What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Kladionica

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
Friends of Forum
UFC Fight Night 112 - Chiesa vs Lee

Volio bih da ovdje iznesete svoja mišljenja za nadolazeći event što se tiče ajmo reći sigurnih parova.Moram odmah napomenuti da mi se uopće ne sviđaju parovi na 112-ici,apsolutno ništa osim Johny Hendricks vs Tim Boetsch mi nije sigurno.Kod ovoga para nemam što previše filozofirati,po stranim kladionicama vidim da je oko 1.44 koef. na Johnya što mi je sasvim ok za uzeti.Borba je u srednjoj kategoriji,jest da to možda nije najprirodnija njegova kategorija ali s obzirom kakve probleme ima sa skidanjem kila ja bi rekao da jest.Johny je daleko od onih dana kada mi je djelovao ubojit na nogama a ako to ne ide onda nema borca koji će se obraniti od njegovog hrvanja,ali ako Tim nije pravi borac na kojem mi može vratiti izgubljeno povjerenje onda ne znam na kome može.Tima se da i KO i nadhrvati bez problema,borba je na 3 runde a toliko ja mislim ima snage Johny da ga ako ništa drugo ne izdominira.Jedina Timova prilika gdje može dobiti Johnya je KO ako preživi sve hrvačke nalete i zahvati izmorenog Johnya,s obzirom kakvu ovaj bradu ima to je teško moguće,veeeeliki favorit mi je Johny.Ovo je par za sve uloge,a do početka eventa ću naći još koji nadam se...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Vidiš meni je za tu borbu nekako baš suprotno,"zabrinut" sam za Hendricksa,bolji je borac ali Boetsch je velik tip i ima srca beskonačno,tvrd borac.Ne mislim da ga Hendricks može nokatirati.Bit će brži ali veličina će mu stvorit problema i u hrvanju,neće mu bit lako ići u klinč sa Timom koji je i sam dobar hrvač uz već navedene prednosti.Ima dobra bacanja ali može ga se da nadhrvati,jako zanimljiva borba i nadam se da si skroz u pravu i da će Hendricks to uzeti ali ne bi na prvu baš tako bio siguran u to,vidit ćemo :)

J

JC1988

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Slazem se sa MMA ovdje, nije mi ovo zicer. Boetsch je zaista ogroman MW, ne vjerujem da ce ga Hendricks bas rusiti po volji, meni je definitivno li-la ovaj mec, dao bih mozda malu prednost Johnyu, ali nikako za ozbiljniji ulog. Ni meni se ostale parovi ne cine previse privlacni. Imam zaista skromno misljenje o Carli Esparzi i njenom stilu borbe, vjerojatno cu to na Moroz odigrati ovisno o koeficijentu. Ovo ostalo je bas hrpa 50-50 meceva, ali iskopat cemo nesto do eventa :)

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
Friends of Forum
Ja ovaj par predlažem jer sam gotovo 100% siguran u njega,mislim da sam negdje na 80-90% što se tiče pogađanja ovakvih borbi tako da ako ne vjerujete možda je vrijeme da počnete :lol:.Zadnju borbu koju sam ovako garantirao a falio sam,bila je Evans vs deda Kelly,mislim šta reći za ono,nisam uzeo u obzir da je Evans došao do te razine da je jednostavno negledljiv,da su ga pauza i svi problemi što je imao uništili.Johny je također u jednoj sličnoj situaciji gdje je blizu kraja pa eto jedino motivacija može biti problem,inače on dobiva Tima bez beda...mislim bojati se Tima Boetscha :eek:

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne zazivaj vraga :D

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
Friends of Forum
Evo nakon dosta razmišljanja i analiziranja izabrao sam još dva para,već sam rekao da mi se osim Johnya ništa ne sviđa i iskreno nisam siguran 100% u dva slijedeća para ali ajmo reći da nešto moramo ispuniti pa mi ta dva izgledaju najizgledniji.Prvi je Guida - Koch,mislim da je ovo pomalo kraj za cardio mašinu,zadnji puta je nekoga KO 2008,submitao 2011,jako teško da će nešto od toga sada napraviti na Kochu.Koch je do sada u karijeri 2 puta poražen sa TKO,jednom od Lamasa za kojeg ne treba govoriti kakav je borac i drugi puta od Cruickshanka koji je fenomenalan udarač,sve to nije Guida.Submitan nije nikada tako da jedino čega se bojim je Guidina dominacija kroz 3 runde sa svojim ubitačnim tempom,nešto slično je bilo protiv Ortege pa nije izdržao.Nadam se da će Koch učiniti isto,ipak je mlađi,gladniji,talentiraniji,da se Guidu u njegovim godinama sve češće i submitat i KO.Dakle Guida - Koch 2 kvota 1.3.Drugi par je Means - Garcia,jednostavno tom Garcii ne vjerujem ništa,ima neki KO power ali ako znamo da je Meansa jako teško KO (nikada nije poražen sa KO) onda mu preostaje jedino hrvanje i bjj.Ima čini mi se smeđi pojas u bjj i neke nagrade sa bjj natjecanja ali to je sve slabo za Meansa za kojeg smatram da ima bolji bjj.Means def može i KO i submitat Garciu prije nego ovaj njega,još ako borba ode u 3 rundu Garcia pada sa cardiom i sve mani su mu izgledi.Definitivno Means - Garcia 1,kvota 1.4.Moj nadam se dobitni listić su Hendricks,Koch i Means,ukupna kvota 2.639,ulog 300 kn,ukupni dobitak 705.41 (PSK)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ako ne bude iznenađenja trebala bi ti sva 3 proći.

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
Friends of Forum
Napravio sam prvorazrednu grešku,Hendricks za kojeg sam vjerovao da može biti onaj stari i pobijediti osrednjeg borca ne uzevši u obzir da nije obavljeno vaganje na kojem se vidjelo da je Hendrick out totalno,ne uzevši niti u obzir da je totalno drugačiji borac u srednjoj,baš sam mamlaz,nikada ne donositi odluke prije službenog vaganja,nepisano pravilo.Šta reći za Guidu,svaka čast,čovjek ima samo cardio i pegla po svome,nasjeo sam na ovih 1.3 i vjeru da je Koch spreman za povratak na vrh.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Dobar ti zicer Robi, nema šta :D

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
Friends of Forum
A Luka moj dragi ni prvi ni zadnji promaseni zicer,meni je nesto zicer i stavim na to milju kn a netko ne bi 10 kn stavio...jebiga to je tako...sva sreca da nitko od vas nije osim mene pare stavio...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="ROBINIVES" post_id="122" time="1498535699" user_id="95"
author="MMACroatia" post_id="119" time="1498516188" user_id="97"
author="MMACroatia" post_id="84" time="1497908980" user_id="97"
Ne zazivaj vraga :D
I jebiga,to tako mora bit :cool:
Da,probudio sam vraga u Boetschu koji je spavao zimski sanEMOJI seq="1f602"?/EMOJI
Slušaj drugi put kad su hrvači u pitanju :p

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
Friends of Forum
author="MMACroatia" post_id="127" time="1498568797" user_id="97"
author="MMACroatia" post_id="119" time="1498516188" user_id="97"
I jebiga,to tako mora bit :cool:
Da,probudio sam vraga u Boetschu koji je spavao zimski sanEMOJI seq="1f602"?/EMOJI
Mislim da bis ti ako pratis temeljito hrvanje trebao znat Hendricksovu referencu u hrvanju,Boetsch sa tim ne moze u istu recenicu...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="ROBINIVES" post_id="134" time="1498575559" user_id="95"
author="MMACroatia" post_id="127" time="1498568797" user_id="97"
Mislim da bis ti ako pratis temeljito hrvanje trebao znat Hendricksovu referencu u hrvanju,Boetsch sa tim ne moze u istu recenicu...
Nisam na to aludirao,to se podrazumijeva naravno.ali znaš onu size matters.Ovo je bilo upravo to.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
MMA onda od sad nam daji detaljne analize sličnih mečeva pogotovo ako se radi o dobrim hrvačima :D

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Objavljene prve kvote za JJa i Lesnara, čak 1.3, trpat kuću na ovo..

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma jasno, to je pod "budućim" događajima, al mora se o nečem pisat, zanimljivo mi je kako se nitko ne usudi izić s koeficijentima za JDSa i Ngannoua, borba je potvrđena valjda već 2 mjeseca i još nema nikakvih koeficijenata, stavili su za borbe za titulu al tu je jasno što se događa, ali ovo je totalna nepoznanica, nebi se iznenadio da stave nešto tipa 1.4 na JDSa, 3.0 na Ngannoua, a nebi bilo čudno ni da stave kontra, moja pretpostavka je 1.6 Francis, 2.35 JDS, evo mogli bi i ovak nešto pretvorit u malo natjecanje ako je netko zainteresiran, ja se obožavam igrat s brojevima, možemo pogađat potvrđene borbe prije objave kvota, ili recimo borbe tipa Lesnar-Miočić, Miočić-Cain, Werdum-Hunt 2, sumnjam da je bilo tko zainteresiran za nešto ovakvo ali ako je nek se ovdje javi..

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!