What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ChokeCast

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Objavljivati ću ovdje epizode, bilo bi mi drago da komentirate...

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary

Iduća epizoda je prava poslastica, dolazi nam Saša Milinković, a uskoro bi trebali imati i Vladu Neferanovića

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Sad napokon ti lici na nesto podcast, sad je to podcast Mario Katusic a ne ono prvo glumljenje Rogana i te fore njegove fore svi su 'NEVINI', meni se iskreno svidja razmisljanje ovog tvog drugara stvarno je kul i vidi se zna a i ne svrsava tako na borkinje kao ti.

PS. Meni se sve ovo svidja, samo furaj svoj stil i nemoj da se vracas tom kopiranju Rogana, vec imamo Marka Petraka koji ga dosta kopira i verovatno je ovo minimum sto se tebe tice i svrsavanja na borkinje.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
odlična epka, fino ste sve borbe prošli

zastor je najjači :lol:

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
+ veoma solidna analiza
+ kvalitetan gost (mada mogao se spremiti pa znati da je Arlovski vrhunski Sambo borac)
+ dopadljiva produkcija

- pozadina (zid) na kojoj je morao biti uočljiviji logo podcasta, a i sama pozadina da obiluje sa MMA detaljima (posteri , slike, rekviziti) da privuče pažnju i kada je izlaganje gosta dosadno
- kamera odozgo koja vas umanjuje ...
- lupanje po stolu gdje je mikrofon ... :mrgreen:
- nervoza na početku, ali to će vjerovatno se izgubiti sa brojem epizoda

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Na što misliš pod glumljenje Rogana :lol:

A gdje je ovdje svršavanje? Ja sam stvarno oduševljen Marion Reneau kao borkinjom i njenom životnom pričom, zbog toga sam ovdje tako odradio to.

Mislim da je ovog puta bolja bila analiza nego najava, jer nam se žurilo, nismo napravili pauzu i najavu smo zbrzali. Btw, zeznuo sam se oko najave iduće, prvo ide u nedjelju ili ponedjeljak analiza eventa, a onda tek krajem tjedna ide Sale

I btw fijesta, nije gost, to je naš podcast, on je suvoditelj.

Inače imam logo za lijevi kut, ali sam ga zaboravio montirati :lol:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A ono te novinarkse fore svi su nevini i svi su cool i dobri ljudi, hajpovanje tako boraca za koje ni on ne misli da ce biti od njih nesto, ja razumem to sto on radi, to mu je poso ne sme da prica mnogo protiv UFC-a.

Ma kazem ok si, kako umes na forumu da budes jos si se verovatno i dosta iskontrolisao, definitivno cu ti gledati svaki podcast.

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Nikoga ja ne hajpam ako stvarno tako ne mislim :)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Veoma lepo, cisto informacije radi ako pobedis lika koji je iznad tebe na ranku ti zauzimas njegovo mesto, ali postoji i bulshita kao ovo sa Henandzeom i Pettisom koji je napredovao za poziciju iz ko zna kog razloga.

PS. Samo tako nastavite, sto vise epizoda to bolje, tvoj drugar kao da se rodio pred kamerama, jel jos nekom on lici i glasom i stavom i izgledom na Enisa Beslagica naravno iz mladjih dana?

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Baca on malo i na Khabiba

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Što se tiče kamera, opušteni smo oba, ali njemu bolje leži, ja se malo moram skontati još, ali primjeti se kako svakom epizodom imamo sve bolju interakciju.

Osim toga, ja imam govornu manu, mucam, s čime bi rijetko tko išao i dvije rečenice reći, a kamoli cast snimati :D

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ima malo i na Khabiba ali eto meni na tog glumca vise.

Meni i onako ti sitni i po meni glupi detalji nisu bitni, ono u fazonu naglasak ili akcenat pa cak i da muca neko bitnije je da pametno prica.

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Evo nas nazad, komentari poželjni :)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Zasto mislis da je losije praviti tako malo duze podcaste??? Meni je bas cool kad je tako malo duze i opsirno, pa Roganovi podcasti su preko 2h pa ih svi gledaju.

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
tko ih gleda u ovim krajevima? 20-30 ljudi... Bolje ovako, ljudi će naći dva puta tjedno po 20-30 minuta.

I pogledaj malo Rogana, višestruko su gledaniji oni JRE clips nego sam podcast

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
3K pregleda na onom videu imate zato sto pise 'Cro Cop' u imenu klipa a ne zato sto se Gonzaga javio u video.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!