What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Darko Stosic

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Darko Stošić - Kennedy Nzechukwu 1.70 - 2.18

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ako pogledate malo Darkove slike po drustvenim mrezama izgleda spremno kao zivotinja. A ovaj lik moze da pravi problem samo zato sto je visok ipak 195 cm na Darkovih 182/3 moze da bude problem, mozda bi Darko mogo da ga resi na svoj dzudo i grepling, videli smo u drugoj kad je krenuo na Klarka koji je sigurno bolji hrvac od ovog sta se dogodilo.

PS. Svakako cu da okusam srecu nekom dobrom uplatom na Stosica, ipak mislim da ovakve likove mora da dobija nece vise dobiti jos 3x Dzeremija Kimbala za protivnika.

Last edited:
L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Odradit ce ovaj fajt puno bolje, vidi se da je bjesan zbog zadnjeg nastupa cim je tako brzo ugovorio novu borbu

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Izgleda da je radio na izdrzljivosti ... radio je na koturu!

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ako izgubi mozda bi trebao ici u KSW tj. Po meni je odma tam trebao ici, tamo njegov stil borbe bolje prolazi

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nesto se pitam jel Darko vidio koliki je ovaj?
ne stidi se ni Jonesa ... :a055:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Fijesta, ma ogroman lik i zbog toga je i opasan za Darka, a sva sreca da Darko ima dobru bradu pa moze primiti dok krati distancu i onda da vrati, a Darko je stvarno ekslozivan moze to proci.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Predviđam Stole by gnp. Nema ovaj Kennedy neke kvalitete osim što je eksplozivna kmica i visok je. Stošić treba samo izdržati prvi nalet i mislim da ga može rušiti tripovima bez većih problema.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja vidim kao sansu ne GnP ... jer tip je sigurno zeznut za rusiti. Vec da izvuce nekakav solidan nokaut. :a055:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Kolika mrcina, nadam se da je Darko spremio nesto posebno za ovu borbu.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Cime ce to rusiti? To je krupnije nego Frencis.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Bjež od ovih Afrikanaca, možemo mi trenirat kolko hoćemo al protiv takve genetike je uvijek problem..

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Clark je vjerojatno puno bolji borac od ovog lika tako da ne znam zasto ste bas toliko skepticni, moze ga Darko pobijedit po meni

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Naravno da mi verujemo u pobedu Stosica, ali ovaj lik da ima skilove bi pobio polutesku kategoriju bez vecih problema, mislim pogledaj ti kakve su to fizicke predispozicije, lik je 195 cm, a ako se dobro secam Francisko Nganu je 193 cm a razlika u misicima nije bas neka.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Kak mislis razlika u misicima nije neka?

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Izgleda da jeste veca razlika u misicima samo na ovoj slici deluje dosta ogromno, sad mu proveravam instagram i nije bas toliko veliki , ali i ovaj lik je bas dobro gradjen i ima nekih odlicnih pa negde oko 105-110 kg, ovakvog coveka ne treba otpisati pa da je ono najgori borac na svetu.

Mislim kad sam video ovu sliku pa prepolovio sam ulog na Darka za duplo.

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A vidi mrcine. Što sam ja igrao na Stoleta, trebao sam to preskočit.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A tek ja sam zaredjao sa Stosicem, bukvalno ne znam gde bi mogo vise da pikujem na njega, imam na kladzi, bff pick'emu i na tapology.