What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

GSP

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nakon što je potvrđeno kako se Bisping vs GSP neće dogoditi što sada UFC namjerava sa GSP-om? Hoće li tražiti novčano unosne borbe (kao što bi bio meč sa Andersonom) ili će se vratiti u welter i izazvati pobjednika meča Woodley vs Maia? Mislim da će UFC ipak pokušat organizirat Anderson vs GSP i postavit taj dvoboj na UFC u NYC-u. Ako im to ne upali onda izravan title shot u welteru. Jasno je da UFC pokušava što više "super fightova" organizirat, a da je ranking sada sporedna stvar. Silva v GSP je borba o kojoj se pričalo godinama i iako su obojica past their prime vjerujem da bi privukla ogroman broj gledatelja.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa koliko ja znam on ide na pobjednika Woodley vs Maia(ako naprave to).Bilo bi zanimljivo sa Silvom možda je GSP ipak skupio muda sad za to kad je ovaj pao ali ovisi sve o Woodley-Maia ako se dogovori.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Pa koliko ja znam on ide na pobjednika Woodley vs Maia(ako naprave to).Bilo bi zanimljivo sa Silvom možda je GSP ipak skupio muda sad za to kad je ovaj pao ali ovisi sve o Woodley-Maia ako se dogovori.
Ma dogovorit će se, bio bi zločin da ne dogovore! Maia vs Woodley u 8. misecu ili u najgorem slučaju 9. ako im zafali za Kanadu. Woodley je čak i ranije pozivao ovaj dvoboj (na 214) ali na tom eventu imamo već Jones vs DC i Anderson vs Cyborg.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma dogovorit će se, bio bi zločin da ne dogovore! Maia vs Woodley u 8. misecu ili u najgorem slučaju 9. ako im zafali za Kanadu. Woodley je čak i ranije pozivao ovaj dvoboj (na 214) ali na tom eventu imamo već Jones vs DC i Anderson vs Cyborg.
On je tražio kolovoz ali nekako mi je to malo vremena za pripremu,da je rujan ajde.Pod malo priprema mislim za Maiu,Woodley sa razlogom traži čim prije jer mu paše tako makar nećemo nečeg novog vidit od Maie tak i tak,ali može na kondiciji dulje radit.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Potvrdio je Dana da ide na pobjednika Woodley-Maia,znači nove dvije uspješne obrane za Wooda

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Potvrdio je Dana da ide na pobjednika Woodley-Maia,znači nove dvije uspješne obrane za Wooda 
Očekivano kad je otpao Bisping vs GSP, GSP direktno na titulu u welteru ili protiv Andersona. I stavili na UFC 214 kako bi mogli Demianu dat što manje prirprema i kako bi mogli stavit pobjednika tog meča u New York protiv GSP-a. Teško, al volio bi da im Maia malo poremeti planove haha :p

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Prljavoćama GSP-a izgleda nema kraja!

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!