What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Deontay Wilder vs Tyson Fury

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Dogovoren najveći teškaški match na američkom tlu još od Tyson-Lewis.

Pobjednik ove borbe je najlegitimniji teškaški prvak.
Datum i mjesto borbe nije još dogovoreno, ali trebalo bi biti kroz sljedeći tjedan.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jebeno
Ajmo Tyson,sjebi ih sve :D

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nisam neki poznavaoc stanja u boksu, ali mislim da će Fury riješit i Wildera i Joshuu..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Ovom Fury je trash-talk najbolji udarac koji moze baciti.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

[hr]
Drugi video je pure gold,za svakoga da pogleda.
Zbilja se nadam da ce uspjet i pobjedit,to bi bila skoro pa bajkovita prica

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Drugi video je pure gold,za svakoga da pogleda.
Zbilja se nadam da ce uspjet i pobjedit,to bi bila skoro pa bajkovita prica
Ovaj drugi video je stvarno pure gold, i ja cu najvijati za Tysona zato sto deluje mnogo inteligentnije i zanimljivije od ovog Wildera, ali sanse su mu male skoro nikakve, boks je takav odvratan i nepravedan da ga zbog toga i ne pratim, svi ti koji imaju velike promotore iza sebe ne mogu izgubiti na decision na svom terenu, zato Wilder nece u Britaniju a Joshua u USA, jedino Tyson ima mu.a za to i bas zbog toga navijam za njega, i sam si video kako su u oba slucaja promotori bili spremni da kradu za svoje borce preko sudija, Wilder ako je uzeo 2 runde do prekida, ali na sudijskim karticama je bilo drugacije, isto tako i Joshua vs Povetkina ako je uzeo 1,2 runde, a na karticama bilo 6-0 za Anthonya, znaci u oba slucaja je kradja bila zagarantovana.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Ukoliko još uvijek niste uzbuđeni za ovu borbu

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Dao bi četvrti prst da Fury dobije ovo

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
malo m strah što je wilder ovakolagan ušao u match jer smtram da mu to neće toliko mnogo donijeti iako ne znam koliko on uopće ima kila u mečvima.Jeben je borac alibit će ovo zanimljivo jer sumnjam da će furya na bodove dobiti.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
malo m strah što je wilder ovakolagan ušao u match jer smtram da mu to neće toliko mnogo donijeti iako ne  znam koliko on uopće ima kila u mečvima.Jeben je borac alibit će ovo zanimljivo jer sumnjam da će furya na bodove dobiti.
I u prosli match je dosao sa tom kilazom pa nokautirao

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Fenomenalna borba. 2018. je bila odlična godina za teškaške matcheve, ovo je bila onak peta odlična borba ove godine.

Navijao sam za Furyja i po meni je dobio, ali polako već postajem imun na ove boksačke odluke. It is what it is...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja jebeno prespavao :D a nema di za gledat kolko vidim...

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
A borba je bila dobra, ovako po meni za mene je wilder prvak jer je ipak ga dva puta poslao na pod. Iskreno ne znam kako oni to u boksu boduju.Ako me sjećanje služi svaku runda se boduje odmah nakon njenog završetka.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Tako je, svaka runda nakon završetka. Fury se sprdao s njim i deklasirao ga u gotovo svakoj rundi. 9. i 12. su logično 10-8 za Wildera zbog knockdowna, ali čak i nakon nokdauna Fury je zadavao bolje udarce do kraja runde. Izuzev te dvije, bila je onako još jedna runda na početku koju bi dao Wilderu.

Jedan je sudac prve četiri sve scoreao za Wildera. :sick:

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
odlična borba i ok odluka. Kako je Tyson ustao nakon onakvog nokauta, doslovno se probudio iz mrtvih haha

https://www.index.hr/sport/clanak/furyjev-spektakl-nakon-meca-novinare-tjerao-da-pjevaju/2046963.aspx

kralj :D

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Cista glupost od odluke, zato i ne mogu da gledam ovaj sugavi boks, covek je dobio cisto 9-3 u rundama, pa da su mu davali i 10-8 za te nokdaun runde opet nije dovoljno, sto bi reko Khabib 'This is number one bullshit'.

PS. I na borcima se posle odluke videlo, Wilder je bio srecan zato sto je svestan da je porazen, a Tyson je bio nesrecan svestan da je cista kradja.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Sreca pa ima snimka sad na tvu,ali po citanju vidim da je fury bio bolji
Steta al kako drago mi je za njega

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma vidjeli su da je borba dobra i onda su išli na revanš te je draw bio logično rješenje. Sad će dignut bolju lovu na revanšu. Boks i sudačke odluke su odavno sranje tako da se i ne treba više na to obazirati.

K

Katarza

White Belt
Friends of Forum
Meni je draw čak i OK odluka. Kad sam gledao Wilder mi je dobio 2, 7, 8, 9 i 12 rundu, iako sam naravno navijao za Furya. Mada je to vjerovatno jer tek pokušavam početi pratiti boks intenzivnije pa više cijenim direktnost i udarca, iako je jasno da ga je Fury skroz izdominirao što se tiče leg worka, head movementa i taktike opčenito. Uglavnom odlična borba, jedva čekam revanš.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!