What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Fantasy (UFC Pick 'em) 2018

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Sezona 2018. će uskoro početi. Ja se nadam kako će biti dosta više igrača nego ove godine (zanimljivije je). Dosta nas počne pa ih velika većina nakon mjesec ili dva odustane. 
Kao što je Mario ranije najavio od iduće sezone liga će se zvat Balkan fight forum (ili tako nekako). Kada nova sezona počne napravit će novu ligu i invite link će biti objavljen ovdje tako da će te svi moći sudjelovati :)  Tko nema acc može se registrirati OVDJE.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Re: Fantasy (UFC Pick 'em) 2018.

Budući sam zaključao staru temu prenjet ću statistiku fantasya 2017. ovdje :)

https://i.imgur.com/LMC9mH5.png

Kao što sam i ranije najavio idemo proći kroz malu statistiku cjelogodišnjeg natjecanja.
Pobjednik turnira je LesnarGetsKOdUFC2016. Čestitke još jednom i totalno zasluženo. Skoro cijelu godinu je imao prvo mjesto i nije nikome ostavljao šanse za pobjedu. Uz to završio je kao 25-i na svijetu što je izuzetan rezultat. U top 100 (svijeta) također se našao i naš drugoplasirani natjecatelj Jojboli Cro. Čestitke i njemu na sjajnom rezultatu. Na trećem mjestu našao se Luxy. 

*Najviše prvih mjesta u ovoj sezoni ostvario je CroWallace (6)
*Najviše drugih mjesta u ovoj sezoni ostvario je robinives1 (5)
*Najviše trećih mjesta u ovoj sezoni ostvario je Lesnar (6)
*Najviše trofeja (pod tim mislim prva tri mjesta) imao je očekivano Lesnar (čak 14)

Sad ću prenjeti cjelokupni rezultat svih sudionika sa 5 ili više trofeja (plasman u prva 3 mjesta na nekom eventu). U 2, 3 navrata su se desili podjednaki rezultati i po par igrača je djelilo mjesto pa sam dodao po bod i jednom i drugom (i trećem ako je bilo takvih slučajeva):

1. LesnarGetsKOdUFC2016 – 1st (5), 2nd (3), 3rd (6); ukupno 14
2. CroWallace – 1st (6), 2nd (2), 3rd (3); ukupno 11
3. Luxy – 1st (5), 2nd (3), 3rd (2); ukupno 10
4. robinives1 – 1st (4), 2nd (5), 3rd (1); ukupno 10
5. hitman4 – 1st (3), 2nd (3), 3rd (4); ukupno 10
6. Jojboli Cro – 1st (2), 2nd (3), 3rd (5); ukupno 10
7. lukix – 1st (3), 2nd (1), 3rd (4); ukupno 8
8. JC1988 – 1st (2), 2nd (2), 3rd (3); ukupno
9. TNB – 1st (3), 2nd (1), 3rd (2); ukupno 6
10. HaFe – 1st (3), 2nd (1), 3rd (2); ukupno 6
11. Andrijapandrija – 1st (1), 2nd (3), 3rd (2); ukupno 6

Od ostalih sudionika koji su ostvarili jedno od prva tri mjesta su: rale1985 (4), lemurijev (3), andrejbjj (3), Daka13 (2), crazykure1911 (2), Zrinerf1 (2), 3vilP (2), iv4n (2), skecchinni (1), KARLEK18 (1), King Conor (1). Većina njih je nažalost vrlo rano odustala od fantasya što se nadam neće biti slučaj u idućoj godini.

Najveći ostvareni broj bodova prvoplasiranog desio se na UFC 214: Cormier vs. Jones 2. Iznos bodova bio je 3425, a ostvario ih je crazykure1911. Taj event je inače bio i najuspješniji event naše lige jer je čak 13 igrača imalo više od 2200 bodova što je impresivno! Iznos od 3k bodova desio se još 9x (mislim na prva mjesta samo): lukix (3305), Daka13 (3165), Lesnar (3145), Andrijapandrija (3095), Lesnar (3075, 3050), HaFe (3040), hitman4 (3025) i Jojboli Cro (3020).
Prosječan broj bodova prvih mjesta u našoj ligi ove godine je bio 2646.5 Zaista ogroman broj i definitivno smo jedni od jačih prognozera na cijelom svijetu. Zato se nadam da će dogodine biti još više zainteresiranih. 3vilP će ostaviti link nove lige kada bude spremna i napravljena.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member

predobro, svaka čast na trudu :)

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Budući sam zaključao staru temu prenjet ću statistiku fantasya 2017. ovdje :)

https://i.imgur.com/LMC9mH5.png

Kao što sam i ranije najavio idemo proći kroz malu statistiku cjelogodišnjeg natjecanja.
Pobjednik turnira je LesnarGetsKOdUFC2016. Čestitke još jednom i totalno zasluženo. Skoro cijelu godinu je imao prvo mjesto i nije nikome ostavljao šanse za pobjedu. Uz to završio je kao 25-i na svijetu što je izuzetan rezultat. U top 100 (svijeta) također se našao i naš drugoplasirani natjecatelj Jojboli Cro. Čestitke i njemu na sjajnom rezultatu. Na trećem mjestu našao se Luxy. 

*Najviše prvih mjesta u ovoj sezoni ostvario je CroWallace (6)
*Najviše drugih mjesta u ovoj sezoni ostvario je robinives1 (5)
*Najviše trećih mjesta u ovoj sezoni ostvario je Lesnar (6)
*Najviše trofeja (pod tim mislim prva tri mjesta) imao je očekivano Lesnar (čak 14)

Sad ću prenjeti cjelokupni rezultat svih sudionika sa 5 ili više trofeja (plasman u prva 3 mjesta na nekom eventu). U 2, 3 navrata su se desili podjednaki rezultati i po par igrača je djelilo mjesto pa sam dodao po bod i jednom i drugom (i trećem ako je bilo takvih slučajeva):

1. LesnarGetsKOdUFC2016 – 1st (5), 2nd (3), 3rd (6); ukupno 14
2. CroWallace – 1st (6), 2nd (2), 3rd (3); ukupno 11
3. Luxy – 1st (5), 2nd (3), 3rd (2); ukupno 10
4. robinives1 – 1st (4), 2nd (5), 3rd (1); ukupno 10
5. hitman4 – 1st (3), 2nd (3), 3rd (4); ukupno 10
6. Jojboli Cro – 1st (2), 2nd (3), 3rd (5); ukupno 10
7. lukix – 1st (3), 2nd (1), 3rd (4); ukupno 8
8. JC1988 – 1st (2), 2nd (2), 3rd (3); ukupno 
9. TNB – 1st (3), 2nd (1), 3rd (2); ukupno 6
10. HaFe – 1st (3), 2nd (1), 3rd (2); ukupno 6
11. Andrijapandrija – 1st (1), 2nd (3), 3rd (2); ukupno 6

Od ostalih sudionika koji su ostvarili jedno od prva tri mjesta su: rale1985 (4), lemurijev (3), andrejbjj (3), Daka13 (2), crazykure1911 (2), Zrinerf1 (2), 3vilP (2), iv4n (2), skecchinni (1), KARLEK18 (1), King Conor (1). Većina njih je nažalost vrlo rano odustala od fantasya što se nadam neće biti slučaj u idućoj godini.

Najveći ostvareni broj bodova prvoplasiranog desio se na UFC 214: Cormier vs. Jones 2. Iznos bodova bio je 3425, a ostvario ih je crazykure1911. Taj event je inače bio i najuspješniji event naše lige jer je čak 13 igrača imalo više od 2200 bodova što je impresivno! Iznos od 3k bodova desio se još 9x (mislim na prva mjesta samo): lukix (3305), Daka13 (3165), Lesnar (3145), Andrijapandrija (3095), Lesnar (3075, 3050), HaFe (3040), hitman4 (3025) i Jojboli Cro (3020).
Prosječan broj bodova prvih mjesta u našoj ligi ove godine je bio 2646.5 Zaista ogroman broj i definitivno smo jedni od jačih prognozera na cijelom svijetu. Zato se nadam da će dogodine biti još više zainteresiranih. 3vilP će ostaviti link nove lige kada bude spremna i napravljena.

Svaka čast na trudu ovaj podatak ni sam nisam znao  skoro me na suze natera   :D Još jedno pitanje jel vi možete odigrati fantasy za nove evente ?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Ne još. Resetiraju prošlu sezonu tako da ćeš trebat pričekat koji dan da stave nove evente za popunjat :) Al ti se žuri? :D

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Ma ove sezone ću detaljnije gledati anonimne pa odigrati neke sam evente znao fulati a vječito ja pripremam u kladionici ponudu eventa a na fantasy zaboravim staviti.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum

priidruzicu se i ja. malo mi koplikovano sve na ufc sajtu ali snacicu se nekako

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

priidruzicu se i ja. malo mi koplikovano sve na ufc sajtu ali snacicu se nekako 

Super, što nas više to bolje! ::) Lako ti se ulogirat, moreš preko facea ili maila ako koristiš.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

<Ma lako je, vidjet ćeš kad krene sezona i eventi :)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Cudno da jos nisu ni restartovali fantasy, a za manja od 7 dana pocinje sezona.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum

a vidim moram valjda a se prikljucim nekoj ligi, u koju da udjem?

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

a zašto je morao opet raditi fs jer su meni ostale neke dvije u koje sam već bio ?

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Restartovali su fantasy, nek prenese neko Evilu da naparavi novu ligu sto pre da bi sto vise ljudi moglo da udje.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Da vas pustim do kraja mjeseca da bude zanimljivije?? ;)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

https://i.imgur.com/0oaC4v5.gif

Samo nemoj posle da budes kao DC. Pustio ti ne pustio ja osvajam ove godine.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

<EMOJI seq="1f44c">?</EMOJI>

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!