Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Hipotetski mečevi

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pošto mi se čini da se uglavnom komentira samo kad je blizu neki event pa da se malo pozabavimo borbama koje bi bile zanimljive kada bi bile dogovorene.Dajte i svoje primjere pa ćemo to proći malo tko bi dobio itd standardno,jedina stvar je da razlika ne smije bit više od jedne kategorije.Znači moj primjer kakav sam dao i na sherdogu:
Cody Garbrandt vs Jose Aldo,znači ako je netko iz bantama može ga se uparit samo sa borcem iz muhe ili perolake,ako je netko iz srednje onda sa velterom ili poluteškom itd itd.
Pa evo kaj vi mislite o borbi Garbrandt i Aldo,kako bi to izgledalo?

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Hm, zapravo jako dobra ideja. Iste su visine i jednomi drogom je boks odlican. Cody ima dobru odbranu od rusenja, mada ne verujem da bi iko od njih hteo borbu u parteru. Zanimljivo, mislim da bi Cody imao problema sa Aldovim reach-om. Ne mogu sad da proveravam ali znam da Aldo ima jeben reah za svoju visinu. Dobar matchup, stvarno nisam razmisljao u tom pravcu.

Ja cu vam reci koje 3 borbe bi ja najvise voleo da vidim i sve su u lakoj kategoriji:

Nate Diaz - Tony Ferguson
Kevin Lee - Khabib Nurmagomedov
Conor Mcgregor - Justin Gaethje

Lukix edit: Mislim da je MMACro mislio na hipotetske mečeve među kategorijama, a ne unutar kategorije :p
da da, sad sam ukapirao

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Pošto mi se čini da se uglavnom komentira samo kad je blizu neki event pa da se malo pozabavimo borbama koje bi bile zanimljive kada bi bile dogovorene.Dajte i svoje primjere pa ćemo to proći malo tko bi dobio itd standardno,jedina stvar je da razlika ne smije bit više od jedne kategorije.Znači moj primjer kakav sam dao i na sherdogu:
Cody Garbrandt vs Jose Aldo,znači ako je netko iz bantama može ga se uparit samo sa borcem iz muhe ili perolake,ako je netko iz srednje onda sa velterom ili poluteškom itd itd.
Pa evo kaj vi mislite o borbi Garbrandt i Aldo,kako bi to izgledalo?
Da si pitao za ovaj meč prije godinu dvije rekao bi Aldo bez problema, a sad nakon dva nokaut poraza i godina i godina borbi eško je to prognozirat. Cody je mlad, jak, ali prije svega bantam borac. Bilo bi zanimljivo, al blagu prednost bi dao Aldu. Aldo by UD.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da nekako je više za različite kategorije ova tema
Ja bi isto rekao Aldo nekako ali ne bi me iznenadilo i da Cody pobjedi.Jako brze ruke ima i bolji boks,očito jebeno pametan kad je onako Cruza od svih pobjedio pa ko zna.Mislim da ako bi se Aldo borio kao protiv Edgara iz prve borbe da bi tako pobjedio.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
GSP vs A. Silva (al da se bore sada van primea...do te borbe u nekim ludim okolnostima može i doći). Što mislite?

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Odavno sam htio pokrenut ovako neku temu, ljudi su uglavnom previše ograničeni u razmišljanju, a kod ovakvih tema nema granica..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Sada bi se kladio na Silvu,a i u njihovm primeu isto vjv.Poogotvo sad kako GSP-a nije bilo 4 godine i kako očito nije bi siguran u sebe da može dobit Silvu tako da..Andy neki TKO.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Khabib Nurmagomedov vs Frankie Edgar,vjerujem da bi ga Nurmy razbacao i uništio na podu,volio bi tu borbu :p

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Khabib Nurmagomedov vs Frankie Edgar,vjerujem da bi ga Nurmy razbacao i uništio na podu,volio bi tu borbu  :p
Šta si mazohista? :pKao da kažeš Conor vs DJ haha...Franky je 5 kategorija manji od Nurmya, ne bi uopće bilo zabavno.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Khabib Nurmagomedov vs Frankie Edgar,vjerujem da bi ga Nurmy razbacao i uništio na podu,volio bi tu borbu  :p
Šta si mazohista? :pKao da kažeš Conor vs DJ haha...Franky je 5 kategorija manji od Nurmya, ne bi uopće bilo zabavno.
Kako za koga  :lol:
Volio bi vidjeti Rockhold vs Gustafsson

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Puno je bolji Gus sa rukama i nije trom za svoju veličinu u to bi Roka najviše mučilo.Na podu je bolji al džabe kad ga ne bi rušio.Bio bi to TKO za Gustafssona.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
TJ Dillashaw je najavio da ide u muha kategoriju maknuti DJa sa trona i dokazati kako njegov rekord nije pravi.
Pa kako je lako moguće sad da dođe do ove borbe,kakva su mišljenja.Meni je borba vrh i bit će jebeno gledat to,i mislim da bi ga TJ dobio jer je veći(a i da nije ima jeben stil).

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
TJ Dillashaw je najavio da ide u muha kategoriju maknuti DJa sa trona i dokazati kako njegov rekord nije pravi.
Pa kako je lako moguće sad da dođe do ove borbe,kakva su mišljenja.Meni je borba vrh i bit će jebeno gledat to,i mislim da bi ga TJ dobio jer je veći(a i da nije ima jeben stil).
Em je veći, em je kvalitetniji, volim DJa al ubio bi ga TJ, nadam se da se borba neće dogodit..

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Em je veći, em je kvalitetniji, volim DJa al ubio bi ga TJ, nadam se da se borba neće dogodit..
podrzaam ovu borbu samo ako je za pojas u 61kg a ne u 57kg

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Po čemu je kvalitetniji?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Borba je vrh, al meni je smiješno da borac veće kategorije ide prozivat borca niže (bez obzira što ovaj odozgora želi sići dolje). Još su mi smješniji fanovi koji će sad opet razapinjat Miša ako odbije izazov. Da DC prozove Bispinga ili Ferguson Maxa svi bi ih popljuvali kako ih nije sram što prozivaju manje od sebe (kat niže), al kad je Miš u pitanju sve ok i regularno. Ako namjeravaju napravit borbu za bantam pojas ok, nemam ništa protiv i tu iskreno treba dati prednost Dillashawu. Kvalitetan je i što je najbitnije dosta veći. Ako bi borba bila u flyu (što ne odobravam jer se TJ nikad nije borio dolje i velike su šanse da ne prođe vagu) sve bi ovisilo o TJ-evu skidanju kila. Blaga, ali blaga prednost Micky Mouseu.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A još jedan razlog zašto je ta borba u fly-u glupost; zamisli DJ pobijedi. Onda u startu legitimnost bantam pojasa pada u vodu i trebao bi se dogoditi revanš (ovaj put u bantamu) pod hitno, a to bi stvorilo blokadu bantam kategorije koja itekako ima pravih izazivača za TJ-a.
zamislite TJ pobijedi. Kolke su šanse da on nastavi spuštat u fly i brani taj pojas? Jer nema smisla da ga osvoji i odmah napusti.
Zato je to po meni glupost da lik iz kategorije iznad napada kategoriju niže...kad je stvar obrnuta onda je ok.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Jednostavno spsutanje jednog sampiona u kategoriju ispod oduzima svaki smisao postajanju tezinskih kategorija.
To odobravam samo u boksu jer imaju mnooogo vise kategorija i da MW izazove JR MW mi je ok kao u slucaju Hopkinsa, ali u MMA to nema smisla.
Imamo coveka koji je dominantan u svojoj kategoriji i posto neam nikog da ga pobedi ajde kao da dovedemo lika iz vise.
Ama bas nikakvog smisla nema a TJ je p*cka sto uopste trazi tu borbu. Trebalo bi sad TJa napusavati isto kao sto su napusavali Conora.
Conor je bio odsutan ako nista baerem da zgrne bogatsvo, TJ je klasicna ljiga odvratna.
Lik je ladno izjavio da je DJ-jev rekord (odbrana titule, ne score) FAKE?!?!?!?

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
TJ je profesionalac i uvijek drži do forme pa se može reć da bi prošao vagu.Malo je višlji samo ali je dosta krupniji,jednostavno veći da.
To za rekord je rekao jer po njegovom DJ je išao lakšim putem samo da može uzet taj rekord jer naravno borba sa TJem je daleko riskantnija i rekord bi bio upitan.
Zašto meč ne bi bio ok?Ako se DJ mogao borit dosta u bantamu i protiv Cruza npr zašto ne bi sad sa TJom?Sad bi rekli tad nije bilo muhe,eto sad je ima i TJ je voljan doć dolje,DJ samo mora prihvatit i to je to.I da uzme pojas pa ga napusti samo da dokaže svoju bit kakve veze,ode nazad u bantam i DJu ostaje dalje muha.Jedino bi se pokazalo da DJ nije P4P broj 1 sa tom eto jednom borbom,on će pojas i tako vratit ako se TJ ne misli zadržavat dolje.
Možda izgleda ružno tako kad prvak iz više kategorije želi spucati prvaka iz niže al jbg želi mu vratit to kalkuliranje kužm obje strane skroz i po meni nek bude borbe.Vrh match up kako god.

bod