Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Kladionica UFC FN 124

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Pokušati ću biti redovit i za nadam se svaki event otvoriti ovu temu i postaviti svoje zicere ali i neke parove na koje bi se možda moglo uložiti a nisu tzv. ziceri...
Uriah Hall vs Vitor Belfort - 1 1.45
Odmah da kažem ne ovo nije zicer ali mislim ako jedan dosta mlađi,fizički jači i nadam se gladniji Hall ne može ako ne KO a vjerujem da hoće,onda barem na bodove dobiti jednog veterana i već doslovno oronulog Vitora,onda neka ide sve u *****.Gubio je Hall već borbe za koje se mislilo da će dobiti,a dobio i nije baš nikoga vrijedno spomena osim onog blica protiv Gegarda,ali ovo mu je doslovno borba biti ili ne biti.
Kamaru Usman vs Emil Meek - 1 1.15
Šta reći za ovu mašinu od Usmana,melje čovjek sve živo i samo bi doista budala stavila na Meeka.Što može Meek u ovoj borbi?Nadhrvan će biti sigurno,čisto sumnjam da se može obraniti od svih naleta,stand mu je solidan ali protiv Meina nije npr ništa mogao dok nije uključio hrvanje,a to protiv Usmana može zaboravit,veliki zicer je ovo...
Ova dva para sigurno idu na listić ali još nisam siguran za koji ulog,a sljedeća tri para idu posebno:
Elkins - Johnson - 1 2.20
Zašto Elkins ne bi dobio Johnsona,vjerovatno je bolji hrvač,može primiti u standu,puno je sporiji ali vidim nekakvu dosadnu borbu i mislim da je sposoban izhrvat Menacea i dobiti na dec.
Stephens - Choi - 1 2.20
Ohoho više ratova je prošao mali poganin i više se naprimao batina pa s obzirom da obojica mogu primiti ja biram iskusnijeg i provjerenog primača protiv još uvijek nedokazanog ;)
Krause - White - 1 1.65
Ničime me nije ovaj White impresionirao,nije nešto previše ni Krause ali ga smatram kvalitetnijim borcem u svim segmentima od Whitea.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Hall vs Belfort

Pa to je prosto savresen match-up za mladjeg borca kao sto je i Colby bio vs Demiana, mozda Hall nije bolji borac od Belforta i ovo mora da uzme samo na osnovu toga sto je mladji i fizicki u mnogo boljem stanju. Ako ovo nije u stanju da pobedi onda stvarno ne znam sta trazi u UFC-u.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nisam kladioničar, ali super su ovakve teme za one koji jesu...keep them every event! ;)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Steta, hteo sam i ja da pravim nesto ovako slicno ali ti si prvi pa cepaj.

J

JC1988

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Ja se slazem za sve parove osim Johnson i Elkins, naveo si fino da je Johnson brzi, mislim da moze obranit rusenja od Elkinsa jer nije nis posebno od hrvaca, ak ga i srusi ne vidim da ce ga zadrzat, cudo batina moze popit i mislim da ce tako i bit. Hall i Usman sam odigrao kao dabl za neki srednji ulog, cisto jer Hall je mentalni patuljak ponekad al ne u ovom matchupu. Stephens-Choi bas identicno vidim tu borbu, Kruse i White cu preskocit, previse mi je to 50-50 mec.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mislim da MJa i Elkinsa treba preskočit, za mene je Johnson favorit ali tko zna kakav će na vaganje, ok izgubio je sad par borbi zaredom ali i Nate i Khabib i Justin su bili dosta veći od njega, a i nije bio bez šansi u tim borbama..

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Je Jure ako ga Elkins ne uspije zadrzati dole tj.ako Menace anulira pokusaje rusenja sto je vrlo moguce onda cemo gledati jednostranu borbu i konstantno kaznjavanje u standu i cisti dec na stranu crnca.

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
PVz 1,90
Krause 1.65
Eye 1.75

Ovo mi smrdi na zicerčine

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Eye i zicer ne mogu biti u istoj rečenici...

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
E pa ovo je zicer... Nakon što je toliko puta pokradena i sl., ovaj otpad od Farie će riješiti bez problema

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
sad sam tek vidio da je na malu Taylor 1.9, pa i to mi smrdi na zicerčinu

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
nikad se ne bi kladio na Eye i Taylor. Aldana je najsigurniji pick

ne znam šta očekivati od Paige

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
najsigurniji pick je Krause... zicerčina na 1.65

J

JC1988

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Bravo Robi, dobro otvaranje godine :)

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Dobro je Jure moj samo mi je žao što sam samo 100 kn stavio na ovaj drugi listic,ali idemo :arrow:

bod