Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Dobro dosli na Balkan Fight Forum!

K

Katarza

White Belt
Friends of Forum
Re: Dobro došli na Balkan Fight Forum!

Pozz ekipa. I ja dolazim zejedno sa ovom trojicom, znamo se tako što smo svojevremeno zajedno gledali polugole muškarce koji simuliraju borbe i valjaju se po ringu tj. kečere ali smo onda našli život i prestali biti autistični.

Inače imam 18 godina i iz Bosne sam. MMA pratim zadnju godino-dvije intenzivnije, ali ne bih rekao da sam neki ekspert. Više onako casual fan, haha.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Dobrodoša :) Nismo ni mi ovdje neki ultra stručnjaci tako da si na pravom mjestu :D

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Dobrodosao, ali ono nema bolje barem od ljudi koji nisu profesinoalno involvirani u sport, a imamo mi i jednog momka koji radi s GSP-om.

P

PaulinaSolevic

White Belt
White Belt
Friends of Forum
RE: Dobro došli na Balkan Fight Forum!

Ja kao nova...

30 godina, od 12e neprekidno u sportu, živim u Milanu...

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Dobro dosla u ovu nasu malu zajednicu.

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator

Ja kao nova...

30 godina, od 12e neprekidno u sportu, živim u Milanu...
Dobro nam došla, super je to što si u sportu i to što si prva djevojka ovdje na forumu, mada sumnjam da je i naš moderator lukix isto cura :a080: :a020:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Pozdrav Paulina, dobro došla. :)

mapas...neću komentirat :p

P

PaulinaSolevic

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Prva djevojka????? No dobro...

Body Building mi je prva opcija, a trenirala sam karate, kik i tajlandski boks...

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Body Building mi je prva opcija, a trenirala sam karate, kik i tajlandski boks...
da i to ne samo ovdje, mislim i šire. Pratim dosta stranih foruma, nikad nisam vidio djevojku u komentarima...Samo muški navijači i pratitelji haha.

P

PaulinaSolevic

White Belt
White Belt
Friends of Forum

da i to ne samo ovdje, mislim i šire. Pratim dosta stranih foruma, nikad nisam vidio djevojku u komentarima...Samo muški navijači i pratitelji haha.
Ma nije baš tako... 

Inače obožavam MMA, a zato sam se i registrirala ovdje...

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Vjerujem da nije, nego osobno nikad nisam primjetio. Naravno da je MMA prisutan i kod ženske publike.

Uživaj ;)

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator

Pa nadam se da nisi zadnja, ovaj naš forumčić je još u povojima i nas par entuzijasta pokušavamo da ga održavamo. Kako si u sportu imaš temu o fitnesu i body building gdje možeš iznijeti neka svoja iskustva i viđenja. Otvori slobodno svoj thread ako imaš volje i vremena.

P

PaulinaSolevic

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Hvala...

Pa nadam se da nisi zadnja, ovaj naš forumčić je još u povojima i nas par entuzijasta pokušavamo da ga održavamo. Kako si u sportu imaš temu o fitnesu i body building gdje možeš iznijeti neka svoja iskustva i viđenja. Otvori slobodno svoj thread ako imaš volje i vremena.

Hvala... Forumi su pojavom facebooka i instagrama izgubili smisao...

Zato ih je i teško održavati na životu...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Dobrodošla :)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Hvala... Forumi su pojavom facebooka i instagrama izgubili smisao... 
To si 100% u pravu. Upravo zbog facea je i Fight Site forum propao i sad na društvenim mrežama komentiraju ispod članaka. Mi smo na tom forumu godinama komentirali (90% nas ovdje) pa kad se to ugasilo došli smo ovdje...morali smo nešto napraviti za održavanje MMA fan zajednice jer 50% + postova face znalaca je za  :g020:

P

PaulinaSolevic

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Nadam se da ova ponuda jos vrijedi, pa otvaram...

A vi zatvorite temu ako sve krene u nekom krivom pravcu...

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Nadam se da ova ponuda jos vrijedi, pa otvaram... 

A vi zatvorite temu ako sve krene u nekom krivom pravcu...
Ma slobodno otvori, na ovom forumu ima mnogo tema koje nisu potrebne pa nisu uklonjene, dok to sto budes pisala moze biti korisno nama koji se trudimo.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Da, ovo je slobodan forum...dok god su teme povezane sa odjeljcima gdje objavljuješ nema nikakvih problema, samo naprijed :D

P

PaulinaSolevic

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Da, ovo je slobodan forum...dok god su teme povezane sa odjeljcima gdje objavljuješ nema nikakvih problema, samo naprijed :D
Probat cu da napišem o treninzima i prehani nekoliko članaka... Otvorila sam temu...

f14

f14

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Nisam uočio ovaj thread, pa sam se donekle predstavio na fantasyu. Uglavnom, došao na poziv 3evilP (ili kako se već piše), pozvao me da igram taj fantasy. Vjerojatno se uključim i u pokoju raspravu s vremena na vrijeme.

Iz Hrvatske sam, 24 godine uskoro, pratim MMA aktivno nešto manje od 10 godina.

bod