Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Filip Hrgović

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Momak nema svoju temu na forumu haha. Mislim da je vrijeme da je dobije.
Jutros (po hrvatskom vremenu) Hrgović je uspješno debitirao na američkom tlu nokautiravši Corbinu unutar prve minute.
Dojmovi?

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da, dobro je vidjet ovakvog vrhunskog teškaša na svjetskoj sceni, što se samih borbi tiče to još po meni nije za komentirat, sve su to klasične 1.01 borbe i takvih će mu Hearn dat vjerojatno još desetak dok ne nabije skor na 15-0 i malo više, još je on "work in progress", traži se prava kilaža i sve to..
Po meni radi sve ispravne stvari, otišao je od Pijetraja, možda način nije bio najbolji al se moralo dogodit svejedno, sad je Matchroomovo vlasništvo što je opet dobro, osigurat će mu trenere, kampove, dobre evente, promociju, jbg nekad moraš potpisat s "Mamićem" da bi išao dalje, uglavnom, sviđa mi se što dosad vidim..

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Meni je u redu da mu daju ovakve protivnike jer ipak je imao samo 7 borbi. Neki teškaši nabiju po 30 kanti prije nego što dobiju nekog iole ozbiljnijeg (khmWilderkhm)
Jedino, ako će se još neko vrijeme tuči s ovakvima, onda bi bar volio da se malo češće bori.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
sad bi trebao ići na joyca to bi mu trebao biti solidan ispit ili jesi ili nisi .

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Joyce već ima protivnika za sljedeću borbu. To samo Hearn voli srat o potencijalnim match-upovima koje bi fanovi voljeli vidjeti nakon što je već ugovorio borbu s drugim protivnikom.

Btw, gledo sam zadnju Joyceovu borbu. Lik grozno izgleda. Kako je taj dogurao do olimpijske medalje jebote?
Trebo bi ga Hrga satrat ako ikad dođe do tog matcha. Valjda je bio zelen kad su se prvi put borili.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
@Axl slažem se, nema smisla trenutno ta borba ni za jednu stranu, tako boks ne funkcionira, prerano je još za potencijalno opasne mečeve za jednog i drugog.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Meni su smiješni dežurni FS komentatori koji pljuju po Hrginim protivnicima. Pa samo pogledajte početak karijere Joshue, Wildera i sličnih top teškaša, pa to su kante u pravom smislu riječi. Hrga se bar bori sa iskusnim ljudima.

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Borio se pet puta lani čovjek, i bolje da je stao na kočnicu malo. Ako si stalno u pripremama za sljedeću borbu ne stigneš se posvetiti radu na općem repertoaru.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Imo je sad 6 mjeseci, može još 3 do 4 lika ovog kalibra strusit do kraja godine bez da mu to utječe na daljnji napredak.

bod