What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Da li je Andrade tapkala protiv Namajunas? (Video)

Da li je Andrade tapkala protiv Rose?

• Da

Votes: 2 28.6%
  • Ne

Votes: 5 71.4%

• Total voters
    7
TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
I sta ako jeste tapkala, hoce joj neko oduzeti pojas ili nesto slicno??? Kakav clickbait naslov.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Totalno cudno. Da je tapkala na kimuru mozemo reci sa sigurnoscu da nije ... Ali je tapkala! :a080:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Kako je brutalan ovaj MMA, pa Reem se jos uvek nije oporavio od Stipe, izgleda da jos uvek oseca neka tapkanja, vidi neka tapkanja i ko zna sta sve jos.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Mnogima ne pase Andrade kao prvakinja pa moraju nesto izmisliti. Rose je imala veliki marketinski potencijal kao prvakinja

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Kako je brutalan ovaj MMA, pa Reem se jos uvek nije oporavio od Stipe, izgleda da jos uvek oseca neka tapkanja, vidi neka tapkanja i ko zna sta sve jos.
Overeem gleda snimku kao i ti i sad pitanje jeli ova tapkala ili nije? Mene moji iči jako dobro služe i ja vidim ovdje tapkanje sad dali je se ona predavala živci ovo ono me kurac boli ali tapkanje je predaja. Ti ako dobro ne vidiš odeš okulisti.To je sad s aspekta gledišta pravila u ufca dali je ova tapkala na polugu nije jer je nije ni imala kako treba. Da je sudac prekinuo borbu tj da je vidio ovo mogo je prekinuti i ne bi mu mogli ništa.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Pa ja to razumem, bukvalno sve te glupe price koje su ljudi spremni da popuse za one borce koji su obozavani. Andrade nije omiljena pa ona jeste tapkala, GSP-a svi vole pa on nije tapkao vs Hendricksa, care mozak joj je prosula i uzela joj 5. godina zivota, mislim da svi mogu reci samo svaka cast, nista vise.

PS. Mislim kad su ljudi uspeli da poveruju u pricu Cain i nadmorska visina, onda nista ne mogu vise da dodam.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Tapkala je,vidi se iz aviona

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Video iznad sve objašnjava. Nema tu nikakvog tapkanja u pravom smislu.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ja bih osobno pitao McGregora o ovoj situaciji. Ipak on ima doktorat iz tapkanja, dat će najstručnije mišljenje.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
I Andersona bi mogli pitat,Shoguna,Machidu itd.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zasto bi se njih moglo pitati, ona je tapkala ali ne u smislu predaje jer ova polugu nije kmala zatvorenu. Mislim da je iskreno rasprava ne vodi nigdje i da pojas ostaje gdje je.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!