What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 164: Jan Błachowicz vs Ronaldo Souza!

BFF Pick'em
The event is here!

Heavyweight (nove borbe)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Stipin menadžer izjavio da ih najviše zanima borba sa Jonesom. To bi bilo ekstra, ali ništa od toga.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne dajem mu velike šanse. Iako tko zna možda ga je skidanje zbilo ali mi je nekako prema za teškaša mislim na visinu.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Znam da ovo zvuci malo glupo ali poprilicno losu genetiku ima za MMA, nizak i napakovan misicima pravi onaj buldog, bas u ovom zadnjem mecu vs Ozdemira je bilo primetno koliko njega ti misici zapravo umaraju i koliko mu odnose kardio, a fora na sve to kazu borci iz Allstarsa da je on tamo najveci radnik na treningu.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
"Pitali ste me koja je najveća borba koju može odraditi?
Rekao sam da je to protiv Stipe Miočića.
Ne zato što želimo izbjeći Jona Jonesa?
Ne zato što Israel ne može pobijediti Jona Jonesa, nego zato što je moj tim drugačiji od ostalih timova. Jednostavno smo drugačiji. Jednostavno nam ne paše 'vibra' osoba poput Jonesa, takvo ponašanje. Mi smo etički i moralno na drugačijem mjestu. Ne želimo se uopće petljati s njim", smatra Adesanyin trener Eugene Bareman.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Dobiju malo veci spotlight i odma krenu mlatiti gluposti, Jones a tek Stipe bi prepolovili Izraela na pola

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Hardy-Volkov.. ovo će bit sramoćenje..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Odlicna borba,jedva cekam da ga Volkov ispljuska usred Moskve

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Imate službenu temu otvorenu za taj event :D
Trebao bi ga ispljuskati, da, ali kad se sjetim kako je Volkov izgubio od Lewisa nisam više u ništa siguran.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nadam se samo da ovaj put nece koristiti inhalator ili neki drugo pomagalo.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Komisija je najviše kriva za inhalator. Oni stoje pored borca za vrijeme stanke. Valjda bi trebali znati da osim vode ne možeš ništa više konzumirati.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma krivi su svi, trener, komisija i borac. Pa valjda znaš pravila u kojem sudjeluješ.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Menadzer nije dozvolio Francisu da uskoci protiv Volkova. Zajedno sa svojim timom je odlučio da bi Volkov u Moskvi bio prevelik rizik bez ikakvih posebnih priprema a bez ikakve koristi.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Razbio bi Volkova prvim udarcem ko mačku.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Kakav rizik ne znam hahaha.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Walt Harrisu nestala kćer. Imam osjećaj da će i on otkazati nastup protiv Reema ako se drama ne završi ubrzo na pozitivan način.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Stipe bio kod Ariela. DC-evi prsti su ga koštali...operirao je oko. Oporavak je za sada po planu, ali ne zna kada će se vratiti.
Sad se nadam da mu nikada triologiju neće dati ili ako da neka to bude tek nakon godine dana...nek čeka ako hoće.
Stipe je izrazio interes za borbu protiv Furya. Nije da to ima ikakvog smisla, ali eto, ako mu može donjeti pare nemam ništa protiv...ionako to Dana ne bi nikad dogovorio.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nije mi nešto ta trilogija, forsira se to bez razloga, ne čini mi se nešto ni da cijela MMA zajednica pati za još jednom borbom njih dvojice, a i dobro su zaštekali cijelu kategoriju zadnje 2 godine..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A razumijem zašto je forsiraju, ali DC nema iza sebe teškaške rezultate kojima bi opravdao instantan revanš tj. triologiju. Uz to Stipe ima puno više izgubiti u toj borbi nego dobiti.