What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Cyborg vs Holm

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Mislim da će UFC pokušati realizirati ovaj meč u slučaju Cyborgine pobjede nad Anderson. U prošlosti Holm baš i nije bila pretjerano zainteresirana za ovaj meč, ali vjerujm da bi pristala ukoliko bi ulog bila titula prvakinje. Prošlu je 145 lbs borbu protiv GDR tijesno izgubila. Mišljenja sam da je ovo najveći UFC meč i najprofitabilniji ako ne kontamo McGregora. Holm, iako precijenjena i ne baš pretjerano uspješna u posljednjim nastupima, i dalje ima auru osobe koja je brutalno nokautirala Rondu. Svjetska je boksačka prvakinja i uvelike poznata široj publici. Cyborg također, a prilog tome idu snažne brojke gledanosti koje je imala na svom prošlom eventu. Ovaj dvoboj bi bio garancija uspješnog PPV-a, a UFC-u trebaju takvi eventi u nedostatku Conora. Zato mislim da bi vrlo lako mogli gledati ovaj dvoboj ukoliko Cyborg svlada Anderson.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
teško je bilo šta predvidjeti kad je u pitanju Cyborg, ali da ima smisla

kukavica GDR više nije prvakinja

"UFC has informed Germaine de Randamie and her management team that she is being removed as the women’s featherweight champion due to her unwillingness to fight the No. 1 ranked contender, Cris ‘Cyborg' Justino. Subsequently, top contender Justino will face newly signed Invicta FC featherweight champion Megan Anderson for the UFC women’s featherweight title in the co-main event of UFC® 214: CORMIER vs. JONES 2, July 29 in Anaheim, Calif.

UFC maintains that any champion is expected to accept fights against the top contenders in their respective weight classes in order to maintain the integrity of the sport.”  
Nizozemka stvarno nema stida

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Cat opet proziva Cyborg haha

kako mi je pala ta žena u očima, pa to je strašno  :

bolje da ne spominje steroide jer je i ona bila urokana u Invicti!

Every female fighter says they want to fight Cyborg until it comes time to actually fight Cyborg, then they disappear
istina

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Apsolutno me ne zanima niti jedna Cyborgina borba kad se rezultat u naprijed zna, samo je runda pitanje. Smiješno je uopće držat ovu kategoriju.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
misliš da Holm, Nunes, Zingano i Anderson nemaju baš nikakve šanse?

Holm - vrlo opasan match-up za Cyborg, stilski joj Holmica ne paše
Nunes - Nunes vrlo opasna na nogama, ima bolji bjj
Zingano - od prijateljtva do rivalstva. Cat ima bolje hrvanje + srce
Anderson - ogromna borkinja, uz Nunes i Cyborg najjače udara

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Ma nemaju ni 1% šanse.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Ma nemaju ni 1% šanse.
Znači ti bi onda u vrijeme Tysona jednostavno ukinuo tešku kategoriju, čemu opće to kad nitko nema šanse,  bolje da ne postoji..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Holm bi ju dobila.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
lukixu je zanimljivije gledati dosadnu Joannu :)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Ma nemaju ni 1% šanse.
Znači ti bi onda u vrijeme Tysona jednostavno ukinuo tešku kategoriju, čemu opće to kad nitko nema šanse,  bolje da ne postoji..
Ja nigdje nisam rekao da se ne trebaju borit (čak sam osobno otvorio ovu temu haha). I da, ova kategorija bolje da ne postoji. Imaju jednu borkinju koja je 10x bolja od ostalih i davaju joj bantamašice, još niti jednu pravu perolakašicu nije dobila za protivnici. Jednostavno ne postoji trenutno borkinja za koju možeš 100% reći da bi joj bila izazov i da bi borba bila gusta i napeta.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
lukixu je zanimljivije gledati dosadnu Joannu  :)
Nezz baš da je dosadna. Pogotovo je bila zanimljiva prošla borba jer je dosta fanova ocijenilo Amdrade kao opasnu protivnicu i predstavljali su je kao iduću prvakinju, mogao si se nabrijati za taj meč, a kad vidiš Cyborg i sa kojom lakoćom završava svoje protivnice i kolko je veća od sviju jednostavno se ne možeš nabrijati niti 1% na borbu jer je rezultat 99% siguran, samo je pitanje runde.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
i službeno je počela sapunica

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
koji licemjerhaha

Oveerem, Jones, Gadelha, Kauboj, Mir, Kennedy sve čistunci  :lol:

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
ništa od borbe?

Cyborg
My meeting with the @UFC for next week has been canceled. They want to pay me less to fight @HollyHolm than I made to fight Tonya Evinger

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
ništa od borbe?

Cyborg
My meeting with the @UFC for next week has been canceled. They want to pay me less to fight @HollyHolm than I made to fight Tonya Evinger
Ajde, ako bude sreće ukinut će tu cijelu kategoriju i dat Cyborg radnu knjižicu pa nek se bori u invicti ili nekim trećim organizacijama gdje ima bar nekakvu konkurenciju i dovoljno borkinja u perolakoj.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
ta kategorija ne postoji, ona je po meni već ukinuta ;)

Bellator je najbolja opcija jer može nastupati i za Rizin. Nema usade koja tretira borce kao kriminalce. Ja kao veliki fan navijam da odjebe ufc