What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Canelo Alvarez vs Gennady Golovkin 16.9.2017.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jedna od mega borbi u nizu,mislim da GGG uzima ovo zbog snage,kretanja i brade koju ima ali i Canelo može puno,dosta je mlađi na kraju krajeva ali ipak GGG.
GGG:37-0 sa 33 nokauta,nikada u karijeri(amaterska i pro) nije bio u nokdaunu a kamoli nokautiran a ima oko 400 borbi.

Canelo:49(34 nokauta)-1-1,izgubio samo od Floyda,susreo se sa jačom konkurencijom nego GGG.

A

Andrijapandrija

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Prava poslastica, jako tesko za prognozirati ne znam ni ko je favorit na kladionicama. Ali kad bi prognozirao Canelo bodovi ili GGG K.O :D :D

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Evo i ovog velikog meča,UFC pada u drugi plan :mrgreen: ovo se ne propušta.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
MMACroatia
Evo i ovog velikog meča,UFC pada u drugi plan  :mrgreen: ovo se ne propušta.
Ovo me jednako zanima ko lanjski snijeg :pNikad boks nisam volio, predosadan sport.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
lukix
Ovo me jednako zanima ko lanjski snijeg :pNikad boks nisam volio, predosadan sport.
Ko da je MMA puno bolji,i tu ima hrpa dosadnih borbi a kao dinamičniji sport :D

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
MMACroatia
Naravno da ima, ali ono...nikad taj boks nisam volio. Jedino teškaše poput Klička sam pratio kad bi davali na TV-u navečer haha.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
lukix
author="lukix" post_id="2347" time="1505557160" user_id="94"
Naravno da ima, ali ono...nikad taj boks nisam volio. Jedino teškaše poput Klička sam pratio kad bi davali na TV-u navečer haha.
Pa evo,ovo je borba koju se isplati gledat i za one koji nisu u boksu baš.Imaš videe kaj sam postavio i ako te to ne može zainteresirat onda ga jebi.Pa kasnije još melem za oči Loma vs Rigo  :cool: umjetnost na djelu će to bit.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Izgleda da ovi još ne kuže da s ovakvim sucima i odlukama sami sebe pokopavaju, mislim 10-2 za Canela je žešća smijurija, kužim da je puno ineteresa u igri, ali nemožeš ovakvu glupost napravit pred cijelim svijetom..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
LesnarGetsKOdUFC2015
Izgleda da ovi još ne kuže da s ovakvim sucima i odlukama sami sebe pokopavaju, mislim 10-2 za Canela je žešća smijurija, kužim da je puno ineteresa u igri, ali nemožeš ovakvu glupost napravit pred cijelim svijetom..
Odavno ja govorim boks je smijurija od sporta...

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
LesnarGetsKOdUFC2015
mislim 10-2 za Canela je žešća smijurija, kužim da je puno ineteresa u igri, ali nemožeš ovakvu glupost napravit pred cijelim svijetom..
meksički karteli su posjetili sutkinju :D

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Prvi dio borbe Canelo,drugi GGG.Blizu je bilo i reko bi GGG ali i ovo mi je ok osim ovog scora za Canela.Revanš svakako.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Čim vidim S.A.Smitha odma mi je dosta.. hahaha, Skipa još nekako mogu tolerirat, bar se zna koja mu je uloga, ovaj se pravi ko da ima pojma o svakoj temi na svijetu a baljezga na sve stranel..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Teddy kralj,dobro je rekao većinu stvari.Vidi se da mu je stalo do sporta i zna u kojem smjeru to ide a ostali su ono ne bi se štel mešat.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Canelo pobjedio u revanšu na bodove
Vidim opet fama oko rezultata i govora o krađi Golovkina
Nisam još pogledao meč ali ne čudi me ako je tako.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Šteta da se događa to što se događa, nije da sam gledao al po reakcijama se da skužit dosta toga..