What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Dana White's Tuesday Night Contender Series

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Jel pratio itko ovo ili nas ne zanima haha? Večeras je jedan event. Mislim da se emitira preko fight passa...znači tko nema stream :D
Jedan srpski borac američke adrese nastupa večeras.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Od prošle epizode Kurt Holobaugh i Boston Salmon su dobili ugovor sa UFC-om.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
O tome sam bas pisao video neki balkanac se bori veceras. hoce li biti linka nekog za gledanje posto reklamiraju da ima samo ako se plati.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
O tome sam bas pisao video neki balkanac se bori veceras. hoce li biti linka nekog za gledanje posto reklamiraju da ima samo ako se plati.
Bacim ti link u inbox da ne reklamiram streamove ode haha :p

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Rezultati (Sean OMalley dobio ugovor)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jaooo gledao sam ovo, ovde izgleda moze svaka budala koja ima par meceva u MMA da se prijavi?? Ovaj Lazar Stojadinovic koji je to lik uopste ne prikriva svoje udarce nije ni cudo sto je sve promasio, jos dosao salast i nespreman mogao je realno za bantam da skine. A ovaj Sean OMalley nek se raduje i nek prica to 'easy' dok moze posto u UFC-u moze samo batine da dobije.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Sutra treća emisija (iskreno ne pratim ovo ali eto, red je postavit da komentiraju oni koji možda prate :D)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A ne znam mozda bi trebao pogledati samo one borbe boraca koji su usli u UFC, posto je ocita razlika u kvaliteti i borbi i boraca onaj Lazar Stojadinovic mi je pokazao da se svaka budala moze prijaviti tamo.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Cilj showa i jest promocija boraca, a ne potpisivanje. Samo rijetki će imati tu priliku dobiti ugovor.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Hahahaha odakle ti ta glupost??? Cilj showa je pronalazenje mladih talenata i potpisivanje istih tako se pravi velika ogranizacija a ne kao bellator, nije UFC humanitarna ustanova pa da tek tako radi na svoju stetu.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@TNB - Službena izjava u vezi showa od Dane: “this is not the UFC, this is not the UFC brand, but instead a promotion that will allow up and coming fighters the chance to showcase their talents in hopes that one day they may compete in the UFC."

L

Lemur

White Belt
White Belt
Da, ovo nije ufc, samo se gleda na Fight passu kao i EBI i neki drugi brandovi. Koriste sve sve od UFC-a ali nisu sluzbeno tamo.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Rezultati jučerašnjih nastupa:

Idući tjedan nova epizoda.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Pa niko tu nije dosao da se promovise samo nego da udje u UFC a za UFC treba nokaut ili sub tako da svi moraju riskirati mnogo.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Večeras nova epizoda. Zaboravih najavit :p

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!