News

Darko Stosic

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Glupo je rec ali ovo i nije losa vijest. Izbjece najvjerovatnije nezgodnog protivnika i možda dobiti nekog lakseg. Prevelika bi bila razlika u kvaliteti između njegove prve UFC borbe i cecena. Treba se navikavati postepeno.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Glupo je rec ali ovo i nije losa vijest. Izbjece najvjerovatnije nezgodnog protivnika i možda dobiti nekog lakseg. Prevelika bi bila razlika u kvaliteti između njegove prve UFC borbe i cecena. Treba se navikavati postepeno.
Pa dobro, ipak je ovo bila ogromna prilika da ode na neki sasvim drugi nivo ovom pobedom, a i ja koliko se secam on nikad nije otkazao borbu zbog povrede, barem od kad ga ja pratim, moralo je i to nekad da ga zadesi.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Pa dobro, ipak je ovo bila ogromna prilika da ode na neki sasvim drugi nivo ovom pobedom, a i ja koliko se secam on nikad nije otkazao borbu zbog povrede, barem od kad ga ja pratim, moralo je i to nekad da ga zadesi.
Bila je i prilika da se natambura Stosica pa da ode samopouzdanje ...

I TJ je vidio ogromnu priliku da uzme dva pojasa. A sta sada? :a052:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Bila je i prilika da se natambura Stosica pa da ode samopouzdanje ...

I TJ je vidio ogromnu priliku da uzme dva pojasa. A sta sada? :a052:

A TJ jos uvek ima svoj pojas, iskreno mislim da mu brada oslabljena usled skidanja kilograma, lik je pao kao da ga udario teskas a ne covek od 60 kg, max 65.

Nekako sam i srecan sto je ova borba otkazana, mozda nije dosla u pravo vreme za Darka.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Neznam o odnosima njih dvojice, al ovo da Stošić nije za top 5 je realnost, po meni nije ni za top 15, pitanje opće dal je kalibar za UFC iskreno, vidjet ćemo kroz jedno 5 borbi, a ljudi će uvijek stat na stranu uspješnijeg, tako da će ovog Savu popljuvat do zla boga..

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Treba mu dat priliku, vrijeme će pokazati tj vjerojatno sljedeća borba. Ima Darko kvalitet za polutešku, samo po meni mora otići od Mirka u Ameriku za daljne napredovanje.

Satoshi

Satoshi

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Mogao bi on nastupiti u Švedskoj kad i Rakić.

Satoshi

Satoshi

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Stošić najavio iduću borbu:

01.06 u Stockholmu.
Protivnik još nije poznat, špekulira se da bi mogao biti Devin Clark koji je ostao bez protivnika prošli vikend u rusiji.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Devin Clark mu je protivnik.