What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Heavyweight (nove borbe)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Evo na savjet našeg forumaša TNB-a otvorio sam ove teme o budućim dogovorenim dvobojima (naravno ne svaki dvoboj, ali kojeg "uhvatite" i mislite da je vrijedan spomena). Nema smisla da za svaki novi dvoboj u nekoj kategoriji otvaramo novu temu. Naravno, ako je riječ o nekom title fightu ili veoma zanimljivom top 10 dvoboju boraca/borkinja u nekoj kategoriji onda slobodno otvorite zasebnu temu da možemo dublje raspravljat o borbi. :)
(ono što smo pisali u temi "teškaški nostradamus" možemo nastavit ode)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Re: Teška kategorija (nove borbe)

Krajem godine imamo najavljeno par zanimljivih teškaških okršaja:
Werdum vs Lewis (za top 5)
Oliynik vs Blaydes (već imamo temu o ovome, dosta zanimljiv dvoboj sub maistora i odličnog hrvača, pobjednik se učvršćuje u top 10)
Arlovski vs Albini (ovo bi moglo biti tužno, ali dobra borba jer je KO gotovo zagarantiran)
Hunt vs Tybura (Hunt je uvijek zanimljiv za pogledat neovisno o protivniku)
Na istom eventu gdje je i Hunt imamo debi Tai Tuivase. Zanimljiv lik, mrcina iz Oceanije koja mora skidat za teškaški limit.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Eto prvi Indijac (Arjan Bhullar) ostvario je pobjedu u UFC-u. @MMACroatia - Jesi gledo dvoboj? Kakav je bio?

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Cormier igrao bejzbola sa Stipom, u rodnom mu gradu. Da se to usput nije dogovarao mec za HW pojas? Nije nemoguce, Danielu je sve teze skidati kg.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Mogu ljudi da pricaju sta hoce, fizicki izgled je najbitnija stavka u zivotu, evo npr sta bi bilo s Joanom da nije ruzna kao ku..c i da izgleda kao PVZ ili Vaterson, pogotovo kod Americko publike sta bre oni znaju o MMA vide 2 lika kako si biju.

Nije zasluzio naravno, a protiv koga je Konor obezbedio napad na titulu raspada Denisa Sivera a u lakoj? Dobice tako i Kamerunac svoju priliku za pojas, zivi bili pa videli.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

"Kako i ne bi, francuski Kamerunac na sam pogled izgleda impresivno, što je ljudima često izuzetno bitna referenca (sjetimo se samo koliko fanova u ovim krajevima ima Alistair Overeem)."
Ubila me ova rečenica, hahaha, neću sad spominjat imena, al bilo je i na bivšem forumu nešto ljudi koji su se ložili na "crne stijene"..

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Ali šalu na stranu, ja nebi imao nikakvih problema da Francis dobije borbu, Stipe je pomeo kategoriju, da se gleda u sportskom smislu onda bi definitivno Reem trebao dobit još jednu borbu pošto ima 2 zaredom, dobio je Hunta koji je top 6-7, i Werduma koji je top 3, a i prije poraza protiv Stipe je bio na 4 zaredom, ali nemaju ga u planu, situacija je malo slična onoj Conorovoj u peru prije par godina, imaš dominantnog prvaka koji je dobio sve redom, i izazivača koji je napokon pobudio nekakvo zanimanje u kategoriji, i puno ljudi hoće vidjet tu borbu, a ovo za 13 poraza zaredom stoji, to se dalo povezat još prije par borbi, Ngannou-Blaydes u Zagrebu je bila jedina borba koja mu nije bila naštelana, tu su odučivali u koga će uložiti više napora, Ngannou je dobio, i to je bilo to, sve kasnije borbe su mu bile pomno birane, i on je odradio svoj posao, odradio ih je sve na impresivan način, i za JDSa je bila spremna "kajla", ali ih USADA malo skrenula u planovima, borba će se dogodit, pitanje je samo dana objave, and thats just the way that is..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

@TNB - Pa nije baš Joanna toliko ružna kako govoriš. Definitivno nije ljepotica svjetske klase, ali nije brate ni dno dna.
@Lesnar - Ma i meni iskreno nije bitno samo da se Stipe bori. Hoće li to bit Ngannou, Reem ili netko treći tko ga j**e samo nek se pojavi u oktagonu :)

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Šteta samo kaj se neće poslje borit,radije bi da Ngannou dobije malo iskustva i razvije kakav skill set ali jebiga u krivo vrijeme je došao kad je teška na aparatima jer ih je Stipe počistio :D ali ajde,nek riješi i njega.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Da prekinem o zenama i da krenem na prave stvari.

Iskreno ne mogu da gledam vise Stipana vs ovih matoraca raspalih kojima je brada vec odavno u autu, ali opet pitanje je dal treba zuriti tako su i onog Japanca gurnuli na DM gotovo neiskusnog i ovaj ga pojeo.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Prvo o nizu Arlovskog sam pricao jos u vreme borbe kad sam tvrdio da on nema sta tu traziti. Mislio. Sam na to da im se brada raspala, prvi Reem a ni JDS nije nistq bolji a ni Verdumova nije u dobro stanju, hocu da vidim kao JDS vs Stipe 1, gde nije pao posle prvog udarca.

PS. Razlika u snazi Stipinog udarca moze da bude samo malo jaca dok je razlika u JDSovoj bradi ogroma izmedju ta 2 meca.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

@TNB - Stipe ima 35 godina, daleko je to od "mladog lava" haha :D
Za tešku kategoriju ne vrijede ista pravila kao za niže kategorije...godine ne znače ništa. Ovdje sa godinama postaju bolji.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

A. Overeem vs F. Ngannou dodani na UFC 218! E, sada da vidimo pravu vrijednost Kamerunca :D
Znači Stipe ide na čekanje.

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Sprema se ono sto sam spominjao- Stipe vs DC pocetkom godine.
Halwani izvor.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Vjerujem da će Overeem ovo dobiti ako se bude borio pametno.

L

Logy

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Cisto da se zna Miocic-Lesnar je iduca borba, znam i datum borbe i mjesto ali ne mogu siriti u javnost toliko detalja.

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary

banirao sam bolesnika... ne mogu ja to... meni dođe loše u želucu kada pročitam neku njegovu bljuvotinu

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary

Prije ću se tebi ispričati za sve što sam ti rekao nego tom duševnom bolesniku

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Chase Sherman protiv S. Abdurakhimova dodani na UFC Shanghai

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary

Walt je brzo predao, kontam da nema ozljede, šta ne stave njega i Godbeera u Gdansk

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!