What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Darko Stosic

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Glupo je rec ali ovo i nije losa vijest. Izbjece najvjerovatnije nezgodnog protivnika i možda dobiti nekog lakseg. Prevelika bi bila razlika u kvaliteti između njegove prve UFC borbe i cecena. Treba se navikavati postepeno.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Glupo je rec ali ovo i nije losa vijest. Izbjece najvjerovatnije nezgodnog protivnika i možda dobiti nekog lakseg. Prevelika bi bila razlika u kvaliteti između njegove prve UFC borbe i cecena. Treba se navikavati postepeno.
Pa dobro, ipak je ovo bila ogromna prilika da ode na neki sasvim drugi nivo ovom pobedom, a i ja koliko se secam on nikad nije otkazao borbu zbog povrede, barem od kad ga ja pratim, moralo je i to nekad da ga zadesi.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa dobro, ipak je ovo bila ogromna prilika da ode na neki sasvim drugi nivo ovom pobedom, a i ja koliko se secam on nikad nije otkazao borbu zbog povrede, barem od kad ga ja pratim, moralo je i to nekad da ga zadesi.
Bila je i prilika da se natambura Stosica pa da ode samopouzdanje ...

I TJ je vidio ogromnu priliku da uzme dva pojasa. A sta sada? :a052:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Bila je i prilika da se natambura Stosica pa da ode samopouzdanje ...

I TJ je vidio ogromnu priliku da uzme dva pojasa. A sta sada? :a052:

A TJ jos uvek ima svoj pojas, iskreno mislim da mu brada oslabljena usled skidanja kilograma, lik je pao kao da ga udario teskas a ne covek od 60 kg, max 65.

Nekako sam i srecan sto je ova borba otkazana, mozda nije dosla u pravo vreme za Darka.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Neznam o odnosima njih dvojice, al ovo da Stošić nije za top 5 je realnost, po meni nije ni za top 15, pitanje opće dal je kalibar za UFC iskreno, vidjet ćemo kroz jedno 5 borbi, a ljudi će uvijek stat na stranu uspješnijeg, tako da će ovog Savu popljuvat do zla boga..

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Treba mu dat priliku, vrijeme će pokazati tj vjerojatno sljedeća borba. Ima Darko kvalitet za polutešku, samo po meni mora otići od Mirka u Ameriku za daljne napredovanje.

Satoshi

Satoshi

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Mogao bi on nastupiti u Švedskoj kad i Rakić.

Satoshi

Satoshi

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Stošić najavio iduću borbu:

01.06 u Stockholmu.
Protivnik još nije poznat, špekulira se da bi mogao biti Devin Clark koji je ostao bez protivnika prošli vikend u rusiji.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Devin Clark mu je protivnik.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Devin Clark mu je protivnik.
Pretekao si me s postom :D. Bit će zanimljivo Rakić je imao problema s bjim nadam se da će ga Stošić dobiti

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
“As I already mentioned, I am fully recovered. The UFC is satisfied with my style of fighting, so they immediately offered me my next fight. I can tell you that I already know the place and time of my next fight which will take place in August.”
Znači Kina, Urugvaj ili event sa Stipom (da, ima i New Jersey). :) Više me zanima ime protivnika.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Bome ako se ovako nastavi boriti nece dugo biti u ufcu, treba promjeniti malo stil, a i impresivan win uraditi

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nemože si on puno pomoć, jako je limitiran što se tiče cardia i općenito mu je skillset dosta upitan, ali to što ima su velika snaga i eksplozivnost, ja bi na njegovom mjestu probao kopirat to što Wood godinama radi u velteru, mali volumen, par flurya u rundi i takve stvari, TDD ima jako dobar tako da je to opet pozitiva, izbjegavat klinčeve uz žicu, čim je više moguće ostajat na distanci, možda na takav način može bit solidan dodatak rosteru, top 10 ne vidim nikako, makar je i poluteška..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Mislim da je povreda i samo mesec dana kampa imalo veliki uticaj na njega i njegov zadnji preformans a pogotovo sto se tice kondicije, realno za mene je on sigurno bolji borac od Klarka, sad treba poraditi na tome da ne bude previse statican, da izbaci to boksersko primanje udarca u dupli dek, ipak su male rukavice.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Da, ušao je u taj meč sa Clarkom bez jakih priprema. Svakako mi nije brutala za sada.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Samo jos da saznamo ime protivnika.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Pa nismo saznali koji event :D Imaju 2 u SADu (Newark, Anaheim), a i Urugvaj je teorecki Amerika (al većinom se taj pojam koristi za SAD pa možemo Urugvaj isključit).

Satoshi

Satoshi

White Belt
White Belt
Friends of Forum
znači
03.08 na UFC on ESPN 5
ili
17.08 na UFC 241: Cormier vs. Miočić II