What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Greske kod visine boraca

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Jeste li primjetili da mnogim borcima visina oscilira,i da je drugacija-recimo, na wiki, sherdogu i najavi meca?
Tako je Dan Henderson bio 183,185,188cm. Macida je bio dugo 188, pa 185, Reem 196,pa 193,pa i 191, Gsp 180-178, Romero 183-178. Connor 177-175-173.
Ono, kako jednostavno ne mogu tocno izmjeriti covjeka?

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Julianna Pena 170 pa 167 cm
Nunes 165 - 172

:D

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
eee, primetio sam to. i nije mi jasno iskreno. npr nerealno mi je da je Kevin Lee 175 a kad sam ga video na suceljavanju sa Fergusonom bio mi nesto visi...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
A jel ovo istina   :lol:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Mirko je jednom rekao da ne zna odakle im podaci o visini i reachu kad ih nikad nisu ni mjerili haha :p Nađu podatke na internetu ili ih osobno pitaju.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A jel ovo istina  :lol:

https://i.imgur.com/FH1at2g.jpg
Visina i reach nemaju veze jedno sa drugim tj, ne moraju biti isti (iako su nas mnogi učili da je raspon ruku približno jednak tvojoj visini). Recimo Jones je bio 193 ili tako nešt, a raspon 215 cm :p

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Visina i reach nemaju veze jedno sa drugim tj, ne moraju biti isti (iako su nas mnogi učili da je raspon ruku približno jednak tvojoj visini). Recimo Jones je bio 193 ili tako nešt, a raspon 215 cm :p

da jeste, ali u slucaju ovog lika sa slike diskrepanca je prevelika. 78.5 je 199 a visok je 170. ne mora da znaci ali to je onda freak totalni neki....

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
eee, primetio sam to. i nije mi jasno iskreno. npr nerealno mi je da je Kevin Lee 175 a kad sam ga video na suceljavanju sa Fergusonom bio mi nesto visi...
Da-nema sanseee da je samo 175 on! A Tony je ili 180 ili 183. :lol:
Tony je navodno 183. Evo primera Conor je 175 a Nate 183 i kad su stali jedan naspram drugog vidis brate razliku. Ova dvojica kad su se suocili bio sam u fazonu vidi ga Lee sto izgleda kao srednjas jebote, ako ne srednjas barem welteras.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma meni na kraju potpuno nebitna informacija, ali istina, izvlače ove visine i raspon iz guzice :D

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Takodjer, mislim da je Hunt puno veci od 178 cm. A aktualni Saki manji od 182.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Takodjer, mislim da je Hunt puno veci od 178 cm. A aktualni Saki manji od 182.
hm, slazem se za Hunta, ali ne i za Sakija. Secam se kad se Hunt borio sa Nelsonom i delovaloje da su iste visine a za Nelsona pise 183.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma nema Hunt iznad 180 cm :p Za njega sigurno nisu falili haha.

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Condit varira od 183 do 188. Kao i Velickovic. :lol:

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Condit varira od 183 do 188. Kao i Velickovic.  :lol:
mislim da je Velickovic 183. Nije mi jasno kako mogu da lupaju jbt imas lekarske preglede i sve ti izmere. Meni za obicna takmicenja (kickbox) proveravaju visinu, tezinu i gomilu gluposti poput masti u telu itd. Nerealno da UFC nema tacne podatke.

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Iaquinta od 175 cm, preko noci postao 170 cm. :p

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!