News

Heavyweight (nove borbe)

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Jedino šta, da ga u prvoj rundi svom snagom lupi u jaja ko Gustafssona, a u drugoj krene s eye pokeovima? :D
Moram priznati da je i ta taktika pozeljna ... :p

Ono Stipe treba ga izbjegavati i kontrirati. Nikako srljati na njega kao sto je radio. Cekati da se izmori i onda GnP.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Neće se DC nikad izmorit. Treba tu Stipe odradit pametno 25 min što sigurno nije lako sa DC-om ili ga nokautirati što je također zeznuto. Prošli put jesam dao Stipi prednost (ali ne veliku), sada sam mišljenja da je ovo 50-50. Stvarno ne znam kome dati prednost.
Stipe je iz svojih poraza uvijek mnogo naučio. Vjerujem da mu je i želja za vratiti pojas ogromna tako da može on ovo uzeti, a nadam se da će tako i biti. Samo nek se borba dogovori i nek obojica ostanu zdravi.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Neće se DC samo tako umorit da
Vidit ćemo,sigurno da Stipe gori od želje za borbom i da će bit jako motiviran,samo pametno mora odradit sve.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Jones je usporio Cormiera udarcima u tijelo i umorio ga da ga moze lagano rusiti u 3. i 4. rundi. Cormier je od tog prvog meca nesto stariji i sada je u teskoj kategoriji je gdje nosi jos vise misicne mase pa bi i to islo na ruku Stipi. Naravno treba bjezati tri runde i kontrirati.

Ili rizikovati sa taktikom da se nabije jos mase u ruke. Ali ko zna mozda bi debeli i to progutao.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Nisam preveliki ljubitelj ovih događanja, draže bi mi bilo da se Lesnar vratio i da se DC umirovio nakon te borbe, u prvoj borbi sam se prisilio da stavim Stipu za favorita, ali sad nemogu, po meni je razlika između Stipe i Jonesa/Cormiera u fight IQu, s tim ne kažem da je Stipe loš po tom pitanju al on će se držat dogovorene taktike prije meča i neće odstupat od iste dok je DC puno prilagodljiviji tokom borbe, barem je takav moj dojam, nadam se da sam u krivu, plus to što još ima AKA u svom kutu, težak je posao pred Stipom, za njega je problem jer ono što ga je dovelo do 3 obrane i ovog statusa u UFCu nije dovoljno za borbu protiv DCa, prenaivno je ušao u prvu borbu, nadam se da se neće ponovit..

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ja sam na početku tako razmišljao kao ti Lesnar, ali sad mislim da je bolje da se ova borba desi jer ovaj put pobjeda znači puno više. Poraz bi bio katastrofa, ofc, ali pobjedom bi Stipe nedvojbeno potvrdio da je najuspješniji UFC teškaš u povijesti i jedan od najboljih uopće + može potvrditi da je onaj poraz od DC-a zaista bilo 1/10.
Jer da se revanš ne desi i da Stipe vrati i obrani pojas protiv nekog drugog uvijek će biti taj nokaut od DC-a iznad njegove glave. Isto tako cijeli meč ima puno veću vrijednost i za DC-a jer može pokazati kako ona pobjeda nije rezultat sreće i Stipinog podcjenjivanja nego da je zaista the best. Puno veći ulog i za jednog i za drugog.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Amir Aliakbari potpisao za UFC
To te ja pitam

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Amir Aliakbari potpisao za UFC
To te ja pitam
Odlično. Samo se nadam da se uspio očistit :D Ako se ne varam 2x je već okinuo na dopingu, a USADA je razina iznad.
Ono što definitivno spada u zanimljivosti jest da čovjek ima 1.7M followera na instagramu što znači da je de facto najpopularniji borac na cijelom HW rosteru (ako gledamo društvene mreže). Ako ga USADA odmah ne sredi očekujem njegov debi u Abu Dhabiu.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Odlično. Samo se nadam da se uspio očistit :D Ako se ne varam 2x je već okinuo na dopingu, a USADA je razina iznad.
Ono što definitivno spada u zanimljivosti jest da čovjek ima 1.7M followera na instagramu što znači da je de facto najpopularniji borac na cijelom HW rosteru (ako gledamo društvene mreže). Ako ga USADA odmah ne sredi očekujem njegov debi u Abu Dhabiu.
Čovjek je dovukao hrvačku publiku,Iran je tu jako jak kaj se tiče toga pa nisam iznenađen tim podatkom.Vole i jako prate svoje hrvače/borce.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Vidjet ćemo. Za mene je njegov najteži protivnik USADA. Čovjek ima lifetime ban u hrvanju pa mi je zanimljivo da su ga u UFCu uzeli...kao da ga žele uhvatit :D
Inače nasmijao sam se na ovaj GIF na sherdogu gdje se komentira potpis Aliakbaria:

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Po čemu je to big deal??

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Ako ga je mirko onako izbatino što će li mu tek ova ekipa napraviti.

L

Lubenjara321

Blue Belt
Blue Belt
expert member
Ma ja sam mislio da ce njega Stipe ko Dos Santosa rijesit, al DC je druga klasa + bradurina.. Mislim da njega Stipe zapravo ne moze dobit jebiga

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
expert member
To mu je jedini poraz pred skoro 3 godine,otad je samo jednom na bodove išao.
I bitna stvar je kaj ima 31 godinu,za teškaša itekako mlad.

Može Stipe dobit ali više strpljenja i improvizacije ako nešto ne ide.
Dosta ljudi se okrenulo protiv Stipe zbog ovog čekanja i kako kažu plakanja online za title shotom,bolje mu je da dobije ovo ili ako već izgubi neka bude rat kao sa Juniorom,jer ako izgubi lagano ili brzo bit će samo predmet sprdnje da je toliko "plakao" za revanšom i bio neaktivan samo da bi opet tako izgubio.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
expert member
To je bilo prije 3 godine, tada je imao samo godinu dana iskustva u MMA-u.
Također treba uzeti u obzir da je prije borbe s Mirkom prošao tešku borbu protiv Valentina Moldavskog.

Po meni on može bez problema ući u top 10, ako ga USADA prije toga ne zaustavi naravno.

L

Lubenjara321

Blue Belt
Blue Belt
expert member
Miocic vs DC 2 je official za UFC 241 17.8 :D

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Stipe se treba pojaviti na 114 kilograma i razvaliti Cormiera. Sve ostalo vodi ka porazu.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Treba doći u svom najbolhem izdanju i s distance uništiti Cormiera izbjegavat klinč.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
@fijesta ti jedini živiš u zabludi da težina dobiva borbu. Ništa on neće postići sa 2, 3 kg više.
@crazykure1911 Stipe se cijelu karijeru bori na kratkoj distanci i misliš da će sad uraditi nešto drugo? Sumnjam.

Iskreno po ovim zadnjim Stipinim izjavama sve sam više mišljenja da on ulazi u ovaj revanš sa previše emocija, a ako toi jest tako onda ga bojim se čeka siguran poraz. Ako on smatra da je "DC dobio na lutriji zadnji put" i bude imao isti ili sličan game plan onda će to garantiran biti isti scenarij kao prvi put.