What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Cro Cop najavio novi povratak u mma

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
nastupit će na novogodišnjem Rizinu. Ante Delija bi također trebao nastupiti

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
barem će golhr opet prenositi Rizin. Rena :D

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Omg povratak po 100x :DVolio bih da ostane u mirovini, ali njegov život, njegove odluke ja ću ga (kao i svi) definitivno gledati ako se bude borio.
Čak me više zanima Delija. Ako se je 100% oporavio očekujem od njega dosta...UFC jednog dana, mlad je.

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Ako je netko propustio taj dio u sportskom bloku Nove TV

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Delije je najveci potencijal s ovih prostora daleko.
Samo nazalost postoji "kletva" da skoro nitko koga je Mirko hvalio nije uspio- Kisicek, Ahmic...

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
sutra gostuje u podcast inkubatoru, izgleda da će Dea voditi intervju :)

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mirko Filipović odradio jedan od posljednjih treninga prije nedjeljne borbe protiv Roquea Martineza. Susreo se sa Mihael Mikić-em koji kao gastarbajter radi u Japanu. Čeka se novi video uradak ... sa Drvišem iz kreveta.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mirko je deset centimetara viši od svog protivnika i imaće težak posao sa dosta mlađim protivnikom. Mirkova prednos je doseg.

Na vagi je imao 109 kilograma i 400 grama više od protivnika koji je imao 109 kg tačno. Sutra je Mirko oko podne +- 2 sata!
[hr]

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Opet brutalni Mirkovi laktovi uradili posao! :a037: 

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Šteta što Japan ima glupa pravila i ne koriste vazelin. Malo krvi odmah prekidaju.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kada se samo sjetim kako je GSP koristio vazelin protiv BJ Pena to mi ni najmanje ne smeta ... Zamislite šta bi radio Maia da se bore u garderobi kao što je u realnom životu.

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Šteta što Japan ima glupa pravila i ne koriste vazelin. Malo krvi odmah prekidaju.
Oni koriste lubrikante umjesto vazelina ipak je to Japan,napredna nacija. :m010:

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Još je uvijek Mirko pre tvrd za ovakve, neće se još jedno vrijeme umirovit, našao je svoju nirvanu, i dalje sam uvjeren da slijedi Bellator i Nelson, Fedor, Mir, možda Barnett ili Hunt.. bio bi dosta iznenađen da ne odradi još par borbi preko bare..

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Još je uvijek Mirko pre tvrd za ovakve, neće se još jedno vrijeme umirovit, našao je svoju nirvanu, i dalje sam uvjeren da slijedi Bellator i Nelson, Fedor, Mir, možda Barnett ili Hunt.. bio bi dosta iznenađen da ne odradi još par borbi preko bare..
Da bar, to i cekamo,  a ne mecevi protiv ovih kanti

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nebi reko da je ovaj bio kanta, tvrd solidan borac, nije top klasa al nije ni preloš.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da bar, to i cekamo,  a ne mecevi protiv ovih kanti

Kakve veze ima sa kim se bori borac koji se u tim godinama nema kome dokazivati.?!
Ovo mu je baš onako za dušu borba da evocira uspomene i napuni baterije.

cross十armlock

cross十armlock

White Belt
Friends of Forum
Brate, ja da imam 44 godine i dvoje-troje đece, samo bih se s kantama borio, kojeg mi vraga treba da mi neko dušu uzme nokautom u tim godinama, a ovaj lik nije bio ni k od kante realno.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Sherdog fanovi Mirkovu pobjedu pripisuju sokovima, iglama i padaju komentari da je Huge ...  

Kako su jadni! :h050:

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Roy Nelson želi Mirka !!!

“Trebao bih liječnika kojeg Cro Cop koristi. Tko ima njegov broj? Sretno večeras! Vidimo se uskoro!”

:a052:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Brate, ja da imam 44 godine i dvoje-troje đece, samo bih se s kantama borio, kojeg mi vraga treba da mi neko dušu uzme nokautom u tim godinama, a ovaj lik nije bio ni k od kante realno.
Sigurno da mu Roj Nelson i ostali matorci nece uzeti dusu, ili ostali njegovi vrsnjaci koji imaju neko ime, pa u UFC-u, Hunt se u istim godinama jos uvek bori u UFC-u, Oleynik ima 40 pa napada sam UFC vrh.

PS. A borba na bellatoru vs Nelsona je imala bas onako dobar hajp, barem za Mirkove fanove.