Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Jon Jones opet pao na doping testu

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
možda se izvuče

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Sad stvarno moze da se postavi pitanje oko DC-evih reci pre borbe 'Jones je odradio samo 3 meca u UFC-u bez steroida, protiv Bonara i OSP-a'

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ne pomaže mu to ništa ako B uzorak bude pozitivan jer on je bio pozitivan na turinabol, a on se samo potvrđuje preko urina, a ne krvi tako da čist krvni test znači da nije uzeo ništa drugo, al turinabol je i dalje u igri :)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Jel vama čudno kako još nema rezultata B uzorka? :mrgreen:

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
lukix
Jel vama čudno kako još nema rezultata B uzorka?  :mrgreen:
Pa nemam pojma, ne razumem se u te stvari ne znam ni kada bi trrebalo da budu objavljeni. Mislim meni taj B uzorak nece promeniti misljenje. Nista ja Jones-u vise ne verujem.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Crossbones
Pa nemam pojma, ne razumem se u te stvari ne znam ni kada bi trrebalo da budu objavljeni. Mislim meni taj B uzorak nece promeniti misljenje. Nista ja Jones-u vise ne verujem.
A obično bude gotov za nekoliko dana...bar bi trebao. Ili ga testiraju predetaljno ili nešto muljaju da se prova izvuć.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
lukix
A obično bude gotov za nekoliko dana...bar bi trebao. Ili ga testiraju predetaljno ili nešto muljaju da se prova izvuć.
Muljaju brate to sam siguran. Cim sam video da celnici USADA-e izjavljuju stvari tipa "ovo nema smisla" vec sam znao koliko je sati. Ma ja iskreno ne verujem da je bio cist. Brate kao zajebao se jednom sa onom pilulom, mada mu ni to ne verujem i sad mu opet nesto kontaminirano. Brate ako jednom padnes valjda si od tad 100% oprezniji. Nemoguce da je toliko **** i neobazriv. Pritom ona Shaubova prica o MIB-u i tom steroidu sto je mu je otkriven mi skroz ima smisla. Od ad je USADA tu mi znamo samo za jedan mec na kojem je JJ bio cist i to je protiv OSP-a i nije bio JJ kakvog znamo ni blizu...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pozitivan je i B uzorak.
Goodbye :p

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
MMACroatia
Pozitivan je i B uzorak.
Goodbye  :p
To te pitam, napokon da se i to riješi..

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Sto bi rekao Mike Goldman - It's all over! :lol:

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
treba pričekati C uzorak xD

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
MMACroatia
Pozitivan je i B uzorak.
Goodbye  :p
Da. Za mene on prestaje biti u bilo kojim GOAT diskusijama. 2x okinut na testu (dobro, prvi je bio nevin :p) i još pregršt neslavnih aktivnosti van oktogona. Žao mi samo što sam ga skoro svaki put branio. Živio Mighty Mouse!

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jebat ga, zakinuo nas je za puno vrhunskih borbi, to je jedina šteta na kraju, što se tiče priča o GOATu i tim stvarima, za mene je i dalje to on, ne pada mi napamet branit ga u takvoj raspravi, ali teško ću tu još jedno vrijeme promjenit mišljenje..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Službeno poništena pobjeda protiv DC-a. Sad očekujemo što će biti sa pojasom. Trebali bi ga vratit DC-u.
EDIT: evo jesu. Dc novi/stari prvak. Poštena odluka.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ovo me iznenadilo, iako mi ovo ni malo nema logike da prođe test prije vage a poslje meča padne ili kako je već bilo točno.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jel se zna datum kad ce biti doneta odluka o njegovoj sudbini?

bod