What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Conor podivljao, napao suca

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Još jedan dokaz o kakvom se idiotu radi. McNugeti su vjerojatno oduševljeni :)
Ovako se "pravi prvaci ponašaju"...

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
i to Marc Goddarda :mrgreen:

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Jebiga,zna kaj valja  :lol:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Dobro je jedan napisao: "Conor će se prije sa sudcem boriti nego braniti pojas" hahaha. Istina. Najjadniji i najlošiji prvak u povijesti ovog sporta...kakav klošar to je neviđeno. Dizat ruku na sudca i ignorirat njegove naredbe je dno dna. U normalnim uvjetima bi odmah dobio suspenziju bez obzira gdje se borba održavala. Nikad MMA neće biti niti s od sporta dok god imamo ovakve klaune koji se ponašaju ko djeca od 3 god.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
drama, skandal :lol:

btw. nokautirani borac bi trebao tužiti Conora, vidljiv je kontakt :mrgreen:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ako za ovo udaranje službene osobe ne dobije suspenziju i novčanu kaznu onda stvarno nezz:

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
koja reklama za Bellator, Dana negdje pizdi :lol:

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Koji seljo jbt, podsjetio me na jednu babu koja je išla tuć suca u prvoj županiskoj..

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Službeno lice ga je guralo sa ograde. Ni to baš nije najnormalnije ... pored korištenja stimulansa ... :lol:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Službeno lice ga je guralo sa ograde. Ni to baš nije najnormalnije ... pored korištenja stimulansa ... :lol:
Da sam ja na mjestu službenog lica gurnio bi ga da se polomi ko pi**a! Odakle mu pravo da ulazi u oktagon (po drugi put). On je u tom trenutku bio publika i nije mu mjesto tamo. Da je netko drugi bio umjesto njega onda bi ga nadegenečili ovi iz securitya budi siguran, al ovaj seljo ima povlastice.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Cocaine is helluva drug! :p

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pablo uživa i pokazuje koliko je moćniji od svih ostalih.
Avangarda

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Da sam ja na mjestu službenog lica gurnio bi ga da se polomi ko pi**a! Odakle mu pravo da ulazi u oktagon (po drugi put). On je u tom trenutku bio publika i nije mu mjesto tamo. Da je netko drugi bio umjesto njega onda bi ga nadegenečili ovi iz securitya budi siguran, al ovaj seljo ima povlastice.
Hahahahaahaha si lud covece????? Njega da nadegenece sekjuriti likovi jedino ako bi ih bilo 100 protiv njega.

PS. Konor je tipicna seljacina koja brzo dodje do para.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Hhahahaha, koja glupost. UFC misli da su fanovi glupi. Očito nisu mogli sa Conorom dogovorit novu suradnju pa sad incident na Bellatoru iznose kao opravdanje njegova ne nastupanja. Conor, najveći pussy u povijesti sporta. Kako mi je drago kad vidim da se dosta njegovih fanova razočaralo na njegovo ponašanje i ne branjenje pojaseva. Rekoh prije će se taj ubit nego branit pojas.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da on je pussy  :lol:

Gif

Ajmo još

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!