What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Dubrovački Gladiator

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Dobar dan,naletio sam na zanimljiv članak na fight situ o ovom eventu, meni djeluje dosta zanimljivo pa me i zanima vaše mišljenje.

Zasad card djeluje jako dobro i mislim da će tu biti dosta kvalitetnih borbi.Stošić protiv Delije je vrhunska borba ako se ostvari iako dajem prednost arku, no čudi me da će se borit jedan protiv drugoga ukoliko se sjećam trenirali su jedno vrijeme zajedno.

Noć Gladijatora 12, za sada potvđene borbe 5/6
Još samo jedna do zacrtanog cilja i najboljeg eventa do sada <EMOJI seq="1f4aa">?</EMOJI>
Ante Delija vs Darko Stošić ❓
Maro Perak vs Goran Reljić ✔
Kristijan Perak vs Stipe Bekavac ✔
Karlo Caput vs Vaso Bakočević ✔
Mario Dabo vs Ivica Trušček ✔
Srđan Marović vs Ivan Vitasović ✔

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Nece se boriti Darko i Delija, Darko je to jos davno izjavio i to sto kazes oni su vec sad bukvalno sparing partneri.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
TNB
Nece se boriti Darko i Delija, Darko je to jos davno izjavio i to sto kazes oni su vec sad bukvalno sparing partneri.
steta. a i Darko bi trebao da se spusti u polutesku...

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Crossbones

Pa i tamo su svi visi od njega, likovi s tom visinom se nazalost u danasnje vreme takmice u lakoj kategoriji.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
TNB

Pa i tamo su svi visi od njega, likovi s tom visinom se nazalost u danasnje vreme takmice u lakoj kategoriji.
slazem se, ali nije samo zbog visine. on se krecena 103/104 kg. a bori se sa ljudima u proseku 110kg pa na gore. ako si u deficitu sa visinom onda moras imati duzi reach. ne kazem, snalazi se on dobro ali navecim pozornicama ce tesko moci u toj kategoriji. i koliko god bi voleo da vidim Delija vs Stosic vise bi voleo da to bude na nekoj vecoj pozornici od regionalnih. ne bih voleo da jedan drugog koce u napredovanju. zvuci glupo ali jbg...

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Crossbones

slazem se, ali nije samo zbog visine. on se krecena 103/104 kg. a bori se sa ljudima u proseku 110kg pa na gore. ako si u deficitu sa visinom onda moras imati duzi reach. ne kazem, snalazi se on dobro ali navecim pozornicama ce tesko moci u toj kategoriji. i koliko god bi voleo da vidim Delija vs Stosic vise bi voleo da to bude na nekoj vecoj pozornici od regionalnih. ne bih voleo da jedan drugog koce u napredovanju. zvuci glupo ali jbg...
103/104 kg na toj tezini su svi likovi iz srendnje kategorije kad ulaze u kamp, mozda da skine za srednju. Darko je izjavio da ce ici drugim putem ima mnogo drugih boraca preko kojih moze graditi karijeru, iskreno mislim da nece doci do ove borbe i ja isto ne bih zeleo da jedan drugome moraju prekinuti put za neku sitnu lovu.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
TNB
103/104 kg na toj tezini su svi likovi iz srendnje kategorije kad ulaze u kamp, mozda da skine za srednju. Darko je izjavio da ce ici drugim putem ima mnogo drugih boraca preko kojih moze graditi karijeru, iskreno mislim da nece doci do ove borbe i ja isto ne bih zeleo da jedan drugome moraju prekinuti put za neku sitnu lovu.
sve se slazem, ali mislim da Darko nije ustanu da skine za srednju. x)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Crossbones
Moze verovatno ali nece, on u intervjuima za MMA Novosti prica kako ne planira da skida za polutesku, kao da su u teskoj svi visi od njega ali je on brzi od njih a u lhw su isto visi od njega samo sto su i oni brzi.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
TNB
Moze verovatno ali nece, on u intervjuima za MMA Novosti prica kako ne planira da skida za polutesku, kao da su u teskoj svi visi od njega ali je on brzi od njih a u lhw su isto visi od njega samo sto su i oni brzi.
hm, pa ima smisla

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Crossbones
Izgleda da je spustio ali za UFC.  ;)

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Mario Dabo je mozda najveci talent u povijesti kluba.
Luka Milidragovic, on ce raditi poluamaterski, je tu negdje takodjer.
Imate njihove borbe na yt, pa procekirajte. ;)