral, Nelson, Shogun i Rico Verhoeven - trenutni Glory prvak teške.

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Nisam taj gledao, ali kad ti kazes da je odlican onda mora biti ;)a i Denzel je tu :cool:

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Iako sam pogledao tuce bruce lee filmova, komora saolina i sve ostale amaterski sinhronizovane honkonske produkcije ... ova scena je na mene najjace uticala ne samo zbog produkcije već što sam kasneci sa drugom i njegovim ocem uletio u kino bas u tom trenutku odvijanja ovog remek djela ... Eh te osmadesete!

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Zadnji film koji sam pogledao na ovu temu, bio je Kickboxer: Vengeance (2016.). Najviše me zanimalo jer sam čuo da je u njemu GSP, te Werdum i Cain. Onako, solidan film, više mi se sviđa original. Vidio sam trailer i za dvojku, u njoj će biti Mike Tyson. Od ostalih boraca Wand, Frankie, Renzo Gracie, Sobral, Nelson, Shogun i Rico Verhoeven - trenutni Glory prvak teške.

brate meni je taj rimejk katastrofa jedna. od glume do rezije pa produkcija i muzika prosto se ne zna sta je gore. iskreno. fanoviski gledati zbog boraca je ok, i ja sam zato gledao. ali realno film kao film je ocajan...Gina Carano i ona ocaaaajna gluma...ne znam. stari je mnogo bolji

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
dobro je odglumila u Deadpoolu, za Rondu je Julianne Moore što se glume tiče :lol:

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
dobro je odglumila u Deadpoolu, za Rondu je Julianne Moore što se glume tiče  :lol:
a u Deadpool-u mamne zahtevnu ulogui nije mogla da dobije. A Ronda je stvarno...moze samo da glumi onu decu debile u reklamama za praskove za ves.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
nisam jos stigao da pogledam, ali igra Bisping. Skroz u svom elementu

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nije film ali je legendarna scena iz valjda svima poznate serije   :icon_mrgreen:

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Danijel je izgleda seronja ovaj put. :lol:

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Ako volite boks preporucujem Jawbone.

P

PaulinaSolevic

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Bez konkurencije... Od Bruce Leea Veliki Gazda

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!