Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Deontay Wilder vs. Dominic Breazeale

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Nije dugo trajalo što je bilo za očekivati. Meni poslje ovakvih "extra" protivnika ima smisla jedino revanš sa Tyson Fury .

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ako Joshua ne prozove Wildera nakon sto nabije onu kantu u Americi onda je jasno da ga izbjegava

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma nabijem ih sve na *****, neki dan sam gledao podcast zab sam s kim i tečeno je ljudi nisu voljeli klička zbog biranja a joshua još gori. Ja bi zakonom stavio da se prvaci moraju boriti međusobno a zarada ide 50 50 i ćao.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ovaj nokaut je odgodio borbe s Joshuom ili Furyem za još neko vrijeme, tko će se ić borit s tim luđakom, možeš ga i nadboksat ali zajebi ti to kad ovaj ima 36 minuta da desnica sjedne, ne vjerujem da će Hearn dozvolit tu borbu još neko vrijeme..

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Neće moći dugo odgađati. Sve sam više uvjeren kako bi Wilder pobjedio Joshu

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ne znam ni kome tu vjerovati, ali moje misljenje Joshua ne zeli taj fajt jer zna da bi ga ovaj otresao, veca zivotinja je Wilder od njega

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
To je po meni 50-50, makar bi prije za Wildera ruku u vatru stavio, šteta da se događa što se događa, prvi put nakon dugo dugo godina postoje takvi dominantni teškaši i sad im je šansa da si naprave jeben legacy, jer ništa ne stvara legende kao velike borbe i velika rivalstva top boraca u primeu..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Evo na 48:50 mali info od boksera koji je malo bolje upucen i zna neke stvari iz sparinga, verujem da lik nije lagao tako da sad mozda malo i bolje razumete zasto Dzosua malo izbegava Wildera.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Teško da je to u pitanju, prvo što Joshua nema nikakvo pravo glasa u vezi dogovaranja te borbe, Eddie Hearn je bog isus krist za njega i radit će što će mu ovaj reć, u borbi protiv Wildera može završit totalno osramoćen i nije im sila radit tu borbu, mogu napunit 2 stadiona godišnje u britaniji i ljudi će gledat ko ovce kako nabija neku kantu i okrenut će se blizu milijarde..
Po meni su krivci stari Barry i mlađi Eddie Hearn i niko drugi, likovi su poslovni genijalci, napravili su od jebenog pikada veliku atrakciju, od Joshue su napravili jednu od najvećih svjetskih zvijezda i ne vjerujem da će uzet prevelik rizik s njim..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Tu je pičkivitis u pitanju,a ne kako lukix voli to reći za Conora koji se bori sa svima dok ovi svako malo odbijaju najveće izazove.
Nedaj Bože da se dva top teškaša susretnu jer zamisli jedan poraz će uništit sve kaj su imali dosad.
Tko zna kada ako i ikada ćemo gledati Wildera i Joshuu,kad bi pregovarali i o boji rukavica valjda samo da jedna strana prevagne.
Žalosno sve u svemu koliko su pohlepni i nesigurni u sebe.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ne znam koliko je tacna vest ali izgleda da je Wilder zakazao revans vs Luisa Ortiza.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa zar ga nije 2 put dobio već

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jednom
Stiverna je 2x dobio.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Evo na 48:50 mali info od boksera koji je malo bolje upucen i zna neke stvari iz sparinga, verujem da lik nije lagao tako da sad mozda malo i bolje razumete zasto Dzosua malo izbegava Wildera.
Kud nisam poslusao insajder Milasov, izgleda da decko nije lagao.

bod