Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Europsko prvenstvo u rukometu (muškarci) 2018.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Čudi me da nismo otvorili ovu temu. Prati li se redovno ili ne? :)

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Uvijek,no1 timski sport za mene(barem za reprezentacije)
Dosad sve očekivano osim pobjede Islanda protiv Šveda iako ni to nije neko iznenađenje.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Komedija od reprezentacije Srbije. Previše bi bilo nazvati igrače manekenima ... Definitivno je taj sport propao tamo. Koliko vrijedite saznaćete protiv jačih ekipa. Naravno imate prednost domaćeg terena.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
MMACroatia
Dosad sve očekivano osim pobjede Islanda protiv Šveda iako ni to nije neko iznenađenje.
Također haha, jedini sport uz UFC koji baš pratim (iako nisam baš nabrijan ove godine, ali počinjem od večeras).
Ja sam onda jedini kojemu pobjeda Islanda nije iznenađenje haha. Island je dobra repka.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
fijesta
Komedija od reprezentacije Srbije. Previše bi bilo nazvati igrače manekenima ... Definitivno je taj sport propao tamo. Koliko vrijedite saznaćete protiv jačih ekipa. Naravno imate prednost domaćeg terena.
Mi smo davno pokazali vrijednost u ovom sportu ;)Što se jačih tiče teško ćemo.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
lukix
Također haha, jedini sport uz UFC koji baš pratim (iako nisam baš nabrijan ove godine, ali počinjem od večeras).
Ja sam onda jedini kojemu pobjeda Islanda nije iznenađenje haha. Island je dobra repka.
Pa nije ni meni iznenađenje velim da,svi sa Skandinavije su uvijek bili jaki tu,neki put kriza kao za Norvešku ali evo ih vratili se jako.
Dokle god osvojimo mi ili netko od njih ja zadovoljan  :D

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mislio sam na kvalitet za osvajanje jednu od dvije medalje koje vaše javno mijenja cijeni: zlato ili srebro. Sve ostalo je katastrofa koliko mogu da primjetim. Srbija je uzela Srebro na Evropskom ako se ne varam u Beogradu kada je i ličila na nešto mada ne nešto posebno.

A

Andrijapandrija

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Pratim svako prvenstvo rukomet kosarka vaterpolo nogomet. Klubski dio rukomet i nogomet. Nekako kad reprezentacija igra uz to ako se ostvari neki dobar rezultat jedina svjetla tocka u ovoj tugi od drzave i ljudi budu veseli.
:)

A

Andrijapandrija

White Belt
White Belt
Friends of Forum
lukix
Islad dobra repka, a svedska nije vrh tako da ni meni nije iznenadjenje. Iako nemam nekog pretjeranog favorita za ovaj euro. Al mislim da bi moglo otic zlato danska norveska njemacka.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma Francuska :pJa to odmah kažem na početku svakog prvenstva haha.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Evo uspio sam pogledat cijelu utakmicu i moram reć da sam oduševljen, Cindra je klasa za sebe i u kombinaciji s Karačićem je ubojit, Stepančić odličan, konačno da su i Buntiću dali šanse, makar se ja nebi ni odazvao na njegovom mjestu, Mamić i Stivi su se nametnuli tako da se nadam da Alilović otpada jer repka nije stvar za njega, krila odlična kao i uvijek, jedina zamjerka bi bila oko pivota, ne vjerujem da se tu nije našlo mjesta za Marina koji je napadački puno ispred Voria i Muse i mogao bi se razigrat uz Cindru i Karačića, i sad da mi netko kaže da jedan Renato Sulić i dan danas nije doktor za Željka Musu onda nemamo o čemu pričat, eto promjene koje bi ja napravio su Musa, Alilović van, Pešić i Marić unutra, Kopljara ostavit za drugu rezervu, Mamiću dat veću obranbenu rolu da može povuć kontru pošto Cindrić i Karačić ne igraju obranu i tranzicija nam zna malo štekat, nitko to nezna povuć, nijr ni Mamić idealno rješenje al bolji je od Gojuna, Muse i Vorija..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Momci, kako komentirate Slovenija vs. Njemačka? Nisam gledao utakmicu, ali po komentarima vidim da su sudci žestoko pokrali Slovence...još je na kraju bila neka drama...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
LesnarGetsKOdUFC2015
Evo uspio sam pogledat cijelu utakmicu i moram reć da sam oduševljen, Cindra je klasa za sebe i u kombinaciji s Karačićem je ubojit, Stepančić odličan, konačno da su i Buntiću dali šanse, makar se ja nebi ni odazvao na njegovom mjestu, Mamić i Stivi su se nametnuli tako da se nadam da Alilović otpada jer repka nije stvar za njega, krila odlična kao i uvijek, jedina zamjerka bi bila oko pivota, ne vjerujem da se tu nije našlo mjesta za Marina koji je napadački puno ispred Voria i Muse i mogao bi se razigrat uz Cindru i Karačića, i sad da mi netko kaže da jedan Renato Sulić i dan danas nije doktor za Željka Musu onda nemamo o čemu pričat, eto promjene koje bi ja napravio su Musa, Alilović van, Pešić i Marić unutra, Kopljara ostavit za drugu rezervu, Mamiću dat veću obranbenu rolu da može povuć kontru pošto Cindrić i Karačić ne igraju obranu i tranzicija nam zna malo štekat, nitko to nezna povuć, nijr ni Mamić idealno rješenje al bolji je od Gojuna, Muse i Vorija..
Majstore,Musa je među najboljima u obrani(kod nas uz Gojuna) u Europi a to odma znači i svijetu.Za Vorija se slažem.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
lukix
Momci, kako komentirate Slovenija vs. Njemačka? Nisam gledao utakmicu, ali po komentarima vidim da su sudci žestoko pokrali Slovence...još je na kraju bila neka drama...
Ma ko ih...da.
Šteta kaj nisu Nijemci dobili.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Samo nek je Alilović na tribinama, za Musu se svejedno ne slažem, njega ili Vorija treba van jer u napadu ne postoje..

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
"Rukomet vode debili! Napravili su cirkus od sporta, pa zašto ne bih i ja?"

"Eto, to je jedno rukometno pravilo za koje ne zna nitko osim sudaca i delegata. Ono kaže da, ako nisi udaljen tri metra od izvođača u zadnjim sekundama onda, budući da nema vremena da te isključe, dosude sedmerac", ironično je komentirao Vujović.

"Prvi put u povijesti primijenilo se to pravilo, naravno, protiv Slovenije. Suci su doveli utakmicu u egal tako što su izmislili sedmerac na Gensheimeru, koji nitko nije vidio, pa su isključili Kavtičnika i Šerbeca na klupi i dvije minute smo igrali s četiri igrača. Primili smo te golove i Nijemci su došli u egal u utakmici u kojoj nisu imali nikakve šanse. Za mene je moja ekipa pobjednik. Da je bilo malo pravde, Slovenija bi danas imala četiri boda, a zamislite, ima jedan. Ali to će zaboraviti i mediji i svi drugi. Negdje će pisati da je Slovenija bila peta, šesta ili dvanaesta na ovom prvenstvu, pričat će se da su ovi igrači loši, a da sam ja loš selektor. Ništa, idemo dobiti Crnu Goru i ući u drugi krug, ali ne znam koliko ću izdržati u ovim uvjetima", grmio je Vujović.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
LesnarGetsKOdUFC2015
za Musu se svejedno ne slažem, njega ili Vorija treba van jer u napadu ne postoje..
Pa nisu svi za napad,to je kao da otjeraš Luku Karabatića jer nije dobar u napadu,a obranu melje.Takvih pivota imaš more i to je normalna stvar.
Treba nać nekog tko bi Vorija normalno zamjenio,imaš Musu u obrani i to je to.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
MMACroatia
za Musu se svejedno ne slažem, njega ili Vorija treba van jer u napadu ne postoje..
Pa nisu svi za napad,to je kao da otjeraš Luku Karabatića jer nije dobar u napadu,a obranu melje.Takvih pivota imaš more i to je normalna stvar.
Treba nać nekog tko bi Vorija normalno zamjenio,imaš Musu u obrani i to je to.
Imaš jedino Marića koji je napadački puno kvalitetniji, neznam sad kolko je obranbeno dobar, vjerojatno bi bio problem ako bi i njega trebalo mijenjat jer su 3 igrača jednostavno previše..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Bravo za Srbiju. Nisam im davao šanse protiv Islanda, ali imaju odličnog golmana...još kad bi igru popravili bilo bi nešto od njih.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Slabo pratim rukomet zadnjih desetak godina. Ali ovakvu drugorazrednu ekipu Srbije još nisam vidio. Golman i je na nekom nivou kvaliteta. A ostali da pukneš od smjeha. Ljudi akciju ne znaju da naprave, a napad sve nekakvi individualni šutevi. Fizički su inferiorni u odbrani tako da prolazi ko kako hoće.

Stvarno ne mogu da vjerujem da nema boljih igrača u Srbij?

Nadam se da će Šveđani biti indisponirani večeras. :mrgreen:

bod