News
What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Forumaši FS foruma

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Je li imate ikakve kontakte forumaša koji su aktivno sudjelovali na starom FS forumu? Bilo bi fino da nas se većina pridruži. Fist, goss, backfist, primat, elguerto itd...klepetana sam čak zamijetio na faceu, poslo sam mu link pa ako vidi vidi. Često znam zaljepiti link ostalim face komentatorima da nas se što više skupi ovdje, ali iskreno bi volio ove "stare" dovuć ovdje.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja se čujem sa gosuasusom i pregledao je forum ali izgleda da nema namjeru komentirat uopće igdje više.Zašto ne znam jer ne čujemo se baš toliko sad pa ne mogu znat :p a ostale ne znam di su tu ste vi iz fantasyja il kaj već bolje upućeni.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
MMACroatia
Ja se čujem sa gosuasusom i pregledao je forum ali izgleda da nema namjeru komentirat uopće igdje više.Zašto ne znam jer ne čujemo se baš toliko sad pa ne mogu znat :p a ostale ne znam di su tu ste vi iz fantasyja il kaj već bolje upućeni.
Sa fanta je većina ljudi (koji su imali namjeru) došla, ali eto neki ne komentiraju.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Jbg, FS je sve uspio sjebat, da su bar najavili promjene tjedan dana prije, bilo bi puno lakše, mogli bi se i ljudi organizirat..

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
LesnarGetsKOdUFC2015
Jbg, FS je sve uspio sjebat, da su bar najavili promjene tjedan dana prije, bilo bi puno lakše, mogli bi se i ljudi organizirat..
E to je najveći problem koji sam imao sa njima. Ok, ukinuli su forum, njihovo pravo. Zadavao je masu problema i usporavao stranicu, a face komentari su ionako postali popularni na većini siteova, ali da su barem koji dan prije najavili nego onako mućki "na prepad" ugasili sve. Dobro smo se ikako skupili. Da nije bilo fantasya ne bi ni vas ovdje bilo.