What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Deontay Wilder vs Luis Ortiz 4.11. Brooklyn

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
E, možemo reći da je ovo prvi pravi i veliki ispit za Wildera :DAko ovo prođe onda je real deal.
Meč se održava tjedan dana nakon Joshua vs Pulev koji je već ranije ovog mjeseca dogovoren.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Stiverne i Arreola su dobra imena,mada Arreola je već prošao svoje najbolje dane tad ali ipak je ime.Ali da ovo mu je najbolji protivnik dosad,navijat ću za Ortiza.Malu predosnt ipak dajem Wilderu.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Slugfest. Sta mislite hoce li se AJ boriti sa pobednikom?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Crossbones
Slugfest. Sta mislite hoce li se AJ boriti sa pobednikom?
Ako i AJ i Wilder ostvare pobjede u svojim dvobojima postoji velika vjerojatnost za taj meč.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Skužio sam zanimljivu stvar oko Kubanaca,sve southpaw :D
Lombard,Romero,Ortiz,Rigondeaux,Lara.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ništa od meča. Doping od strane Ortiza. Kad god Wilder dobije dobar meč protivnik dopingiran...ufff.

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Tko bi mogao uletiti, tj. tko je po ljestvicama izazivac?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Kavkaz
Tko bi mogao uletiti, tj. tko je po ljestvicama izazivac?
E nezz, ne pratim boks inače, ovako uletim pogledat ove teškaške mečeve, al to je sve :pTko god definitivno neće biti zanimljivo kao ovo.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Neće nitko uletit na ovako malo vremena do zakazanog datuma.Wilder je tražio da se nastavi sa Orzitom bez obzira na doping.

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Ne vidim smisao, Wilder ga je razbio prvi put

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
bas sam se smorio sto je Ortiz pao. ne secam se ovako dobre godine za boks, ta borba je bila slag na torti.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ovo radi neki random lik najavu????? Ako stvarno radi neki lik ovo je brutalno.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
TNB
Ovo radi neki random lik najavu????? Ako stvarno radi neki lik ovo je brutalno.
Da da,najbolji boksački kanal uvjerljivo.Pregledaj stvari stvarno totalni vrh.
Šteta kaj mu skidaju neke klipove koji su isto bili top klasa al zbog autorskih prava ili čega već je maknuto.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Odlična borba. Baš mi se činilo da Wilder nema odgovor za King Kingov stil i onda bam! Međutim, na kraju je ispalo da bi Wilder ovo uzeo čak i da ga nije uhvatio u desetoj rundi jer je iz nekog razloga vodio na scorecardsima. :xJa nebi Wilderu dao više od dvije runde prije desete.

Ništa, sad nam ostaje nadati se da će AJ proći Parkera pa da vidimo i taj spektakl.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Axl
Odlična borba. Baš mi se činilo da Wilder nema odgovor za King Kingov stil i onda bam! Međutim, na kraju je ispalo da bi Wilder ovo uzeo čak i da ga nije uhvatio u desetoj rundi jer je iz nekog razloga vodio na scorecardsima. :xJa nebi Wilderu dao više od dvije runde prije desete.

Ništa, sad nam ostaje nadati se da će AJ proći Parkera pa da vidimo i taj spektakl.
da, slazem se. i ja sam bio ubedjen da gubi. mada imao je nokdaun mozda zato.

a prica se da mozda nece hteti odmah da organizuju Wilder - AJ jer se plase da ako AJ izgubi gube "all-british" spektakl Fury - AJ.

pritom mislim da ljudi prerano otpisuju Furyja...

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!