What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

KSW 43

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
KSW 43 – Rezultati vaganja

Roberto Soldić (76.9kg) vs. Dricus du Plessis (76.7kg)
Damian Janikowski (84.2kg) vs. Yannick Bahati (84.2kg)
Michał Andryszak (113.4kg) vs. Phil De Fries (120kg)
Artur Sowinski (*67.6kg) vs. Salahdine Parnansse (66.3kg)
David Zawada (77.3kg) vs. Michał Michalski (77.4kg)
Lukasz Chlewicki (70.7kg) vs. Norman Parke (**72.2kg)
Kamil Selwa (61.5kg) vs. Antun Racić (61.6kg)
Maciej Kazieczko (70.8kg) vs. Maciej Kaliciński (70.7kg)

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Kako ovom Bahatiju odgovara prezime, haha... A kako će ga Janikowski složiti...

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
bit će ovo jeben event,vidim da je ovaj janikowski ima samo dvije borbe ali obe pobjede nokautom i da je olimpijski hrvač

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jel ima jos nekoga ko nema RTL i mora da se snalazi po linkovima???? Ako ima nek baci neki link ja slabo sta nalazim.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
šteta dobro je krenuo u prvoj,i u drugoj baš naletio na kontru.Preširoko baca udarce ali ima on dosta za napredak još.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Toliko mi zao momka kao da sam ja izgubio pojas a ne on.

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Škola jbg... Dricus prepamento odradio... Robo tri puta isto napao, fejkao desnu i onda široki lijevi kroše... Četvrti put ga je ovaj našao

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Soldić treba ozbiljno poradit na kretanju. Bio je prestatičan. Uz to svaki jebeni low kick je primio bez ikakve obrane. Sreća su mu tek 23 god pa uspije sve to pokrpati.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Roberto povratio titulu od Drkusa na KSW 45! Solidno se borio smireno i na kontru!

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Roberto povratio titulu od Drkusa na KSW 45! Solidno se borio smireno i na kontru!

Mislim da je solidno malo skromno za njegov preformans sinoc, lik je totalno unistio Drikusa i cisto uzeo obe runde pre nego ga zavrsio u trecoj, smireno i pametno je odradio mec sto ce mu svakako dosta znaciti u vecim organizacijama, sigurno da tamo ne moze srljati kao u prvom mecu protiv Drikusa.

PS. Bio je za broj manji u ovom mecu u odnosu na prosli protiv Drikusa, verovatno ovo znaci da je tacno ono sto je pricao kod Petraka u podcastu.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Veceras na programu KSW, svakako vredi pogledati novi nastup Soldica i Memeda Khalidova vs Narkuna.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Roberto Soldic je zabelezio novu nokaut pobedu na KSW-u, ovoga puta je zrtva bio Brazilac Vinicius Bohrer, izgleda da mu u KSW-u nema ravnog.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Gledam neki KSW event kada je Roberto zvajzno za 30 sekundi lika u bradu. Pa tip nikako da se pribere.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Nisam nazalost uspeo da nadjem bolji snimak, ala ga je RoboCap ugasio to je strasno, kakavu nokaut snagu poseduje Roberto Soldic.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Trebao bi lagano da se prebacuje preko oceana. Nadje tamo bolje sparing partnere i da proba. Valjda ce se naci neki sponzor da podrzi decka.