What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Darren TIll je najbolji udarač u UFC-u?

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Till je upravo dobio najboljeg udarača u UFC-u. Da li to znači da je zauzeo njegovo mjesto kao najbolji ili je samo imao "lucky punch" na kraju pete runde?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Čemu ovakve glupe teme?
Weidman je pobijedio Andersona, po mnogima najboljeg borca općenito ne samo srednje, znači li to da je Weidman GOAT? Naravno da ne. Tako isto i ovdje vrijedi.
1. Uz to u ovoj borbi niti jedan niti drugi nisu uputili udarac da valja (osim onog Tillovog na kraju).
2. Till je bio teškaš u toj borbi tako da je smiješno i glorificirati ovu pobjedu.
3. I od kad je to Wonderboy najbolji udarač u UFC-u? Po čijem mišljenju i po kojim kriterijima?

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nije ovdje u pitanju GOAT-a već najbolji udarač na nogama. Dvojica najboljih su se sukobila i jedan je gotovo nokautiran.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Stvar osobnog mišljenja...Wonder nije niti N od najboljeg udarača u UFC-u. Tehnički odličan borac, ali je**š ti udarača koji udara kao komarac. Može KO samo ostarjele veterane.
Nije jedan ozbiljan udarac uputio protiv Tilla.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Prerano je Tillu još uvijek davat ovakve epitete, Conor i TJ su za mene na prva dva mjesta, TJ radi fluidnosti mijenjanja gardova, velike ofanzivne raznolikosti, Conor radi kontrole distance, tajminga, preciznosti.. možda nije tolko raznolik ali je dosta efikasniji, isto tako KO power je debelo na njegovoj strani u odnosu na sve konkurente, Max bi isto mogao bit u diskusiji, možda čak i Whittaker.. a što se tiče Wonderboya.. kod mene je izgubio sve kredite, lik je jednostavno dosadan, zadnje borbe su postale teške za gledat, zaglavljen je u nekoj svojoj shemi u kojoj se bori cijeli život i nemože iz nje van, protiv Tilla nije napravio ništa, ni jedan pošten udarac u 25 minuta, prije toga Masvidal i 15 minuta point fajtanja gdje Masvidal nije imao nikakvog rješenja, ali kolko se sjećam nije bilo nikakvog knockdowna ili nečeg sličnog, možda sam u krivu, onda 2 borbe protiv Wooda gdje je imao 45 minuta borbu na nogama i nije napravio nikakvu štetu, i borbu prije je dobio Rorya koji isto kao i Masvidal nije imao nikakvo rješenje u toj borbi, drago mi je da je izgubio te 3 bliske odluke i da ga se još ne nagrađuje, bio sam veliki fan, ali što je previše je previše, od sad nadalje ga zovem Wondersnore..

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Prerano je Tillu još uvijek davat ovakve epitete, Conor i TJ su za mene na prva dva mjesta, TJ radi fluidnosti mijenjanja gardova, velike ofanzivne raznolikosti, Conor radi kontrole distance, tajminga, preciznosti.. možda nije tolko raznolik ali je dosta efikasniji, isto tako KO power je debelo na njegovoj strani u odnosu na sve konkurente, Max bi isto mogao bit u diskusiji, možda čak i Whittaker.. a što se tiče Wonderboya.. kod mene je izgubio sve kredite, lik je jednostavno dosadan, zadnje borbe su postale teške za gledat, zaglavljen je u nekoj svojoj shemi u kojoj se bori cijeli život i nemože iz nje van, protiv Tilla nije napravio ništa, ni jedan pošten udarac u 25 minuta, prije toga Masvidal i 15 minuta point fajtanja gdje Masvidal nije imao nikakvog rješenja, ali kolko se sjećam nije bilo nikakvog knockdowna ili nečeg sličnog, možda sam u krivu, onda 2 borbe protiv Wooda gdje je imao 45 minuta borbu na nogama i nije napravio nikakvu štetu, i borbu prije je dobio Rorya koji isto kao i Masvidal nije imao nikakvo rješenje u toj borbi, drago mi je da je izgubio te 3 bliske odluke i da ga se još ne nagrađuje, bio sam veliki fan, ali što je previše je previše, od sad nadalje ga zovem Wondersnore..
jel ovo neka zajebancija ,kakav till precjenjen borac koji će kad ne bude padao vagu za 2 kile ostati u sljedećoj borbi bez glave.Ako ćete već o najboljim udaračima u UFcu tu su Mcgregor,overeem,miočić,nangou,dos santos,holoway,ferguson ispred  tilla  plus drugi

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Conor bi se mogao porediti sa Tillom čak su im i stilovi jako slični. Ali tu su dvije činjenice da se Conor ipak u karijeri nije sreo sa blitz-karate borcem levela Wonderboy. I druga činjenica je da više i nije u UFC-u (samo formalno). Stipe i nije udarač. Dos Santos van svog primea. Ferguson je očajan posmatrano samo kao udarač, holoway nije ni blizu.

Možda bi mogao samo Codya spomenuti da se može koparirati sa Tillom.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Conor bi se mogao porediti sa Tillom čak su im i stilovi jako slični. Ali tu su dvije činjenice da se Conor ipak u karijeri nije sreo sa blitz-karate borcem levela Wonderboy. I druga činjenica je da više i nije u UFC-u (samo formalno).  Stipe i nije udarač. Dos Santos van svog primea. Ferguson je očajan posmatrano samo kao udarač, holoway nije ni blizu.

Možda bi mogao samo Codya spomenuti da se može koparirati sa Tillom.
overeem je bolji udarač nego on čovjek je bio k1 prvak .Barboza isto nije loš.Till je dobar ali daleko je  on od vrhunsik stnad up boraca što će uskoro budućnost pokazati.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nezz kako (kad spominjete udarače) možete zaboraviti jednog Sakija ili Hunta.
Uostalom moglo bi se 10 dana nabrajat borce koji su bolji od Tilla. Čovjek dobiva prije svega veličinom. Pusti me takvih likova...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Solidan je Till momak,razotkrio je neke stvari.

A rekao bi da je među 10 udarača u UFC-u sad.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Nezz kako (kad spominjete udarače) možete zaboraviti jednog Sakija ili Hunta.
Uostalom moglo bi se 10 dana nabrajat borce koji su bolji od Tilla. Čovjek dobiva prije svega veličinom. Pusti me takvih likova...
Hunt se vise puta pokazao da nije bas toliko klasan stand up borac, verovatno da on ima skil da to uradi ali dzabe kad nema telo za to.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!