What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr., 26.08.2017.

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Eto, dogovoreno je i to... Po meni teatar apsurda i vjerojatno najprodavaniji borilački prijenos u povijesti... Ameri...

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ne mislim da će stitći Many vs Floyd brojke al da će se radit o 2M+ PPV hoće. Možda se iznenadim. Što se meča tiče samo mogu reći svaka čast Conoru na biznis potezima. MMA borci se ubijaju desetljeće da "uberu" neke pare i riskiraju svoj život, a on odradio nekoliko UFC mečeva i sad ovaj boksački i imat će više love nego prih nekoliko top najplaćenijih UFC boraca. Respect! On ode nema šta izgubit, svaka izdržana minuta sa Floydom samo njemu ide na korist. Pobjedu ne treba očekivat, realno. Nek momci zarade, ali ne podržavam ovaj meč od prvog dana.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Naj pametniji borac ikada u MMA bez sumnje.Prvo sve kaj je rekao za UFC je ostvario kada to mnogi nisu očekivali i postao zvijezda sporta,a zatim kada su počele prve priče o Conor vs Floyd svi su to opet odbacili i nisu davali trunke šansi da se to dogodi.Evo nas danas i na tome,u eto 4 godine je sve to postigao i izvukao iz mirovine jednog od najboljih boksača ikad da se bori protiv njega a ne protiv nekih drugih velikih boksača.To je pobjeda već sama po sebi.Avangarda u svom smislu.

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
Friends of Forum
Pozdrav MMACro ;)slažem se u potpunosti sa ovim što si rekao,Conor je napravio jedno čudo neviđeno i moraš ga podržat u ovome kakav god da bio,revolucija totalna po meni,ne kužim kako netko može u tom meču željeti da Floyd to dobije...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pozdrav MMACro ;)slažem se u potpunosti sa ovim što si rekao,Conor je napravio jedno čudo neviđeno i moraš ga podržat u ovome kakav god da bio,revolucija totalna po meni,ne kužim kako netko može u tom meču željeti da Floyd to dobije...
Pozz i tebi :)
Istina da,bit će jeben uvod u borbu.Kako su se već javili UFC borci da bi oni boksali na njihovom cardu da zarade :Dsad su se otkrili da se mogu borit u Kolovozu pa nema izlika :p

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Ako je netko propustio

<URL url="http://fightsite.hr/kolumne/komentar-s-druge-strane-svi-sportski-razlozi-govore-da-je-mec-conora-i-floyda-apsurd/"><LINK_TEXT text="http://fightsite.hr/kolumne/komentar-s- ... da-apsurd/">http://fightsite.hr/kolumne/komentar-s-druge-strane-svi-sportski-razlozi-govore-da-je-mec-conora-i-floyda-apsurd/

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="3vilP" post_id="87" time="1497984633" user_id="93"
Ako je netko propustio

URL url="http://fightsite.hr/kolumne/komentar-s-druge-strane-svi-sportski-razlozi-govore-da-je-mec-conora-i-floyda-apsurd/"LINK_TEXT text="http://fightsite.hr/kolumne/komentar-s- ... da-apsurd/"http://fightsite.hr/kolumne/komentar-s-druge-strane-svi-sportski-razlozi-govore-da-je-mec-conora-i-floyda-apsurd/
Dobar članak jedan od boljih koje si imao,posebno me iznenadio primjer na Sadulaevu :Dne slažem se sa par stvari ali nije bitno,sve u svemu dobro rečeno.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
svima je jasno da Conor nema nikakve šanse osim ako se Floyd nije skroz zapustio. Conor ima očajan cardio, slabu bradu te će vjerovatno sam od sebe pasti(Dada5000) :lol:

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
author="MMACroatia" post_id="150" time="1498657811" user_id="97"
author="hitman_4" post_id="149" time="1498652058" user_id="102"
Conor ima očajan cardio, slabu bradu
Ovo prvo bi nekako i moglo proći ali slaba brada?Nikako.
Nate Diaz ga je skoro poslao u svijet snova. Naravno da je ta brada izdržljiva protiv patuljaka tipa Mendes ali već u lw predstavlja problem

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="hitman_4" post_id="153" time="1498659706" user_id="102"
author="hitman_4" post_id="149" time="1498652058" user_id="102"
Conor ima očajan cardio, slabu bradu
Nate Diaz ga je skoro poslao u svijet snova. Naravno da je ta brada izdržljiva protiv patuljaka tipa Mendes ali već u lw predstavlja problem
Nije baš tako i bio je umoran pa ga je zato ona kombinacija jače uzdrmala nego bi inače kao što se vidjelo u drugom meču.Neće njega nitko nokautirat u lakoj.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
author="MMACroatia" post_id="154" time="1498662710" user_id="97"
Nije baš tako i bio je umoran pa ga je zato ona kombinacija jače uzdrmala nego bi inače kao što se vidjelo u drugom meču.Neće njega nitko nokautirat u lakoj.
umor se vidio nakon što je sjeo udarac :)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Klasicno jednosmerna ulica koja vodi samo ka Floydovoj pobedi ako je onako odradio savrsenu borbu defanzivno vs Many-a Conora ce samleti.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Poraz Paca u zadnjoj borbi je samo priprema i znak za ono kaj nam dolazi.Kao i u slučaju sa Aldom kada je dominantni Kličko pao protiv Furyja,sada imamo Floyda.
#Witness
#49-1

:mrgreen: :cool:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Izišle cijene za premium karte eventa (najbolja mjesta)...sitnica...98.5k $ hahaha :mrgreen:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
11. Jul konferencija za stampu ne mogu da docekam to je realno zanimljivije od cele borbe u kojoj ce Konor popiti batine izi.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
author="MMACroatia" post_id="154" time="1498662710" user_id="97"
Miči ovo Anti hajduk,jbg bio sam u zg nedavno a pošto nisam ni znao na ovaj forum javio bi ti se da odemo nešto popiti.Što se tiče Mcgregora u ovom boksu je sve moguće iako mi razum govori da nema šanse nešto me u meni govori da će ga connor dobiti.Jer ja kao osoba koja radi u kladionici jako dobro znam da su ovi u stanju naštimati sve radi love.