Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Chael Sonnen

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Colby pokušava imitirati Sonnena i Conora, ali mu ne ide.
Sonnen je bio tip borca i osobe kojeg ili voliš ili mrziš. Colby je tip borca kojeg ne možeš voljet...

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Trash talk je oduvijek dio igre u svim sportovima, u kontaktnim sportovima je izraženiji jer se ljudi na kraju krajeva idu potuć, recimo Muhammad Ali je bio puno puno gori od Sonnena ili Covingtona što se uvreda tiče za ono vrijeme a smatran je ne samo za najutjecajnijeg boksača svih vremena, nego za jednog od najvećih ljudi u ljudskoj povijesti, ima to i veze s talentom u ringu, al ipak je licemjerje..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
dobiješ govnara i jad i tugu od borca.
Al dobro, volio je pljuvati Brazilca zato ti i jeste toliko drag.
Jel i Barnett govnar i tuga od borca?
Ja pljujem samo po onima koji to zaslužuju,a sad jebiga ako brazilci prednjače u tome to su si sami krivi.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Prednjače ti jer ih ne voliš.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Eksplozivni su, energični, prekidaju vas u govoru ... nesto kao Arapi.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Haha koja je to budaletina, uvjeren sam ka da je ufc znao da se on roka.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa ako je pao logicno da su znali :0741:
Kao sto su znali i znaju i dalje za dobar broj njih koji se pikaju.
Status u stilu Sonnena,kralj haha.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kaj sad nikad in va da kaze A?Di ste a?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ne znam što bi se više trebalo reći? Sve je rečeno. Ili opet hoćeš 100 postova ponavljanja?

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa ako je pao logicno da su znali :0741:
Kao sto su znali i znaju i dalje za dobar broj njih koji se pikaju.
Status u stilu Sonnena,kralj haha.
Ti baš ne kopčaš najbolje očigledno, lik je se konatantno rokao i ufce je to zbao prije pada a be kad je pao. Inače ima na you tubu kad Bisping govori o njemu i njegovoj ostavštini.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne znam što bi se više trebalo reći? Sve je rečeno. Ili opet hoćeš 100 postova ponavljanja?
Priznajem sad malo me ponjelo od cuge :alien-2x:

Kure pa i Anderson se stalno rokao pa kaj,kakva je njemu ostavšina

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Kako znaš da se stalno rokao? Samo zato jer je živio u tom vremenu bez USADAe? Možda, ali bitna stvar jeste talenat kojeg ne možeš dobiti nikakvim steroidima (što se iz prve ruke moglo vidjeti u slučaju Sonnena, nikakva sredstva mu nisu pomogla). Zbog kasnijeg pada imat će * pokraj svog imena, ali onu magiju koju je on prezentirao u oktagonu mu ne mogu narušiti nikakvi doping padovi (kao ni Jonesu recimo).

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Anderson je uzeo trt nakon što je nogu slomio pogledaj malo pidcast koji gdje puno stručnijimljudi to objašnjacaju trt nije loš za oporavak sportaša nego je neophodsn.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Mislim da previse pricate o tim steroidiima pre USADE. Da li neko veruje da pre USADE je bilo tako malo ljudi koji su varali??? Prema tom ispada da je u celom UFC-u varali samo Reem, Vitor, Sonnen, Barnett i par njih koje su ljudi zaboravili. A nemojte zaboraviti da je ta pre USADA testiranja proso Brock Lesnar, pa ja kad sam bio klinac i video ga prvi put na onom WWE sranju sam video da je covek nasopan kao majmun. Tako da sve te uspehe treba postovati.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kako znaš da se stalno rokao? Samo zato jer je živio u tom vremenu bez USADAe? Možda, ali bitna stvar jeste talenat kojeg ne možeš dobiti nikakvim steroidima (što se iz prve ruke moglo vidjeti u slučaju Sonnena, nikakva sredstva mu nisu pomogla). Zbog kasnijeg pada imat će * pokraj svog imena, ali onu magiju koju je on prezentirao u oktagonu mu ne mogu narušiti nikakvi doping padovi (kao ni Jonesu recimo).
Pa jbg ako ovak padnes par puta kao on mos mislit kako se rokao(i ne samo on) dok nisu bila rigorozna testiranja.

Kure,odakle ti da je na trt pao?Pao je na anaboličke steroide,a onda je opet bio pozitivan u 2017 uoci borbe sa Gastelumom,jel to isto za nogu bilo?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Njegovo korištenje steroida vjerojatno i jeste bilo za nogu tada, ali onu ispriku koju je smislio je bilo jadno. Da je bio pošten i rekao: "da uzeo sam, slomio sam nogu, želio sam se što prije vratiti" sve bi bilo ok. Ovako je nijekao cijelo vrijeme i lagao, zato je i pao mnogima u očima.
@MMACroatia taj pozitivan test prije borbe sa Gatelumom je rezultat kontaminiranog suplementa. Ako mu to zamjeraš onda nemoj ni Romera branit, i on je pao :D

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
On svoje nije dokazao da je greska.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@MMACroatia Na tvoju žalost jest. Bar provjeri prije nego napišeš:

Following notification of his positive test, Silva provided USADA with an open container of a compounded dietary supplement product he was using at the time of his positive test. Although no prohibited substances were listed on the supplement label, testing conducted by the WADA-accredited laboratory in Salt Lake City confirmed the presence of methyltestosterone and hydrochlorothiazide in the product. Thereafter, in the course of its broader investigation into Brazilian compounding pharmacies, USADA independently sourced numerous supplement products from the same compounding pharmacy that prepared Silva’s contaminated supplement. The analysis of those products by the Salt Lake City laboratory confirmed that they were similarly contaminated with prohibited substances, including multiple anabolic agents and diuretics.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma to oni kazu,dali ruku kao i Jonesu a oboje su krivi vidis na njima

bod