What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Darko Stosic

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Stosic:
Sada je zvanicno!
POTPISAO SAM ZA UFC
Dobio sam priliku da ostvarim ono cemu sam posvetio svaki delic svog zivota, a to je da budem najbolji na svetu! Ovo je veliki pocetak za mene, trebalo mi je 5 godina mukotrpnog rada da bi dobio ovaj ugovor. Tako da idem tamo da budem br #1!! Takodje sam odlucio u dogovoru sa mojim timom da se u buducnosti borim u kategoriji do -93kg! Nadam se da cu imati vasu podrsku!!
Kao sto imam podrsku ljudi bez kojih ovo ne bi bilo moguce!!
Stipe Drvis
@mmamanagment
#CroCopTeam
Kik boks klub Sindjelić
David Radulovic
PhD Nutrition Srbija
Now it's officiale!!
I SIGNED FOR UFC
I got a chance to make my dream come true and it's to be the best in the WORLD!

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Cudno da najveci potencijal balkana nije imao temu, i da kazem konacno, UFC-ova poluteska kategorija je dosta tanka i verujem da lagano moze da udje u top 10 isto kao i Rakic.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Cudno da najveci potencijal balkana nije imao temu, i da kazem konacno, UFC-ova poluteska kategorija je dosta tanka i verujem da lagano moze da udje u top 10 isto kao i Rakic.
ja bas nisam siguran. mislim top 15 eventualno, mislim da ce jedva dostici nivo Pokrajca. iskreno. mlad je, ali nije se borio bas sa ne znam kakvim kvalitetima.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ja vidim i njega i Rakica veoma brzo u TOP 15, obojica imaju sve uslove da budu dobri borci, samo nek se on drzi Drvisa i Cro Copovog gyma i verujem da ce biti sve ok.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
vidjet ćemo, mislim da je Rakić veći potencijal. Stošić mi zasad na razini Mihajlovića

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
vidjet ćemo, mislim da je Rakić veći potencijal. Stošić mi zasad na razini Mihajlovića
i ja mislimd a je rakic veci potencijal. dobro, mislim da je bolji od Mihajlovica. ne bih preterivao. ali ne znam da lije top 10 kalibar

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
dobro je što će skidati na 93, ubili bi ga u teškoj

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Rakić možda jest veći potencijal jer je idealan sa tjelesnom građom za polutešku. Ali ko zna ...

Poređenje sa Mihajlovićem!

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
pa slične su građe, jedino je Mihajlović zapušteniji :)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Poredjenje sa Mihaijlovicem je smesno, tip je izgubio prva 3 meca i onda je resio da u svojoj organizaciji dovodi sebi kante i nabaci 10 pobeda i uz dobrog menadzera udje u UFC, dok je Darkov put dosta drugaciji.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Stosicevi protivnici: 9-15, 6-4, 2-2, 0-0, 1-1

aj malo realnosti :)

čovjek ima 2-1 score što se tiče ozbiljnih protivnika, pobjede protiv Zaharieva i Staringa te poraz od Prochazke. Ostalo su kante

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Stosicevi protivnici: 9-15, 6-4, 2-2, 0-0, 1-1

aj malo realnosti  :)

čovjek ima 2-1 score što se tiče ozbiljnih protivnika, pobjede protiv Zaharieva i Staringa te poraz od Prochazke. Ostalo su kante
jeste, slazem se. ali svejedno je klasa za Mihajlovica.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Uz dobar tim može daleko dogurati,ima on dobre predispozicije da dođe u top 10 ako ne i više.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mirko reče u svojoj emisiji u krevetu da treba još puno raditi. Fale mu boksčke tehnike i kvalitetnija rušenja. Leg kickovi su odlični ali ih treba još ispolirati. Moći će se nositi ali za veći uspjeh potreban je kamp u americi. Ne onaj fensi gdje se vežu gumice za kosu, te uči kako da se grli i poštuje protivnik između rundi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Mirko reče u svojoj emisiji u krevetu da treba još puno raditi. Fale mu boksčke tehnike i kvalitetnija rušenja. Leg kickovi su odlični ali ih treba još ispolirati. Moći će se nositi ali za veći uspjeh potreban je kamp u americi. Ne onaj fensi gdje se vežu gumice za kosu, te uči kako da se grli i poštuje protivnik između rundi.
Dobro je i rekao haha. Vjerujem da će i prijeći negdje u Ameriku ako starta dobro i ostvari neki uspjeh (rezultatski i novčano).

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Dusan Dzakic prica kako Darko Stosic i ekipa iz okoline dovode UFC u Beograd sledece godine, kao da ima insajdera.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Darko "Borrachina" Stosic :D :D

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Dusan Dzakic prica kako Darko Stosic i ekipa iz okoline dovode UFC u Beograd sledece godine, kao da ima insajdera.
to sam rekao već prije nekog vremena. Srbija je odjednom postala jako MMA tržište... Puno jače od Hrvatske, čiji je najjači proizvod prestao raditi evente u HR zbog slabe posjećenosti.

S druge strane u Srbiji je scena strava, prate se svi borci, MMANovosti rade totalno amaterske interviewe s nama anonimnim borcima, a to ima 2000 gledanja po videu, iako je kvaliteta ispod svake razine. Megdan i ona promocija gdje se borio Stošić rasprodaju dvorane i naprave ludnice u gradovima.

I kraj toga, imaju sada tri odlična UFC borca.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
3vilP
to sam rekao već prije nekog vremena. Srbija je odjednom postala jako MMA tržište... Puno jače od Hrvatske, čiji je najjači proizvod prestao raditi evente u HR zbog slabe posjećenosti.

S druge strane u Srbiji je scena strava, prate se svi borci, MMANovosti rade totalno amaterske interviewe s nama anonimnim borcima, a to ima 2000 gledanja po videu, iako je kvaliteta ispod svake razine. Megdan i ona promocija gdje se borio Stošić rasprodaju dvorane i naprave ludnice u gradovima.

I kraj toga, imaju sada tri odlična UFC borca.
Za vecinu bih se slozio osim za MMA Novosti, kad intervijuise nekog pametnog i borca koji se razume to je milina poslusati, Jelcic,Aleksandar Ilic, Velickovic i jos par njih.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!