Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Hipotetski mečevi

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Vječno pitanje
Georges St Pierre vs Anderson Silva?
Tamo 2010 ili 11 npr.
Silva je u te dvije godine pobjedio Maiu na bodove,Sonnena u zadnjim minutama trokutom,Belforta onim famoznim front kickom nokautirao i završio Okamija u dvije runde.
GSP je rutinski izdominirao Hardyja,razbio Koschecka i opet rutinski odradio Shieldsa.

To je još bio i GSP prije ozlijede koljena.Silva je bio višlji i bolji na nogama ali mislim da bi ga GSP rušio i držao ga dolje,malo po malo gradeći prednost kao što je inače radio i ako se ukaže prilika iči po završetak.Ne bi si dopustio onakav fail i propust Sonnena na kraju borbe.
Tako da rekao bi GSP by UD,vjv ga ne bi završio jer je Silva imao jebenu bradu i dobar BJJ.
ima jedan problem silva je  puno veći od piera ne bi to tako olako izgledalo
Nije baš puno veći,višlji je a i raspon ruku je mala razlika.
Jos jedna stvar koju GSP ima na svojij strani je tim,gameplan.Čovjek je u više navrata i Diaza izboksao jer ga je full proučio.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
GSP bi jako tesko drzao Silvu u parteru i kondiciono bi bio losiji u srednjoj kategoriji. Pa i sam je strahovao od meca sa prime Andersonom. Smatrao je da je to prevelik rizik.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Što bi ga teško držao kad su i slabiji hrvači mogli.GSP općenito je bio među najboljima kaj se tiče top game aspekta.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Silva je u prvom mecu sa Sonenom izigravao jitsu KLAUNA cijeli mec (Sonen trashtalkao bracu Nogueira kako im jitsa sucks a poducavali su Andersona). A na kraju mu je i uspjelo da ga submita i obrani cast brace Nogueira. :a055:

U drugom mecu je to uradio kako je trebalo biti u prvom. A i tada je bio sigurno van primea.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Što bi ga teško držao kad su i slabiji hrvači mogli.GSP općenito je bio među najboljima kaj se tiče top game aspekta.
Mnogi su bili top game pa ih je anderson razvalio. Imao bi gsp šanse ali imali su mnogi.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mnogi su bili top game pa ih je anderson razvalio. Imao bi gsp šanse ali imali su mnogi.
Koliko to?
Sonnen koji nikada nije pogotovo tada trazio poluge i koji je imao slab GNP(i uz sve to je skoro pobjedio),od Weidmana izgubio 2x
I ko još?Meni nitko ne pada na pamet.A GSP je bolji od obojice gore navedenih.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Izvodis pogresne zakljucke prema performansama GSP-a u velteru.

Ovo je bio jedan od razloga zasto se nikad nisu borili:
St. Pierre isn't going to move up from 170 pounds to 185 pounds unless he can add 15 pounds of lean muscle to his body without losing any speed.
Welterweight is the best division for St. Pierre's body.

GSP nije za srednju kategoriju, odnosno imao bi slabije performanse u toj kategoriji. To znaci da bi bio laka meta za prime Silvu. Znali su to i 2011. godine kada je Silva bio u svom primeu pa nisu pristali na mec vec se borili sa Shieldsom.

Kakve veze ima Weidman koji se borio sa Silvom daleko od svog primea i jos se zezao sa njim?
Kako znas da bi GSP bio bolji od Sonena u srednjoj?

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

St. Pierre isn't going to move up from 170 pounds to 185 pounds unless he can add 15 pounds of lean muscle to his body without losing any speed.

GSP nije za srednju kategoriju, odnosno imao bi slabije performanse u toj kategoriji. To znaci da bi bio laka meta za prime Silvu. Znali su to i 2011. godine kada je Silva bio u svom primeu pa nisu pristali na mec vec se borili sa Shieldsom.

Kakve veze ima Weidman koji se borio sa Silvom daleko od svog primea i jos se zezao sa njim?
On ne voli Silvu i piše nebuloze, meni se uopće neda dokazivat njemu nesto ja sam fan gsp i silve ali vidjelo se koliko je se gsp loše osjećao u stednjoj protiv bispinga i ne mislim da bi mu u primeu bilo lakše nabit mišićnu masu. On spomine glupog sonnema, sonen je bio na dopingu protiv sičve i dobio batine stoga ga uopće nije potrebno navoditi osrrdnji borac s jezičinom ako te zanimaju borci s dobrim top game upiši u google anderson silva pa pogledaj niz pobjeda. To što je se whitaker pokazao boljim u kategoriji iznad ne znači da bi i gsp. Gsp je bio u welteru s razlogom da je mislio da može naprefovati odlaskomu kategoriju više otisao bi kad je prval bio silva a ne bisping.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kad uhvatim vremena cu demantirat ove nebuloze,sad sam kratak jbg

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kad uhvatim vremena cu demantirat ove nebuloze,sad sam kratak jbg
Fijesta ti je dobro objasnio 2011 da se htio boriti sa silvom borio bi se. Samo ti demantiraj uvijek se volim smijati dobro, pogotovo kad si rekao da je Silva precjenjen ali Connor nije hahahaha

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

On ne voli Silvu i piše nebuloze, meni se uopće neda dokazivat njemu nesto ja sam fan gsp i silve ali vidjelo se koliko je se gsp loše osjećao u stednjoj protiv bispinga i ne mislim da bi mu u primeu bilo lakše nabit mišićnu masu. On spomine glupog sonnema, sonen je bio na dopingu protiv sičve i dobio batine stoga ga uopće nije potrebno navoditi osrrdnji borac s jezičinom ako te zanimaju borci s dobrim top game upiši u google anderson silva pa pogledaj niz pobjeda. To što je se whitaker pokazao boljim u kategoriji iznad ne znači da bi i gsp. Gsp je bio u welteru s razlogom da je mislio da može naprefovati odlaskomu kategoriju više otisao bi kad je prval bio silva a ne bisping.
Da je GSP bolji u velteru to je istina.
Ono kaj vi ovdje skroz mješate i ignorirate je match up.
Silva je imao problema sa hrvačima,pa jebeni Lutter ga je držao dolje.Naravno da bi GSP bio bolji od Sonnena,kaj nije to uostalom već i pokazao?
To kaj se Silva zezao sa Weidmanom ništa ne znači,izgubio je.Drugi put se nije zezao i opet je izgubio.I to ne da je parirao pa jbg slomio nogu,nego je dobivao batina pa slomio nogu.

Sonnen je tukao Silvu ko dijete 5 rundi,čak i na nogama.Bio je pao jednom da,padao je i Silva pa znači da su bili isti kad ćemo tako.I ako jedan "osrednji" borac kao Sonnen je mogao tako maltretirati Silvu pa sigurno bi i jedan elitni borac kao GSP mogao.
Ovaj dio ne kužim upiši top game anderson silva??Da je on tu svrstan ili kaj?Jer je svakako krivo.
Drugačija vremena su tad bila,nije bilo želje za skakanjem iz kategorije u kategoriju osim ako nisi imao grdih problema sa rezanjem kila.Revolucijom Conora je to počelo u ovo novo doba više dobivati na statistici.
Pustite to ko je kaj rekao i zašto.Jon Jones neće prihvatit meč sa Lewisom u teškoj pa ne znači da bi izgubio ili da misli kako ima slabe šanse za pobjedu.

bod